Psi, psi, psi

Psi, psi, psi https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138698/bmid_psi-psi-psi-3xW-138698.jpg 5 11 4

Veselé leporelo o povoláních a posláních psů. Co všechno pejskové umějí, děti objeví ve verších i obrázcích o psu lavinovém, policejním, ovčáckém, hlídacím, vodicím, asistenčním, záchranářském, mysliveckém, tanečním i psu terapeutovi. Poznají tradiční i nové úkoly, které někteří chlupatí kamarádi vykonávají za našeho velkého obdivu.... celý text

broskev28
03.01.2023 5 z 5

Hodnotím podle našich malošků, a ti by asi dali klidně i deset hvězd!
Předškoláci už mi jednotlivé "psí obory" doslova recitují nazpaměť a jeden klučina dokonce poprosil tatínka, aby mu leporelo zkopíroval a aby si ho podomácku vyrobili, tak je dílkem Ivony Březinové a Kataríny Gasko nadšen.

markoj05
27.01.2021 5 z 5

Hodně povedená, syna velmi zaujala.

Dáma s hrnstjm
22.01.2017 5 z 5

Leporelo s přidanou hodnotou. Zobrazuje témata, na které v dětských knihách (natož v leporelech) téměř nenarazíte. Zemětřesení, lavina, slepec, kluk na vozíčku, zloděj na útěku, dítě v nemocnici... společným jmenovatelem je vždy pes-pomocník. Je to skvělý nápad, který může vést povídání nad knihou úplně jiným směrem a obohatit slovní zásobu. Počítačové ilustrace zdařilé. Takhle si představuju dětskou knihu, která má co říct!

Janka28
28.05.2015 4 z 5

Pekné leporelo, hoci dcéra sa viac sústredila na prírodné katastrofy a zdravotné postihnutia, ktoré postavám na obrázkoch spôsobili. Ale aj o týchto veciach je treba hovoriť.