Psí poslání

Psí poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 5 1346 1346

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Purpose , 2010

Johny1989
21.11.2017 5 z 5

dobrý den moc pěkná kniha a skvělí dej to má ,, hezky se četla

KAREL6725
11.11.2017 5 z 5

Tahle kniha mě dostala krása a smutek. Nádherná kniha doporučuji.

Simocka
07.11.2017 5 z 5

Krásny a zároveň veľmi dojímavý príbeh, ktorý myslím nenechá suché oko u jediného majiteľa pejska!
Príbeh je veľmi čtivý a človek si pri tejto knihe uvedomí, že fráza - pes najlepší priatel človeka skutočne platí, pretože každý pes berie ako svoje poslanie spraviť šťastným svojho pána. Jediná výtka: knihe v slovenskom znení by podľa mňa prospel o niečo dôkladnejší preklad pretože niektoré vety sú napísané v trocha zvláštnom až v primitívnom slovoslede.

Zdeňula
04.11.2017 5 z 5

Suprová kniha, která se četla velmi dobře a rychle.

xproch03
27.10.2017 5 z 5

Skvělá knížka, která zahřeje, vyvolá smutek i úsměv.

Klára90
26.10.2017 5 z 5

Naprosto paradoxní je, že mohu číst kupy detektivek a akorát je napínavě hltám, ale smutná jsem málokdy a pak vezmu do ruky knihu se psem a ta mě naprosto rozseká.
Začátek mě nijak extra nebavil, ale od chvíle, kdy do děje vstoupil Jacob a Maya jsem se nemohla odtrhnout. Moc mě bavily, dojímaly a prostě zajímaly osudy lidí, vyprávěné pohledem hafana, jeho osud byl sladká třešinka na dortu. Pro mě, jako pejskaře, tato kniha byla něco úžasného - chvilkami jsem se smála, většinou jen tak pousmívala a teda ani slzám jsem se neubránila. Úžasné

lukas6683
25.10.2017

Tahle kniha si mě dokonale omotala neviditelným vodítkem a dělala se mnou, co chtela. Občas se i oko zalesklo. Je to hezky a čtivě napsáno. Skvělé oddechové čtení, které vřele doporucuji.

Calinda
25.10.2017 3 z 5

Taková milá, smutná knížka, líbila se mi a místy jsem zatlačila slzu, ale při čtení jsem byla asi hodně ovlivněna tím, že máme doma naprosto úžasného labradora, kterému je už 14 let, začínají se objevovat zdravotní problémy, je to psí dědula, tak jsem si to všechno vztahovala na něj. Filmové zpracování mě zklamalo, spousta věcí vynecháno (chápu, že do filmu se nevejde vše, co do knihy, ale tady toho chybělo moc) nebo se odehrávalo úplně jinak, než v knížce.

Rea_Rea
21.10.2017 5 z 5

Krásná knížka, ale občas velmi smutná....raději jí nečtěte na veřejnosti, ušetříte si divné pohledy od spolucestujících :)

parvitas
17.10.2017 2 z 5

Je to vyslovene zvieracia kniha. Pes je hlavným hrdinom a rozprávačom zároveň. Je to o jeho pocitoch, pachoch a životoch. A áno, je príbeh o reinkarnácii psíka, čo sa naučí niečo v jednom živote a tele, aby to v ďalšom využil a tak ďalej. Myslela som, že budem strašne plakať, ale nie, je to len tak mierne dojímavé v závere. Ak máte psov radi, prečítajte si, ja som naopak rada, že som ju mala z knižnice, nepotrebujem si ju prečítať znovu. Ani pozrieť film ma neláka.
A bude to mať, aké prekvapenie, pokračovanie. Kto by to nečakal, že?

Dija
12.10.2017 5 z 5

Tato kniha mě rozcupovala na tisíc dílků ! Nádherný příběh s duší a srdcem !

Olous1
07.10.2017 5 z 5

Kniha je krásná,filmové zpracování také,ale těch kapesníků co jsem posmrkala...jako majitelka zlatého retrívra se mi nemůžete divit.Doporučuji pro všechny pejskaře.

Illyria88
07.10.2017 5 z 5

Určitě si přečtu znovu. Ale rozhodně nebudu číst v MHD - lidi na mě dost divně koukali, když jsem posmrkávala a zatlačovala slzy dojetí. Opravdu pěkně a čtivě napsáno.

blažounka
07.10.2017

Krásná kniha! Chvilku se člověk směje a hned uroní slzu.

Poeta.kno
01.10.2017 5 z 5

První kniha, kt jsem četl po dlouhé době. Moc mne chytila. Zábavné a poutavé čtení, moc krásně napsáno

Stephanie92
01.10.2017 5 z 5

Kniha lepší než film. Opravdu mě kniha oslovila a líbilo se mi jak byla psaná.

Marci70
29.09.2017 5 z 5

Kniha, která chytne za srdce. Už dlouho jsem si tolik nepobrečela u knížky. Psi jsou pro mne velcí a hlavně věrní kamarádi, a to tento příběh jednoznačně potvrzuje! Proto věřím, že každý pes má své poslání...

Caroline11
28.09.2017 4 z 5

Ukáplo mi i pár slziček. Moc pěkná kniha pro děti i dospělé.

ivana1975
28.09.2017 5 z 5

Toto je tak kraaasne napisana kniha. Musim povedat, ze maloktora kniha sa mi dostane pod kozu tak, ako toto dielo.. Aj som si poplakala a aj som sa nasmiala. Vrelo odporucam.

Analady
24.09.2017 5 z 5

Moc pěkný příběh, takové pohlazení po duši. Zamilovala jsem si psího hrdinu, tak i jeho lidské kamarády. Zažijete radost, smutek, přátelství i lásku. Určitě doporučuji.