Prvky, vitaminy a byliny trochu jinak

Prvky, vitaminy a byliny trochu jinak obálka knihy
Mé hodnocení:

Kniha netradičně pojednává o tématu prvků a vitaminů potřebných pro život člověka a nově přináší i "Zpěv bylin". Poodkrývá zákonitosti vzniku a rozvoje různých onemocnění a snaží se umocnit účinek prostředků pro jejich léčení. Probouzí zájem nejen o poznání získané pílí a rozumem, ale také o poznání ukryté v každém z nás a vnímané intuicí. Ukazuje jaký vliv má jednání člověka na jeho zdraví a na průběh jeho životní cesty, která začíná postupným chápáním hmotných kořenů, pokračuje zvládáním problémů i nástrah, časem navozuje mír v duši a končí nastolením trvalé blaženosti, rozplynutím lidského ega....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18552/prvky-vitaminy-a-byliny-trochu-jinak-18552.jpg 4.98
Literatura česká, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Miroslav Hrabica

Kniha Prvky, vitaminy a byliny trochu jinak

kapr
04.06.2020

Knihu jsem prolistoval v tramvaji cestou z práce, a přiznávám, že jsem byl poněkud zklamán. Mám z toho jak jsem se na několika místech snažil do publikace začíst trošku matný dojem. Trochu jinak, jak zní v názvu knihy je velmi slabé slovo. Já sám bych spíše napsal, že to všechno je o něčem jiném. Ještě knihu projdu znovu a pokusím se změnit svůj současný názor.

RendyaDav
14.01.2020

V knize se dozvíme význam prvků a jejich symbolika, Chybí- li ti (přebývá - li)prvek. A ještě o bylinkách jak příznivě působí ,co zlepšují, harmonizují atd.

SPimy
03.01.2013

K čemu je ta která bylinka a ten který vitamín důležitý?