PS: Je to výzva

PS: Je to výzva https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450756/bmid_ps-je-to-vyzva-PHZ-450756.jpg 4 248 49

P.S. série

< 3. díl

Drahá slečno Keanová, dříve, než tato směšná domluva započne, dovolte mi, abych se dostatečně jasně vyjádřil: vím, kdo jste, vím, že Vás můj otec najal, a vím, proč Vás najal, nejpodstatnější však je, že Vaše služby nejsou zapotřebí. Ve skutečnosti nestojím o žádnou část miliardového impéria svého otce, a nic na tom nezmění ani skutečnost, že mi „dopřeje“ jednu z „nejlepších asistentek v zemi.“ Jen plýtvá penězi. A Vy svým časem. Nicméně jelikož jste tak pošetile podepsala neprůstřelnou smlouvu s klauzulí o zásahu vyšší moci a jelikož mě můj otec dotlačil do přijetí této funkce, zdá se, že jsme tu společně uvízli – alespoň do příštího měsíce, než Vaše smlouva vyprší. Naše spolupráce ve WellesTechu by měla proběhnout relativně bez problémů, avšak nenamlouvejte si, že jsem si nevšimnul toho, jak mě Vaše krásné oči sledují nebo jak zadržujete dech, když se naše ruce střetnou. Fascinuji Vás, což Vás ničí, protože se mnou stěží dokážete vydržet v jedné místnosti. Máte mě za problém, který stojí za vyřešení? Za nerozluštitelnou hádanku? Zajisté, do toho. Vypočítejte x. Prolomte kód. Možná to bude i legrace (ale pouze pro mě, pro Vás ne). S úctou Calder Welles II PS: Je to výzva!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

P.S I Dare You , 2018

Š.Ala
29.11.2020 5 z 5

Náhodou to byla moc pěkná rychlovka.

Denisa31
23.11.2020 3 z 5

Taková oddechovka na jedno odpoledne. Neurazí, ale ani nenadchne.

Majuš333
22.11.2020 5 z 5

Príjemná oddychovka na jedno nedeľňajšie popoludnie :) Teším sa na niečo ďalšie od autorky...
(Tiež Vám už niekedy hrabe, ako mne a čudujete sa, prečo tí hlavní hrdinovia nemajú rúška?)

happy19
04.11.2020 4 z 5

Takový zlatý střed...4tá ☆ je za "obal"
Začátek skvělý,ale pak jiskra pomalu dohasínala...
Njn,každý den není posvícení,-)
"Kde je vůle..tam je i cesta"

ivetapl
16.10.2020 3 z 5

Tento díl mě začal bavit až po několika kapitolách. Předchozí jsou ovšem skvělé.

Ketfl
12.10.2020 2 z 5

Předchozí dva díly se mi moc líbily, takže jsem se moc těšila i na třetí díl... a čekalo mě ohromné zklamání. Celou dobu jsem přemýšlela, jak je to možné? Napsala tenhle díl vůbec ta samá autorka?
Absolutně by mi nevadilo ohrané téma, ale to zpracování bylo prostě celé špatně. Vše se odehrávalo neskutečně rychle, postavy reagovaly úplně nesmyslně. Za celou knihu jsem nepochopila, jak mohla být Aerin tak oceňovaná asistentka, když k tomu neměla pořádně jedinou kvalitu? Ani vztah mezi ní a Calderem mě vůbec nenadchl, chybělo tomu úplně vše. Čtenář dostal akorát rychlý sled rádoby nenávisti a následné lásky - ale pro nenávist nebyl jediný důvod, a ta náramná láska po pár dnech? Prostě ne.

Hodně mě to mrzí, jestli vyjde autorky další kniha, budu dost přemýšlet, jestli si ji koupit, protože za tuhle to byly dle mého názoru akorát vyhozené peníze.

Bet
10.10.2020 3 z 5

Příběh mě zklamal, čekala jsem trochu víc vzdoru a boje mezi nimi.

georginaa
07.10.2020 3 z 5

Těšila jsem se na tento díl toho arogantního fešáka, který má srdce z ledu. Dokud ovšem mu do života nevstoupila cílevědomá asistentka, která se ho vůbec nebojí a dokonce mu umí oponovat, než ostatní dívky které poznal, které jen plnily jeho příkazy. Je těžké si poradit s tvrdohlavým mužem, ale když zjistíte jak na něj, stane se z něj hotový beránek.

Anna195
30.09.2020 3 z 5

Tretia časť série PS a podľa mňa aj o čosi slabšia než prvé dve, ktoré som čítala. Obe postavy boli zaujímavé a tiež mali v sebe nejaké tie rany z minulosti, ale príbeh bol na mňa o čosi rýchlejší než som si predstavovala. Očakávala by som viac napätia. Príbeh bol rozprávaný z pohľadu oboch postáv, čo mám rada v knihách. Prvá polovica príbehu sa mi páčila o čosi viac, než druhá. Ale v podstate je to príjemná oddychovka pri ktorej vypnete.

pavlikova9332
27.09.2020 5 z 5

Krásný příběh ale zdal se mi takový hodně osekaný strohý

Maruš.D
17.09.2020 2 z 5

Souhlasím s tou oddechovkou, ale popravdě jsem rozhodně četla lepší “oddechovky”. Děj by nebyl špatný, kdyby byl lépe zpracovaný. Vše mi přišlo tak trochu nedotažené. Dialogy povětšinou nedávaly smysl, i když vlastně dávaly a stejně je to i s postavami. Vcelku už jsem se jen těšila na konec, který byl také takový nemastný- neslaný. Celkově ve mne kniha nezanechala žádné emoce.

prcek19
14.09.2020 3 z 5

Letní oddechovka, která neurazí, ale ani nenadchne..ale špatná nebyla, protože sem ji přečetla za půl dne..rozhodně sem ale od autorky četla lepší knihy

petulkapeta
12.09.2020 3 z 5

Pěkný příběh, o když se mi predchozi dva libili vic...přišlo mi vtipne jak mu ona rekla ze uz nic nebude,myslim ze tim ho dostala a možná to byl pro něj počáteční impulz..

Kukicka
08.09.2020 2 z 5

Namet by asi nemusel byt nejhorsi, i kdyz nic noveho pod sluncem, ale za me to bylo spatne zpracovane a nepromyslene. Vubec jsem treba nepochopila v cem byly ty jeji uzasne kvality osobni asistentky, aby za ne nekdo zaplatil v prepoctu na ceske koruny sestimistnou sumu za mesic :-D. Nezasmala jsem se, cele mi to neladilo dohromady, dojata jsem taky nebyla. Shrnuto a secteno se mi to nelibilo.

gnocchi
07.09.2020 1 z 5

Tak tahle knížka mi dala zabrat, abych ji vůbec dočetla. Ani nevím, co víc napsat. Prostě to nemělo žádný náboj, jiskru.

EvaSupovic
06.09.2020 4 z 5

Tak dočetla jsem ji, ale musím přiznat, že tohle byla fakt taková oddechovka. Neříkám, že by mě nebavila, ale byl to takový průměr.

mac.martina
04.09.2020 4 z 5

Pěkná oddechová knížka, ale nezaujala mě tak jako ty předchozí.

Renka931
04.09.2020 3 z 5

Hezké a příjemné čtení, taková oddechovka, žádná zápletka, žádné drama. Kluk nechce holku a pak chce ????‍♀️..

lucie.sela
01.09.2020 3 z 5

Pro mě nejslabší díl série. Přišlo mi to uspěchané. Na knihu jsem se těšila, ale moje očekávání nesplnila. Téma je dost běžné a není tam nic čím by kniha vynikla. Což je vzhledem k autorce škoda.

maafa
27.08.2020 3 z 5

Bylo to rozhodně lepší než dvojka, ale....Tato autorka má chvíle, kdy, aspoň dle mého, umí psát romance. Některé části byly opravdu čtivé. Jenže jako celek to moc nedává smysl. Kde se vzala prvotní nenávist, kde se pak najednou vzala láska....Za ta lepší místa v knize dávám tři hvězdy.

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze