Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448851/bmid_priznani-olm-448851.jpg 4 1697 1697

After série

Nové vydání k plánovanému filmu, doplněné o bonusovou kapitolu! Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená. Není to poprvé, co se přesvědčila, že kluk, do kterého se zamilovala, dokáže být pěkně krutý, ale takové ponížení nečekala ani v nejhorším snu. Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Hardin, který se do Tessy mezitím doopravdy zamiloval, zjišťuje, že bez ní nedokáže žít, kaje se a prosí o odpuštění. Tessa se brání, ale to se lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v Hardinově náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Všechno navíc komplikuje Zed, který se pokouší Tessu získat a na rozdíl od Hardina je hodný a milý. Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí... Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Evr
18.07.2019 3 z 5

Do tohoto druhého dílu jsem se pustila hlavně kvůli tomu, jak předchozí díl skončil. Trvalo mi o dost déle tuto knihu přečíst oproti předchozí. Trochu mě už začalo štvát a popravdě mě ani nebavilo číst stále dokola to, jak se stále hádají, kvůli blbostem od sebe odejdou, trucují, nenechají si od toho druhého vysvětlit jak to bylo atd.
Každopádně před námi se otevírá další část příběhu - třetí díl. Kvůli tomu konci bych ráda pokračovala ve čtení série, ale zrovna dvakrát moc se mi do toho nechce. Pokud se k tomu dostanu (jakože fakt chci tuto sérii dokončit), tak doufám, že to bude o dost lepší než druhý díl.

kklepkaa
18.07.2019 1 z 5

Jo jsem masochista a evidentně dost velkej. Neskutečný, jak ty stránky odsejpaj. To, že to ve mě podněcuje násilnický sklony ani nemluvě. Ale jak se ukazuje, nemám dost. Hardina ani nejde mít dost.

4129
17.07.2019 1 z 5

Tak druhý díl byl přesně takový, jaký jsem si myslela že bude. Zbytečné prodlužování ničeho, kdy se opakovalo pořád to samé dokolečka dokola. Tento díl jsem po dvěstě stranách přestala číst a to knihy většinou dočtu ať jsou sebehorší. Kdyby autorka udělala jen jedničku myslím že by byla považována za ohodně lepší spisovatelku.

Markulinka
12.07.2019 1 z 5

První díl byl ještě v rámci možností zábavný a vlastně příjemná teen oddechovka, za to druhý díl mi přijde už zcela zbytečný, snažící se stále dokola obehrávat stejnou písničku.

wotana
11.07.2019 1 z 5

Vůbec mě to nebavilo :-(
Do třetího a čtvrtého dílu se už nepustím - nuda a strašně mě ty rozchody a odpuštění s..... - pořád dokola. První díl ještě šel a docela mě i bavil ale tohle už bylo moc a vážně si nedovedu představit o čem jsou ty další dva díly :-o

Googies
09.07.2019 3 z 5

Cte se sama, ale uz ted si rikam, o cem budou dalsi dva dily. Vzdyt se to stale opakuje, pohadaji se, ona svata odejde a fuuurt dokola. Tessa mi je min a min sympaticka. Doufam, ze se to zmeni :)

EvaStark
06.07.2019 3 z 5

První díl byl mnohem lepší. Kniha mě místy nebavila a nemohla jsem začíst. Ale celkově to bylo dobré a Hardina jsem si oblíbila.

Ninde
02.07.2019 5 z 5

První díl byl o trošku lepší než druhý ,ale stále mě to baví.

Niky91
30.06.2019 3 z 5

K prvnímu dílu mi tento přišel nudnější, ale i tak velmi rychle přečtené.

SimiGSXR
27.06.2019 3 z 5

První díl mě úplně uchvátil, takže jsem se těšila na druhý. Ze začátku dobrý, ale tak ve 2/3 už mě to přestávalo bavit. Pořád se jen scházely, rozcházely, scházely, rozcházely. Hlavní hrdinové mají velký problém ve vzájemné komunikaci a když už si po 4té za sebou říkám: Proč jí/mu to sakra neřekne!, tak už to pak člověka omrzí číst stále to samé. Určitě dočtu celou sérii a doufám, že v dalších dílech už to nebude 600 stránek jedné a té samé věci dokola. Upřímně mě to zamrzelo, protože první díl byl opravdu báječný.

baru_vosh
19.06.2019 4 z 5

Po přečtení prvního dílu, který jak už sem psala skončil vlastně jakože neskončil :D jsem si prostě druhý díl koupila abych věděla co bude dál.. děj plynul a vyvíjel se asi jak každý čekal. I když je to naprosto pubertální :D hltala jsem každé slovo. Naivita a neustále se opakující děj dokola občas trochu nudil nicméně přečteno jedním dechem :)

misowi84
13.06.2019 4 z 5

Stále platí to, co jsem napsal u prvního dílu-Polibek :D

Popravdě jsem už s druhým dílem nepočítal, přesto mě něco přimělo, lehce
pootočit pár stránek druhé knihy.. No a už jsem v tom zase lítal :-D
Čtení opět rychle utíkalo. Tess mě pekelně vytáčela.
A to dokonce tak, že mi apple watch oznámily vysokou srdeční frekvenci :-D
Nebezpečné čtivo.. Ale stále lepší, než když by mi byla její postava lhostejná. Další díly ale již vynechám.

Jasomknihomolka
12.06.2019 odpad!

Neodporúčam začínať s touto sériou vôbec. Zbytočne minutí váš čas. Nemá to žiadny dej. Pokračovať s čítaním už ani nebudem.

Tynuse7
11.06.2019 3 z 5

I druhý díl jsem přečetla vcelku rychle, ale souhlasím s komentáři níže, že se všechno pořád opakuje. Proto mě to místy opravdu nudilo, hlavně naivita se pořád stupňuje, především v chování Tess.
Kdyby se vynechaly některé zbytečné pasáže a kniha se zkrátila tak na půlku, bylo by to rozhodně lepší.

oblakaknih
09.06.2019 3 z 5

Čtení této knihy jsem si upřímně užila. Má to ovšem svá ale.
Děj v tomto díle nebyl nijak originální. Vše se opakovalo, nepřišel žádný nečekaný ani překvapivý zvrat.
Tessa mě štvala tím, jak se nedokázala rozhodnout a neustále nad vším přemýšlela.
Autorčin styl psaní je skvělý! Čte se to samo. Troufám si napsat, že kdybych chtěla, přečtu těch 600 stran za den.
Za mě tedy o něco horší něž první díl, ale chválím otevřený konec, díky kterému po dalším dílu sáhnout musím!

leuska
08.06.2019 5 z 5

Tuhle sérii naprosto miluju už od dob co jí autorka psala na Wattpad, další skvělý díl, který jsem během tří dnů přečetla a to nejsem kdovíjaký rychločtenář :D. Příští týden si jdu pro další díl, není na co čekat.

VAnna
06.06.2019 5 z 5

Ani nevím jak začít. Další skvělé pokračování, série After si mě prostě získala jako ještě žádná knížka. Určitě doporučuji.

Naty2332
06.06.2019 5 z 5

Dokonalost sama

Ivanka83
05.06.2019 4 z 5

Velmi rychle jsem se opět začetla. Svižné, čtivé, chvílemi předvídatelné, jindy překvapující. Tento díl mě bavil sice o malinko míň než první, ale i tak to bylo super čtení. Konec opět nezklamal :-)

Peetullka
16.05.2019 4 z 5

Co se ml líbí je majetnická, psychotická a nestabilní stránka Hardina. Tessa mě trošku rozčiluje.
Ale i druhý díl Vás nutí číst dál a dál. Jejich vztah je jak na horské dráze, furt dokola nahoru a dolů. Ale stejně je tam furt něco co mě baví. A ten konec?

A upřímně, nejsem na tyhle slaďárny, ale takhle série mě zatím baví. Kdo by jim nezáviděli tu jejich chemii.