Šedý lovec

Šedý lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15052/sedy-lovec-15052.jpg 4 97 4

Warhammer 40 000 - Ragnar série

Ragnar a Hvězdní vlci pronásledují zloděje jednoho z nejposvátnějších předmětů kapituly, Russova kopí, jehož se podle pověsti dotýkal sám primarcha Leman Russ, na planetu Garm. Když na jejich lodě cestou zaútočí velká flotila Chaosu, dojde k masakru, který si vyžádá velké množství životů na obou stranách. Rozzuření Hvězdní vlci si uvědomí, že mají co činit s mnohem silnějším nepřítelem, než si původně mysleli, a že jej musí za každou cenu zastavit dřív, než se největší hrozba kapituly znovu probudí k životu!... celý text

Literatura světová , Romány , Sci-fi

Vydáno: , Polaris

Grey Hunter , 2002

Alixon
31.03.2021 3 z 5

Kniha má skvělý příběh se zajímavým koncem. Bohužel se autor topí 1/3 celé knihy v úvahách a to mě hrozně nebaví. Často jsem přeskakoval celé odstavce. Zatím nejhorší díl co se týče zábavnosti, ale nejlepší co se příběhu týče.. Těžké se rozhodnout nad hodnocením, ale budu tentokrát víc kritický. Dávám velice slabou 3, ale to jen protože jsem velký fanda W40k série

Predator3313
25.02.2018 5 z 5

Šedý lovec se čte perfektně, Ragnar se konečně dostává trochu do vůdčí pozice a to mě asi baví víc, než když je jen řadový krvavý spár.

hanak_v_exilu
22.01.2017 4 z 5

Pozor, tady už se objevují náznaky epické vypravěčské linie. Šedý lovec se zapletl do dobrodružství přesahující jeho samotného a možná i celou kapitulu. Poprvé se mi stalo, že jsem projevil zájem o osud jednotky. A poprvé se dá knížka zasadit do širšího rámce světa 40K. Kvalita série stoupá díl od dílu.

Torvalds
12.12.2011 5 z 5

Kniha pokračuje ve skvělé kvalitě předchozích dvou dílů. Byť žádný velký převrat se tu nechystá. Prostě jen pokračování ve vybudovaném stylu z předchozích dvou dílů. Ale na tom není nic špatného.

Warhammer

William King