Psí poslání

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 4.7742

Psí poslání (1.)

A Dog's Purpose (2010)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Souky02

Během týdne jsem tuto knihu přečetla dvakrát, myslím že to mluví za vše.

Čtivá a zábavná. Vyprávění z pohledu psa? Přímo skvělé! Já jakožto milovník psů mám tuto knihu mezi mými nejoblíbenějšími.
Vřele doporučuji.

Trolice

Krásná a čtivá kniha. Po přečtení miluju své 2 moulínky ještě víc :-)

bubka

mně tedy tato kniha i další autorova díla přijdou jako parádní kýč.

rarášek

,, Tehdy se mi hlavou honily divné myšlenky. Přemítal jsem o poslání. Na to psi obvykle nemyslí, ale já si nemohl pomoct. Proč? Proč jsem zase štěně? Proč dumám nad takovými věcmi? K čemu je to dobré? "
Znova jsem se pustila do čtení Psího poslání, než se pustím do Psího domova. Opět to bylo veselé, roztomilé, dojemné, smutné, atd. Kniha je určitě pro pejskaře i nepejskaře. Miluji pana spisovatele zato, že napsal tento úžasný příběh . :)

tezka_vazka

Vůbec jsem nečekala, že mě kniha tak osloví, ale byla skvělá. Veselá i smutná, ale hlavně jedinečná. Určitě je to kniha, kterou lze doporučit nejen lidem, kteří mají doma čtyřnohého kamaráda.:-)

suterovam

Moc pekne buddhisticke pojeti pratelstvi pejsku a lidi. A ukazuje to, o cem je kazdy pejskar uz davno presvedceny – jak jsou pejsci oddani a odpoustejici :)

Kamil2

Tak tomuhle říkám pohlazení na duši. Není nad to mít nejvěrnějšího přítele člověka doma.

Kikuška999

Tahle knížka je hrozně čtivá. Velmi rychle jsem ji přečetla. Je úžasná určitě doporučuji přečíst lidem,kteří mají radí psy.

alcerka

Tohle je knížka, kterou by si měl přečíst každý, kdo má alespoň trošku rád psy. Měla jsem strach, že se v ději bude příliš hrát na city, ale není tomu tak. Je to ovšem čtení, které v člověku zanechá hluboký dojem po dlouhou dobu. S klidným srdcem doporučím i dětem nad 10 let. (varování, může u vás probudit touhu pořídit si pejska :-D )

bookcase

Nádherná knížka, dostala mě.

applause

Boží knížka! Udělala jsem chybu, že jsem nejprve viděla film a to hned několikrát a brečela u něj, několikrát. Během knihy a na konci samozřejmě také. Musím říct, že u tohoto díla se film od knihy lišil nejvíce. I když kniha byla smutnější, film jsem prožívala víc. Přišla mi divacky přitažlivější, ale kniha byla více logičtější. Samozřejmě doporučuji, klidně bych si ji přečeta někdy znovu.

janickaknizka

Úžasná knížka

domino1701

Tak silnou knihu jsem nečekala! To by si měl přečíst opravdu každý. Netřeba víc slov.

Ivetaaa

Naprosto krásný příběh... jen tak mi neukápne slza ale tato kniha to dokázala.

Falda

Nádherná kniha! Jsem pejskař a tato kniha mě opravdu dostala. Věřím, že i naši pejsci mají určitá poslání a nakonec s námi prožijí celý náš život, i když v různých tělech :)

BarkaS

Psí poslání je moc hezká kniha, to jo. Ale přišlo mi, že ty emoce ždíme až příliš - na efekt.

lucik2773

Krásná kniha. Pobrečela jsem si, zasmála se, moc mě bavila a četla se úplně snadno. Jelikož jsem jako malá měla pejska, tak jsem na něj vzpomínala. Nejvíce se mi líbilo, že byl Bailey postupem času moudřejší a moudřejší a že všechno, co se děje, má nějaký smysl a že nic není o náhodě. Když se člověk (pes) podívá za sebou, zjistí, že všechno do sebe zapadá jako by to byla náhoda, ale není. Tak to mělo být.

KLADIK

Až budu starý kmet chtěl bych být moudrý jako Bailey a v příštím životě pes.

anavi2009

To bylo hoooodně krásný.. Několikrát jsem si pobrečela, zasmála se.. Nádherná kniha, kterou jako by fakt psal pes :) Oproti filmu smutnější konec, ale vlastně to nevadilo.. A musím říct, že jsem byla ráda, že mám celou dobu toho svého pejska po ruce a můžu ho hladit a vědět, že je se mnou :)

Gabux

Tahle knížka chytí za srdce. :)
Delší vyjádření jsem vložila na blog - odkaz na článek v recenzích :)

KaZa05

Kniha byla podle mě skvělá. Viděla jsem i film, který mě dokázal rozbrečet a to je co říct.
Knihu bych doporučila každému, kdo má rád psi, nebo zvířata celkově.

tomasek5287

Neskutečná knížka. Opravdu. Nutno ale říct, že kniha je opravdu pro pejskaře, lidi co mají doma pesana, kterého milují. No a těm se bude kniha číst velmi hezky. Ostatní zaujme jednoduchý, ale silný příběh, plný zvratů, dojemných, zábavných a šokujících příhod a ten konec... Na ten budu ještě vzpomínat dlouho! Kdybych nebyl ve vlaku plném lidí, rozbrečím se jak malý kluk. Plný počet pane Cameron.

SmallLucia

Mé hodnocení je jen tří hvězdičkové asi proto, že prostě nejsem pejskař a nedokážu knihu a příběhy v ní úplně ocenit. Ano, bylo to milé a místy zábavné, na konci smutné, ale pro mě někdy i přitažené za "uši" a pouhý průměr.

Kukinka1981

Myšlenka psí reinkarnace je zajímavá. Děj i osudy psího hrdiny se mi moc líbily. Knížku jsem přečetla velmi rychle i proto, že pan spisovatel Cameron je mistr ukončení kapitoly, kdy v nejnapínavějším místě kapitola skončí a čtenář, ať chce nebo nechce, musí číst dál. Knížka krásná hlavně pro milovníky psů. Doporučuji.

DomDom

Jedna z knížek ke které se strašně ráda vracím. Knížka která je k pobavení, ale ukápla i slza. A pro lidi, kteří milují psi stejně jako já je tato kniha úžasná a určitě jí všem doporučuji.

Mishell14

Jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy četla. Humorné a nádherné nedá se říct smutné,protože i když mi slza několikrát ukápla k té nádheře celého příběhu to prostě patřilo. :)

Radunnie

Pro ty, kteří své psí miláčky zbožňují k zbláznění, je tato knížka tím nejdojemnějším, co se jim mohlo dostat do ruky. Slzičky se dostavovaly celkem pravidelně, a to nejen při představě, že by se do podobných situací jako hlavní psí hrdinové dostali i ti mí milovaní.
Snad i oni si jednou budou moci říct: "Splnili jsme své poslání!"

Jeckyyy

Fantastická knížka! Nádherně napsaná, příběh dokonalý....Můj pes asi nechápal, když jsem ji četla......protože jsem ho každou chvilku musela vzít a muchlat ho.....ne že bych to normálně nedělala, ale u čtení tohoto to jinak nešlo.......brečela jsem několikrát a myslím si, že tuto knihu by si měl povinně přečíst každý...♥ Třeba by pak svět byl lepší, teď jde spíš do kopru :(

Aktualizuji...předevčírem nám umřela náhle fenečka (13let - není to ten pejsek, o kterém píšu v hodnocení)...bylo to pár dní po přečtení poslání...(náhoda? nemyslím si)....musím ale říct, že jsem ráda, že jsem knihu stihla předtím přečíst....dost mi to pomáhá................

KSarlota

Vážně krásná

Kláraaa20

Kniha byla vážně nejkrásnější, nejdokonalejší a nejlepší co jsem kdy četla, dojala mě a zároveň mě i rozveselila, vážně překrásná. Takovéto pocity jsem z žádné knihy ještě neměla, nemám co vytknout. Překrásné.