PS: Je to výzva

PS: Je to výzva https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450756/bmid_ps-je-to-vyzva-PHZ-450756.jpg 4 248 49

P.S. série

< 3. díl

Drahá slečno Keanová, dříve, než tato směšná domluva započne, dovolte mi, abych se dostatečně jasně vyjádřil: vím, kdo jste, vím, že Vás můj otec najal, a vím, proč Vás najal, nejpodstatnější však je, že Vaše služby nejsou zapotřebí. Ve skutečnosti nestojím o žádnou část miliardového impéria svého otce, a nic na tom nezmění ani skutečnost, že mi „dopřeje“ jednu z „nejlepších asistentek v zemi.“ Jen plýtvá penězi. A Vy svým časem. Nicméně jelikož jste tak pošetile podepsala neprůstřelnou smlouvu s klauzulí o zásahu vyšší moci a jelikož mě můj otec dotlačil do přijetí této funkce, zdá se, že jsme tu společně uvízli – alespoň do příštího měsíce, než Vaše smlouva vyprší. Naše spolupráce ve WellesTechu by měla proběhnout relativně bez problémů, avšak nenamlouvejte si, že jsem si nevšimnul toho, jak mě Vaše krásné oči sledují nebo jak zadržujete dech, když se naše ruce střetnou. Fascinuji Vás, což Vás ničí, protože se mnou stěží dokážete vydržet v jedné místnosti. Máte mě za problém, který stojí za vyřešení? Za nerozluštitelnou hádanku? Zajisté, do toho. Vypočítejte x. Prolomte kód. Možná to bude i legrace (ale pouze pro mě, pro Vás ne). S úctou Calder Welles II PS: Je to výzva!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

P.S I Dare You , 2018

Zomy
26.08.2020 3 z 5

Tady bylo něco špatně. Nevím, co to je, ale rozhodně jsem zklamaná. Nemám vůbec nic proti jednoduchým nekomplikovaným příběhům, ale musí být napsány dobře.

Tohle na mě působí, jako by autorka, která psát bezpochyby umí, měla nůž na krku a během chvilky musela rychle napsat nějakou romantiku, co se prodá a doplní sérii.

Příběh je velice povrchní, Aerin Caldera nenávidí, ačkoliv jí k tomu nezavdal žádný důvod. Ale nenávist a kočkování mezi hlavními hrdiny je přece tak čtenářsky oblíbené... Calder odmítá mluvit o své matce, ale při první příležitosti Aerin všechno vyžvaní. Nikdy neměli rande, ale už po 14 dnech naprosto jistě věděli, že se bezmezně milují.

Tentokrát je to nuda, která v mých očích autorce dost srazila kredit.

petusska01
26.08.2020 4 z 5

Som z toho mierne rozpačitá, napriek tomu že príbeh bol milý a celkom zaujímavý. Asi som očakávala viac napätia a nenávisti, veľmi rýchlo to skončilo a ani zápletka na konci nebola nejaká dramatická. Stále však hodnotím pozitívne a odporúčam, jednoduchá oddychovka.

inom
26.08.2020 2 z 5

Tak tohle se nepovedlo. Mám pocit, že to Winter ani nenapsala a muselo dojít k nějaké chybě. Předešlým dvěma knihám série jsem dala 5 hvězdiček a čtení si neskutečně užila, ale při tomhle dílu nemohu dát vyšší než 2. Já nevím, celé to na mě působilo strašně chaotické. Jednoduše vývoj jejich vztahu neměl hlavu ani patu. Ani jsem nepostřehla a Calder už byl do Aerin zamilovaný. Dokonce ani ty dialogy mezi nimi neměli hlavu a patu. Asi se ani nebudu rozepisovat o všech chybách, které tento díl podle mě měl, protože by mé hodnocení bylo na celou stranu. Mělo to potenciál a dokonce začátek byl velmi nadějný. Ale to jak se to vyvinulo - pro mě jednoznačně zklamání.

Majka1979
25.08.2020 5 z 5

Veľmi sa mi kniha páčila, presne to, čo som očakávala a autorka nesklamala :)

Myška43
25.08.2020 4 z 5

Sotva jsem se začetla a už je konec. Příběh se mi líbil, ale předchozí díly mají mnohem zajímavější dějovou linku, proto ubírám jednu hvězdičku. Ale jinak super pohodová četba na jedno odpoledne.

Evka3814
25.08.2020 4 z 5

No nebylo to něco,z čeho bych se posadila na zadek. Každopádně to je svižná a odpočinková kniha. Jinak obálka je moooc povedená;)))

LenRan
25.08.2020 3 z 5

Ani nenadchne, ani neurazí.

lusitta05
24.08.2020 4 z 5

A mne sa to náhodou páčilo! Taký krátky, milý a jednoduchý príbeh s dobrým koncom. Super na relax.

Petriii
21.08.2020 4 z 5

Já jsem celkem spokojená. Na první díl to sice nemá,ale jo, dobrý :) přišla mi kratší, což je trošku škoda,bavila mě a až příliš rychle to uteklo. Za přečtení rozhodně stojí!

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze