Půlnoční gang

Půlnoční gang https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362261/mid_pulnocni-gang-N0f-362261.jpg 5 140 37

Vítejte ve světě Půlnočního gangu! Půlnoc je čas, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! Pro něj je to doba, kdy dobrodružství teprve začíná. Když schytal Tom ránu do hlavy kriketovým míčkem a přivezli jej do nemocnice Lorda Funta, ze všeho nejdřív se setkal s příšerně vyhlížejícím zřízencem, který ho hrozitánsky vyděsil. Měl pocit, že už nemůže být hůř, ale v tu chvíli mu do cesty vstoupila ďábelsky zlá vrchní sestra na dětském oddělení. Tom se však brzy vydá na nejpříjemnější cestu ve svém životě – stává se součástí něčeho ohromného...... celý text

Dobrodružné Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The Midnight Gang , 2016

kazu
31.10.2019 5 z 5

přečteno za den

Měňavka
15.05.2019 5 z 5

Opět absolutně dokonalé, kouzelné a zábavné. Tento autor mne nikdy nepřestane bavit.

Terezinka890
03.02.2019 5 z 5

byla to zatím ta nejlepší kniha co jsem četla dobrodružná a báječná:):):):):):):):)

lenamor
09.12.2018 5 z 5

David Walliams prostě nezklame, další poutavý příběh tentokrát z prostředí nemocnice, kde se dějí věci. Napínavá a zábavná knížka

Totoro
01.12.2018 5 z 5

Chtěla bych dát tisíc hvězdiček, tolik se mi to líbilo.

MarMarMar007
30.11.2018 5 z 5

Krása. Když jsem tuto knihu dočetla, bylo mi líto, že už skončila. Patří mezi mé nejoblíbenější knihy a doporučuju ji snad všem, obsahuje totiž humor, ale i kamarádství a dojetí...

9734
03.11.2018 5 z 5

moje osmiletá dcera mi radí, abych napsala, že kniha byla úžasná! k tomu jen dodávám, že má pravdu. pro někoho, kdo má rád dobrodružství a je tak trochu duší dítětem, vřele doporučuji. a pro toho, kdo má rád humor i emoce, taky.

Jéňa2008
13.10.2018 5 z 5

Napinava,hezka,dobrodruzna ale i trochu smutna doporucuji.

pungoš
28.08.2018 5 z 5

Velmi dobrá kniha.

piquillio
24.07.2018 5 z 5

Ne každý Williams je úplně skvělý, to je pochopitelné, ale Půlnoční gang se opravdu vyvedl. Pod vší tou zábavou jsou vážná témana, přesně jak mám jeho knihách rád.

DancerJaneBooks
03.06.2018 5 z 5

(SPOILER) MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY
Moje první slovo, jak jsem tuhle knížku dočetla: ,,Boží". A taky že to je boží! Tyhle knížky jsou prostě strašně vyjímečné a jedinečné. Ze začátku si myslíte buď, že je to blbost, nebo obyčejná knížka (podle povahy). Klasický David Walliams. Ale když to dočtete, tak jste prostě v sedmém nebi. Je to šílený příběh, ale tu šílenost strašně převyšuje ten smutný a dojemný pocit z toho, jak neuvěřitná tahle knížka je. Tenhle autor umí absolutně dobře dělat konce. Ať chcete nebo ne, tak ten konec je vždycky strašně dojemný. V téhle knížce je taky strašně hodně poučných frází: život je cenný, nic není nemožné, nic netrvá věčně, na první místo vždycky dát kamarády...
Knížky Davida Walliamse se taky strašně rychle čtou (to může dokazovat to, že jsem tuhle "bichličku" přečetla za den). No, a teď něco, co se týká postav - Tom je strašně hodný a ochotný kluk a už od začátku jsem si myslela a doufala jsem, že svůj sen daruje Sally. Toma první nechtěli přizvat do Půlnočního gangu, ale nakonec v něm byl. A oni pochopili, že je z nich skvělá parta a že jsou z nich skvělí kamarádi i po rozpadu gangu. U Thomase staršího (dříve zřízenec) jde poznat, jak absolutně nepodstatný a nedůležitý je vzhled a přesný opak byla ta hnusná a zlá vrchní sestra. Ta asi nikdy v životě neslyšela a neví co znamená slovo "láska" nebo "soucit". Ostatní členové party (Amber, Robin a George) mi byli moc sympatičtí. Amber byla taková ta místní vůdkyně, Robin dobrý vtipálek a hodný kluk a George byl taky hodný, ale tu záležitost s těmi balónky nemusel tak přehánět. No a z minulé knížky, co jsem četla - Ďábelská zubařka- tak se tam překvapivě objevil i Rádž :). Každopádně to je, hlavně na konci, moc hezký, smutný a dojemný příběh, Sally mám moc ráda a bylo od ní strašně moc hezké, jak Tomovi zavolala rodiče, aby mohl být, co nejvíce šťastný.

bagel
29.05.2018 5 z 5

Opět naprosto senzační příběh.

AdamDoležal
22.04.2018

čtu ted Smradocha a je super

Liliana2006
19.04.2018 5 z 5

Wow !!! Asi jeho druhá nej kniha !!!

blackhorse
14.12.2017 5 z 5

Zatim je to zajímavý... :))))))))

Mygli
11.12.2017 5 z 5

No, myslím že se Walliams celkem předvedl, na druhou stranu však musím konstatovat, že stvořil i zdařilejší romány. Dědeček, miliardář, smraďoch nebo krysburger mě oslovil o něco více, to však neubírá na kvalitě tohoto díla a je to zčásti i otázka vkusu. Kniha byla protkána humorem i poučením a já si to... užil.:-) A pak - svět nemocničního gangu je vážně originální a neotřelý, to se musí nechat. Oddechovka ke které se doufám ještě někdy vrátím. Dobré čtení - nezklame:-) PS: Hurá:-D Rádž se konečně vrací na scénu:-)

Mygli
06.12.2017 5 z 5