Ragnarův spár

Ragnarův spár https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493256/bmid_ragnaruv-spar-YV5-493256.jpg 4 128 8

Warhammer 40 000 - Ragnar série

Planetu Aerius pustoší smrtící mor a miliony imperiálních občanů umírají. Inkvizitor Ivan Sternberg se v zoufalství obrátí na mocné Hvězdné vlky s žádostí o pomoc při znovuzískání starověkého talismanu z Lykosu, který by mohl vyléčit nemocí postiženou planetu a obnovit pořádek. Talisman sestrojený záhadným eldarem byl rozdělen na několik částí a Ragnarova skupina Krvavých spárů se vydává na téměř sebevražednou misi, aby je získala!... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Polaris

Ragnar's Claw , 2000

SedllY
29.01.2023 3 z 5

Trochu slabší než 1.díl. Asi se nestanu fanouškem tohohle Kinga. Kéž by knihy o W40k psal někdo jiný, lepší.

protokol
18.04.2019 3 z 5

trocha slabšie ako 1 diel ale dalo sa .
niekedy je to trocha zdlhavo popisované ale aj tak je to dobrá kniha
kto má rád scifi príde si na svoje

ešte jedna vec knihu som začal až po vipočutí dejin warhameru 40000 a hned mám iný pohlad na knihu

odporúčam

Predator3313
25.02.2018 4 z 5

Druhý díl mě nezaujal tak moc jako první, až moc lineární děj.
Ale zase oceňuji několik různorodých míst děje, a závody s Orky to je pecka :D

hanak_v_exilu
22.01.2017 4 z 5

Ragnarův spár se čte skoro sám, navzdory spoustě nedostatků. Zápletka je neuvěřitelně prostinká. William King zatvrzele ignoroval všechny možnosti přidat do děje hloubku, či jakoukoliv komplexnost. Napětí drží autorův plastický popis bitev a parádní atmosféra, ale na samotném úkolu mi až tolik nezáleželo. Je to škoda, protože potenciál tam určitě byl. Á propos, tady jsem poprvé zalitoval, že z téhle série nevznikl raději gamebook. Struktura příběhu k tomu úplně vybízela.

Komls
22.12.2015 3 z 5

Bohuzel ta plochost pribehu me od pulky pribehu dost iritovala...Nebyt zajimaveho sveta Warhammer, nebyla by kniha ani na to zachodove cteni...Velky potencial mela napriklad ztrata sebevedomi hlavniho hrdiny, ktera bohuzel zapadla v klasickem questu ziskej artefakt a vyhraj vse...Priste zkusim jineho autora.

notburga
01.10.2014 4 z 5

Moje první setkání se světem Warhammeru. Trvalo mi asi první tři kapitoly, než jsem se do knihy zakousla, ale pak ji už přečetla v kuse. Přiznávám, že některé věci se daly poměrně snadno odvodit, jinde jsem byla vývojem překvapená. Za mě trochu horší čtyři hvězdičky (ale na tři to taky není) a budu shánět další díly :)

Covenant
19.09.2014 3 z 5

Je to jednoduché. Pokud se vám líbil první díl, bude se vám líbit i druhý. Jenomže co to je za příběh? Epidemie, kterou lze zastavit pouze pomocí krystalu, který je pro delší děj rozdělen na tři části, z nichž každá je samozřejmě na jiném místě. Brakověji to už snad ani nejde. To by nesměl být, ale King, aby neuměl prodat i toto zboží. Příběh je tedy opravdu hloupoučký, jak plošinovka na atari. Na druhou stranu, je ale stejně tak zábavný.

Torvalds
12.12.2011 5 z 5

Kniha má opravdu spád, čte se snad ještě lépe než první díl. Navíc už je upuštěno od fantasy prvků a dá se říct, že se jedná o opravdovou válku Warhammeru 40000.

Warhammer

William King