Psí život

Psí život https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20785/psi-zivot-20785.jpg 4 90 27

Memoáry chlupatého stvoření neznámého původu jsou plné pozoruhodných postřehů o lidském životě, viděném z perspektivy sahající člověku asi po kolena, osvěžených humorem, kterému se sice říká anglický, ale k českému má opravdu blízko. Skutečným "autorem" je totiž pes, a člověk se z té psí filozofie o sobě ledacos dozví.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Olympia

The Loney , 1995

Grace_Foster
05.03.2024 5 z 5

Fantastický popis toho, jak psi vidí náš svět!!

Luigi1
05.06.2023 3 z 5

Tak nějak slabší podání kde chyběla cestička k humoru

stanislava9718
17.05.2023 3 z 5

Oddechová kniha Petera Mayleho, zpracované jako příjemné povídání jednoho pejska, který má jméno Kluk, nakonec má krásný život právě v rodině autora.

KudrnatáHolka
20.07.2021 4 z 5

Moc fajn, milé, inteligentně a vtipně napsané povídání o lidech z pohledu psa.

Florindela
29.08.2020 5 z 5

Život s lidmi z pohledu psa. Velmi vtipně a dobře napsané.

attila1
31.07.2020 4 z 5

Vtipné a pohodové čtení. Vyprávění psa o soužití s lidma. Vtipné hlášky.

Zuzka12627
21.07.2020 4 z 5

Krásná kniha, kterou vypráví autor očima svého pejska. Kniha je taková příjemná oddychovka. Určitě stojí za přečtení.

katerina5544
20.05.2020 5 z 5

Příjemná oddychová knížka, příběh nalezence se mi líbil a jeho hlášky byly trefné. Sice jsem nebrečela smíchy, ale kniha mě hezky zrelaxovala takže doporučuji :)

lucmat
22.11.2019 5 z 5

Hezká kniha, vtipné milé povídání, dobrý cestovní formát ;)

alnahu
12.10.2018 3 z 5

Oddechová kniha ,kterou jsem si přečetla o vztahu psa a člověka ,tentokrát z Francie. Další kniha kdy je autorem pes - nějak jsem v ní postrádala víc humoru.

katka.oo
17.09.2018 4 z 5

Milé povídání o jednom pejskovi, který našel po svém strastiplném začátku života útulný domov. Pro psy mám slabost takže mě se kniha líbila. Příjemná oddechovka.

Klára2216
29.06.2018 3 z 5

Oddechovka na cesty, neurazí, ale nevystřelí na měsíc.

knihovnička007
04.06.2018 5 z 5

Krásná odpočinková kniha. Příjemné povídání jednoho pejska...
Začátek knihy byl moc smutný, bylo mi Kluka moc moc líto, čím si musel projít a držela jsem mu palce. Od té doby, co ho madame pozvala do auta, se mu život naštěstí otočil o 180 stupňů...
Pak už sice kniha kapku stagnovala, ale pořád hodně milé čtení. Líbil se mi humor autora, hodně jsem se nasmála.

Marla
17.05.2018 5 z 5

Pohlazení po duši. A kdybych snad v nějakém životě měla být psem, chtěla bych členem smečky které šéfuje autor knihy.

Jarka 55
21.10.2017 5 z 5

Super kniha pro špatnou náladu .

lenyleny
24.01.2016 4 z 5

Ošklivé odpoledne, ošklivé počasí, tak by to chtělo něčím změnit. Protože jsem "psomil", tak mi děti dali pod stromeček tuto knihu. A udělali dobře. Z ošklivého dne se stal touto humornou knihou s vynikajícím stylem psaní, náhle den s veselou náladou a i na procházku s "psounama" do toho ošklivého počasí se šlo snáze. A ilustrace tento příběh perfektně doplňuje. Díky moje děti. Mám asi nového oblíbeného autora.

hanča34
11.12.2015 4 z 5

Opět dobrý Peter Mayle. Děsím se, až dočtu všechny jeho knihy, tak rychle asi nepíše.

Market = )
05.12.2015 3 z 5

Tuhle knížku jsem měla rozečtenou rok a půl. Pro malinký rozměr jsem jí s sebou vozila jenom tam, kde jsem nepředpokládala čas na čtení. Teď jsem ale v záchvatu "když píšu bakalářku, nebudu si na cestu do práce brát nic, co by mě extra zaujalo" knížku konečně dočetla a poslední třetina mi přišla fakt bezva. Tak nevím, čim to celý bylo. Ale doporučuju pro laskavý humor a roztomilé ilustrace :-).

ivana02
15.09.2015 5 z 5

Knížka je to milá a hlavně vtipná. Ilustrace ke knížce perfektně ladí.

Janie1989
30.06.2015 4 z 5

knihu jsem dostala jako dárek, sama bych si ji v knihkupectví nevybrala. ze začátku určitě zábavné, pro citlivější dušičky i k pláči, čím si pejsek musel projít ale ke konci už docela nudné. čekala jsem více zábavy. ovšem najdou se repliky, které stojí za to, si zapamatovat :) přečteno za jedno odpoledne. :)