Propast smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá. Kate a Tristan vycházejí při svém vyšetřování z Joanniných složek a poznámek a jdou krok za krokem po jejích stopách. Mezi jejími osobními věcmi odhalí Kate jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli. Když pospojuje poslední dny těchto tří pohřešovaných lidí, Kate si uvědomí, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem zlověstnějšího, než by kohokoliv napadlo: sériového vraha... Nový thriller Roberta Bryndzy vám ukáže, jak hluboká může být PROPAST SMRTI....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481593/big_propast-smrti-qhM-481593.png 4.382
Série:

Kate Marshallová 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

Darkness Falls, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Propast smrti

Aligator805
včera

Velmi dobře se mi to četlo. Za mě nejlepší díl ze série o Kate. Dobré čtení na zimní večer.

Blaufik
25. listopadu

Kniha se mi opět bezvadně četla, stránky jen lítaly a konec se přiblížil dříve, než jsem si přála, což jsou takové příjemné "mínusy" těchto knih. Jistě mi dáte za pravdu, že je útrpné čekat takovou dobu na to, abysme po jednom nebo dvou odpoledních opět neměli co číst.


kolacky
25. listopadu

Moc dobrá série. Držím palce, aby si zachovala kvalitu, ale u pana Bryndzy je kvalita pořád.

tulip131
25. listopadu

Ten zná toho a ten zase toho, přičemž všichni se znají, jen jinak. Kate a Tristan řeší svůj další případ, se kterým si policie neví rady. Příběh byl poutavě postaven, žádné zbytečné postavy a hluchá místa, jen aby byly splněny počty stran.

nada3314
24. listopadu

Já jsem prostě zarytý fanoušek Roberta Bryndzy, a cokoliv napíše, mě chytne od první stránky a vše mu bezmezně hltám – jeho styl psaní mi neskutečně sedí a čte se mi krásně. Robert přesně ví, v čem má své kouzlo a neváhá ho využít v každé své knize.
Třetí díl ze série s Kate Marshall jsem si nemohla nechat ujít a hned, jak mi kniha přišla, jsem ji začala číst, a nelituji! Oblíbila jsem si jak Kate, tak i jejího partnera Tristana, se kterým si otevřela soukromou detektivní agenturu, a na půl spolu vedou i kemp karavanů a půjčovnu sportovního vybavení, který Kate zdědila po své kamarádce Myře. Moc se mi líbí i to, že se její vztah k synovi zlepšil a vycházejí spolu teď moc hezky – velmi jsem to Kate přála.

A je to tady: První velký případ je na spadnutí…
Kate a Tristan jsou požádáni matkou oběti, aby prošetřili 12 let starý případ pohřešované novinářky Joanne. Jediné co matka chce, aby mohla Joanne důstojně pohřbít. Nebudou to mít vůbec lehké, protože neexistují žádné stopy ani podezřelí, policie tento případ uzavřela jako nevyřešený.
V tomto díle i trochu víc nahlédneme pod pokličku gay komunity… na to nejsme u Robertových knih zvyklí, ale vůbec mi to nevadilo, naopak přišlo mi to jako super zpestření.

Kniha nepostrádá napětí ani překvapivý konec! Co víc si přát? Já bych si moc přála, aby Kate a Tristan brzo dostali další práci a my měli co číst …. Moc se těším na další díly a je mi jedno, zda to bude ten s Erikou nebo s Kate… Obě série Miluji!

Vik40
24. listopadu

Čtivé, jako všechny "Bryndzovky".
Ale na můj vkus trochu "přegejováno". Je to asi poplatné autorovi.
Děj je rychlý, kniha nudit nebude asi nikoho. Postavy mají vývoj a navazují na předchozí díly, nicméně, kdo sáhne po Bryndzovi poprvé na tuto knihu, nebude mu vadit, že začíná třetím pokračováním. Líbila se mi, ale na plný počet * to u mne nebude.

bigben
22. listopadu

Trochu zklamání, knížka mě úplně nevtáhla do děje..Erika byla povedenější...

Cleo De Nile
22. listopadu

Kdybych od zhruba sté stránky neodhadla kdo a proč je vrah, dala bych plný počet jako vždy.:)

1