Láska - cesta ke zdraví i k Bohu

Láska - cesta ke zdraví i k Bohu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18547/laska-cesta-ke-zdravi-i-k-bohu-18547.jpg 4 4 4

Kniha přináší duchovní pohledy autora na vznik onemocnění, jeho názory na léčbu (i na to, kdo vlastně léčí). Pojednává také o duchovní cestě člověka. Obsahuje i básně (např. Svoboda ducha, Pokora a úcta) a krátké "Střípky poznání". Kniha přináší spíše impulsy k zamyšlení, pročištění mysli i těla a k potěšení srdce, nečekejte od ní přesné návody, jak se rychle a bez větší námahy uzdravit (jde to vůbec - uzdravit se tělesně i duševně, aniž bych se stal lepším?).... celý text

vlkodlaq
27.12.2023 odpad!

Doufám, že není nikdo tak málo chytrý, aby podle této, nebo jiných knih od autora, cokoliv dělal nebo měnil. Kvalitou obsahu a sdělení se tato "kniha" nijak neliší od chyby tisku s názvem Strážná věž, ale o co je nebezpečnější, je to, že se tváří jako seberozvojová literatura a někdo by ty rádoby návody mohl vzít vážně.

RendyaDav
14.01.2020 5 z 5

Tato knížka nám chce ukázat a přiblížit podstatu léčení a cenu daru života obyčejným lidem.