Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448851/bmid_priznani-olm-448851.jpg 4 1689 281

After série

Nové vydání k plánovanému filmu, doplněné o bonusovou kapitolu! Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená. Není to poprvé, co se přesvědčila, že kluk, do kterého se zamilovala, dokáže být pěkně krutý, ale takové ponížení nečekala ani v nejhorším snu. Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Hardin, který se do Tessy mezitím doopravdy zamiloval, zjišťuje, že bez ní nedokáže žít, kaje se a prosí o odpuštění. Tessa se brání, ale to se lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v Hardinově náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Všechno navíc komplikuje Zed, který se pokouší Tessu získat a na rozdíl od Hardina je hodný a milý. Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí... Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Kristy.Seb
05.03.2022 4 z 5

Proboha, ani nedokážu spočítat, kolikrát se tam stále dokola opakoval děj hádka a následné usmíření. Tenhle díl dost o ničem.

chaera
18.01.2022 1 z 5

(čteno v originále) Toto je série, kterou čtu kvůli své zvláštní morbidní zvědavosti. Hodnota absolutně žádná, postavy mi lezou krkem, a protože jsem během svého dospívání načetla desítky fanfikcí můžu s jistotou určit, co se stane dál. Ale právě proto, že to byla nejdřív fanfikce (tzn. kniha nebyla vytvořená s úmyslem sdělit příběh, ale ukojit fantazie dospívajících dívek o jejich oblíbeném zpěvákovi) je to neuvěřitelně čtivé. Příběh splňuje vše, co fanfikce splňovat má, ale k opravdové propracované knize to má daleko. 1.5/5

mskamila
08.01.2022 4 z 5

Je to pěkně pokračování líbí se mi ze si Tessa zvládla stát za svým aspon chvíli. Za mě je to trochu moc horská dráha v jednu chvíli Hardin něco slíbí a hned na další straně to poruší ale jinak pěkný.

princesse
06.12.2021 3 z 5

Na mě tohle byla teda sakra velká horská dráha. Takže vložím mezi další díly nějakou jinou "oddechovku". Ti dva jsou skutečně narušení. Jak někdo takové emocionální vlny v jejich věku může zvládnout a nezbláznit se z toho totálně, to je teda záhada. Proč někdo dobrovolně podstupuje taková muka z obou stran ... Možná tím, že už mám "první" lásky za sebou, možná tím, že jsem už dávno někde jinde a to nejen věkem, už nemám ten nadhled. Ale tohle všechno ubližování si a vzájemné ponižování se schovávat za lásku? Láska by přece měla být o něčem jiném ... Každopádně přečtu celou sérii, ale minimálně se jednou nebo dvěma jinými knihami nechám zanést do jiných vod.

Carol1122
19.11.2021 3 z 5

Tessa převzala vedení a ze stydlivé chytrolínky se stává rebelka. Nebudu lhát, četlo se to dobře a velmi snadno, styl je jednoduchý a považuji ho za oddechovku. Na druhou stranu je děj lehko předvídatelný. Občas se střídaly nudné pasáže s těmi zajímavějšími, ale vesměs příběh docela utekl. Nelze nesrovnat s filmem, ačkoliv film byl hodně zkrácen oproti knize.

verden
22.10.2021 2 z 5

Tesse by mal niekto konečne vysvetliť, že keď vonku sneží, je potrebné si obliecť zimný kabát. Očividne to za 19 rokov svojho života nepochopila...

Kniholenka9
08.10.2021 4 z 5

Druhý díl série After se mi líbil o trošku méně než první, ale stejně jsem nedokázala přestat číst. Jiskření mezi Tessou a Hardinem se zvětšuje a jejich nelogické jednání vás dohání k šílenství. Ten kdo má rád v knihách erotické scény, tak si v této sérii určitě přijde na své.

Janca001
06.10.2021 3 z 5

Pro mě 2. díl nebyl už takové boom jako ten 1., ale dalo se to číst. Sice jsem si v některých pasážích říkala, že to snad nedočtu, ale dočetla. Děj mi přišel trošku zdlouhavý, ale to je asi podle toho jak rychle to čtete ;D. V podstatě jsem spokojená a zvědavá na další díl.

aquaver
27.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Druhý díl mi dal opravdu dost zabrat... Až jsem si jednu chvíli myslela, že to opravdu nedočtu (což se mi stává jen výjimečně). Sice jsem věděla, že se nejedná o zrovna dvakrát zdravý vztah, obzvlášť když jsem viděla i filmy, ale tohle ne. Nechápu jednání Tessy (aspoň většinou), sice už mi nepřijde tak moc otravná jak ze začátku prvního dílu, ale pořád mě sem tam rozčiluje její jednání (přesněji řečeno co všechno je schopná Hardinovi tolerovat a odpouštět mu). No a Hardin... To je snad ještě horší... Nejvíc co mě asi dostalo, byla ta věc s Natalií... to bylo odporný, hnusný a já absolutně nechápu, jak může něco takového někdo odpustit. Kdybych už do té doby si nezabalila kufry, tak v tomhle případě už rozhodně jo. Pro mě je tahle kniha trochu spíš odstrašujícím příkladem.
Každopádně netvrdím, že je tahle kniha úplně špatná. Čte se celkem i dost rychle. Za mě asi takový průměr. I přesto že jsem to chtěla vzdát, někdy se pokusím tuto sérii dočíst. Už jen proto, že opravdu nemám ráda nedočtené knihy a otevřené konce.

Calwen89
08.09.2021 3 z 5

Druhý díl série byl určitě slabší, přesto stále s napětím čekám jak tohle může dopadnout. Tento díl bych s klidem přirovnala k houpačce - jednou nahoře, jednou dole. Láska střídá nenávist, vztek střídá klid a žárlivost střídá lhostejnost. Tessa se stále pohybuje na hranici hlouposti a naivity. Hardin se zase pohybuje na hranici šílenství a vzteku. Další díl si nenechám ujít, přestože jsem se tentokrát často nudila a erotické pasáže skoro vždy přeskakovala, jelikož jich tam bylo opravdu opravdu moc.

Jita160
09.08.2021 1 z 5

Druhý díl a bohužel žádná změna.
Pořád to stejný je to snad i horší.
Tessa je čím dál vypatlanější,naprosto nechápu čím myslí...jo už vím rozkrokem.
A Hardin, já takovýho kluka poznat tak ho pověsím za koule do průvanu.
Vážně se mě to nečte dobře,stále kroutím hlavou jak takový toxický vztah může mít někdy budoucnost.
Jenže jsem si prostě řekla, že to dočtu když jsem začala a já neutikam od rozdělané práce tak vzhůru do bezvědomí.

Kniholapka
05.08.2021 2 z 5

Jak se mi líbila jednička, druhý díl už pro mě pokulhává.
Je fajn, že se dovídáme více o Hardinovi, více se otevírá a je schopný ze sebe vydat více informací i emocí. ALE! Tento díl mi připadal jako emocionální smršť, až přehnaný. Emoce byly i v prvním díle, ovšem tam za mě nebyly takto přehnané. Tohle už mi přišlo moc. Někdy mi chování hrdinů připadalo až absurdní. Doufám, že další díly budou zas o trochu lepší.

Nikychlupova
20.07.2021 3 z 5

Lepší než jednička. Sice pořád toxicky vztah a nic moc krom dalších slibů se nezměnilo.

Lucynell
16.06.2021 4 z 5

I druhý díl této série se mi líbil, vyvíjí se tu vztah mezi Tessou a Hadinem, zjišťujeme co se mu v minulosti stalo a konec této knížky? Po přečtení poslední kapitoly se zkrátka chcete vrhnout na další díl a zjistit, co bude dít dál.

vendy6619
30.05.2021 1 z 5

Tentokrat i ta 1* bude. Víc ne. Pořad stejný. Par dobrých scén jinak nic nového.

Kajunaa
10.05.2021

Tessa získala novou práci v nějak firmě. Poznala tam nové lidi a s těma šla také na party kde se opila. Zavolala svému bývalému přítelovi a ten se jí snažil najít. Když se mu povedlo jí najít tak mu Tessa dala na výběr, jestli se s ní vyspí nebo jestli odejde. A samozřejmě Hardin jí pořád miloval tak si vybral tu první možnost.

neubam02
04.05.2021 5 z 5

Oproti prvnímu dílu drobet slabší. Postupně se dozvídáme, co stálo za Hardinovým hrozným činem.

cihla005
23.04.2021 4 z 5

Vybrala jsem si tuto knihu, už jen kvůli tomu, že jsem viděla film. Kniha je mnohem lépe napsaná, než první díl. Zamiluje si jí každý, kdo má rád romantiku. Co by to bylo za knihu, kdyby to nemělo žádné drama. Samozřejmě, že ve vztahu to úplně neklape a jen přeci mají mezi sebou nějaké problémy. Hardin je sobecký a nesnesitelný. Tessa je hloupá holka co se zamilovala. Po skoro každé jejích hloupé hádce se rozejdou, ale milují se na tak moc, že nedokážou být bez sebe. Příběh je dost skutečný někdy mi přijde, že jsou to zas věci co se asi zcela nestávají. Kniha se mi četla velmi dobře. Doporučuji

Lucyk01
18.04.2021 1 z 5

️Druhému dílu nejznámější série After jsem chtěla dát šanci, že může tu sérii ještě zachránit. Jak já jsem byla naivní. Tessa a Hardin se furt hádají a usmiřují dokola až je to unavující. Vy čtete proto, abyste se odreagovali od reality a ne, abyste četli to, co vlastně všichni známe z tohoto světa. Dobrá. Nemusí být vztah mezi hlavními postavy úplně růžový, protože úplně by to tak nemělo fungovat, ale tenhle vztah je až toxický.
️Další výtku mám k ději. Místy se mi zdá, že je ten děj až zdlouhavý. Autorka to až moc natahuje, ale musím uznat, že kniha je čtivá. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
️Tessa mi připadá hodně naivní a na mě až moc přecitlivělá. A Hardin? Ten je na mě až moc sobecký a hrubý. A jak ho autorka popisuje, tak se mi ani vzhledově nelíbí. Miluju tetování, ale když nosí kluk piercing, zvedá se mi žaludek
️Další věc, která mě vadila, byla nespisovnost. Některá slova byla nespisovná jako třeba "byl to blbej nápad" ale toto bylo použito bez přímé řeči. Tak nevím, jestli to autorka chtěla napsat takhle nebo překladatel.
️Jenom aby tady nebyly samé negativa, musím se hodně zamyslet, abych dobré věci na knize našla. Asi primitivní odpověď bude, že celá série má hezkou obálku. A tím bych asi skončila recenzí a uvidím, čím mě překvapí další díly série.

Amy05
15.04.2021 odpad!

0,5⭐️/5⭐️
Tak, je to tady, ta chvíle na kterou jste čekali, moje recenze na další díl ze série After, aneb můj adept a favorit na nejhorší knížku tohoto roku. Úplně nevím, jak bude vypadat tato recenze, protože tady, nemám zas tak o čem psát, jelikož můj názor na postavy už jsem zmínila v recenzi na After: polibek, ale přece jen k nim ještě něco málo zmíním. Myslím si, že v každém vztahu je prostě nějaká ta žárlivost potřeba , ale to, co bylo v této knížce se rozhodně nedá nazvat “zdravá” žárlivost uvedu zde nějaké příklady. Tessa vejde do restaurace a jelikož je to ta nejvíc hot holka na světě, tak ji všichni muži pořádně omrknou a Hardinovi se mezitím v hlavě honí něco jako: nejradši bych jim všem rozbil hubu, takhle na ni můžu koukat jenom já a dělat s ní i jiné věci...bez komentáře.... Tessa je na party a hledá Hardina, která náhle vyleze ze dveří jednoho pokoje a po něm vyjde ještě nějaká holka a první co Tessu napadne je: panebože on mě podvedl, určitě se s ní vyspal. Myslím, že už asi chápete. Co se tyče děje této knížky, mám potřebu zmínit tady některé scény. První, scéna s jógou, aneb Tessa v legínách. Má cenu vůbec něco k tomu dodávat..... Druhá, nejvíc nechutný popis sexuální aktivity v dějinách literatury, scéna se zrcadlem. A třetí, scéna na konci, ne autorka neumí zvraty. Jediná co jsem od této knížky očekávala, byla čtivost, ale autorka selhala, tato knížka má přes 600 stránek a čtivých bylo prvních 70 a potom se to vleklo a vleklo. To by bylo teda vše k mé recenzi na tuto knížku, na to jak jsem říkala, že zde nemám co napsat, tak to trochu nevyšlo. Za mě vám tuto knížku naprosto nedoporučuji a nikdy neměla vyjít.