Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí

Kniha předkládá duchovní (s jednáním související) příčiny různých onemocnění.

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157104/co-nam-telo-rika-aneb-po-stopach-nemoci-157104.jpg 3.758
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Miroslav Hrabica

Kniha Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí

RendyaDav

Určitě knížka má své místo v knihovničce a už se začíná rozpadat jak je často využívaná...

haki34
18.12.2019

čtu opakovaně...má své místo na nočním stolečku a když se něco v mém životě dějě, zalistuji a přemýšlím..a ejhle...

Ramilia
05.11.2019

Myšlenky v knize jsou rozhodně velmi zajímavé a k zamyšlení, ale... ALE! Nemůžu se prostě přenést přes ten přílišný, až skoro fanatický křesťanský pohled... Nerezonuje to se mnou, protože tyto věci vedou ke zbytečnému pocitu viny, dle mého názoru... Hlavně co se sexuality týče.

evelýny
31.10.2019

Zvláštní kniha. Rozhodně k zamyšlení, než k odsouzení.
Když nic jiného, mohli bychom se prostřednictvím této knihy naučit aspoň pokoře, lásce a úctě.

P.S: Rozum má své meze. Ale omezenost je neomezená...
P.P.S: Potrefená husa se prý vždy ozve a tak nezbývá, než respektovat svobodu slova

ditul
20.07.2019

Četla jsem rozšířené vydání, které je trojnásobně širší než první vydání. Musím říct, že dost věcí tedy sedí nejen na mě, ale i na okolí. Přiznávám, že u některých pasáží moje ego hudrovalo, ale tím pádem vím, co je potřeba nejvíce změnit.. Dělala jsem si hodně poznámky a knihu doporučuji těm, co jsou na to připraveni.. ;)
A jinak, komu vadí, zmiňovaný Bůh, tak ať ho nahradí slůvkem Vesmír (byla rada v knize o andělech, název už bohužel nevím) :)

JanaDobby
02.05.2018

Zajímavá kniha, určitě se v ní člověk dost dozví a v mnoha ohledech má pravdu. Mě osobně vadí příliš křesťanství a moc Boha :/ pro mě jako ateistu je to trochu moc! Škoda.

radka2752
24.07.2017

Knizka dobra spis k zamysleni. S nazorem ze nemoci maji psychoaomaticky puvod se ztotoznuji. Nikoli vsak s tim ze co nemoc to pokazde stejny problem. A to prilisne nabozenstvi mi take docela vadilo. Ale je prijemne ze se nekdo zabyva nemocemi zase z jineho uhlu. Proto davam tri hvezdicky.

moničina
19.06.2017

Výborná kniha. Význam jednotlivých chorôb je zrozumiteľne opísaný, najlepšia z kníh o téme významu a dôvodov ochorení aké som kedy čítala. Ale tiež mi tam vadí to náboženstvo, preto dávam iba 4 hviezdičky.

Jez a běhej
Jez a běhej