Přísně tajné

Přísně tajné https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/bmid_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4 568 132

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Top Secret , 2019

Karin_Kim55
08.10.2022 5 z 5

Tohle mě hrozně bavilo. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout! Zůstala jsem vzhůru do jedné ráno, abych to dočetla. Takhle čtivou knihu jsem dlouho nečetla! To se vážně čte samo. Zase mě tohle autorské duo dostalo že čtecí krize!

Mě ty gay romance prostě baví. I když jsem z toho měla že začátku strach, protože to začínalo nedorozuměním a nenávistí založené na domněnkách. Ale autorsky z toho dobře vybruslily, i když - a to píšu jen výjimečně - bych toho chtěla víc. Chtěla bych tady víc té omáčky okolo, více interakce s vedlejšími postavami, více z toho obyčejného života. Klidně bych chtěla i více z jejich sexuální života, bylo to jiné od jejich série HIM. Myslím že holky mohly trochu víc zabrousit do té submisivity a dominance v sexu. Byl tu jen takový náznak... nebo jen vidím věci, které tam nejsou?

Jinak to bylo samozřejmě celkem sluníčkový a pohádkoví. Dokonce i Lukův charakter mě taky bavil, na rozdíl od ostatních čtenářů. I když se často choval jako úplný debil, jako vážně, ale díky tomu mi nepřišel tak plochý. Očividně měl své kladné stránky, ale taky negativní.

adela2230
16.09.2022 5 z 5

Kniha mě velmi překvapila. Vím, že autorka už ma knihy s touto tématikou, ale nějak jsem se jim vyhýbala. Ovšem tato kniha to předčila. Nemohla jsem se odtrhnout hned od začátku a pořád jsem byla v napětí, co se bude dít. Občas jsem měla problém s chováním Hříšníka, ale to se pak dalo přejít.

Kalokaghatia
20.08.2022 5 z 5

Nenapadlo mě, že by se mi mohl líbit příběh o sexu dvou kluků. Ale stalo se. Fakt moc pěkná, v podstatě romantická knížka.

Babouš
04.08.2022 4 z 5

Možná divný přirovnání, ale mně tahle kniha hrozně připomněla Červenou, bílou a královsky modrou od Casey McQuiston. Dva kluci, kteří se zpočátku nemůžou vystát, jeden z bohatý rodiny, druhej se snaží protlouct životem, pokus o trojku, ze kterýho se stane něco, co ani jeden nečekali. Postavy vlastně nejsou kdovíjak propracovaný, ale bavily mě, zápletka klišé, ale bavila mě, občas pohádkový, ale bavilo mě to. Přečteno za míň než 24 hodin, i když teda českej překlad dost pochybnej.

mysak518
20.07.2022 5 z 5

Knižka se mi moc líbila četla se pěkně a nenudila autorky nesklamaly

Ewe291
22.05.2022 5 z 5

Tak toto bola pecka. Obaja boli skvely, citalo sa to samo. Pri citani ma napadlo, ze "sexy chlapi su vzdy bud zadany, knazi alebo teply" ..... No to som nechcela knihu odporucam, je tam vtip, romantika, erotika aj trocha napetia. Tieto autorky mam velmi rada a ku kniham sa rada vraciam.

anna7852
19.05.2022 5 z 5

Nádhera,nemam slov.
Kluci byli dokonalý

Ella161
18.04.2022 5 z 5

Miluju kombo těhle autorek. Jednotlivě píšou opravdu úžasně, ale dohromady? To je prostě něco. Myslím si, že vymyslely zase něco originálního. Tedy alespoň jsem zatím nic podobného nečetla. Bylo mi od začátku jasné, že koupí knihy nešlápnu vedle. U nich je to prostě jistota. A musím uznat, že kniha splnila mé očekávání.

Trochu mi přišlo divné, že Keatona holka chtěla k narozeninám trojku s dalším klukem a on vůbec nic nenamítal. Ba co víc, on sám toho kluka ještě sháněl. Na jeho místě by mi vadilo, že můj přítel chce spát i s někým jiným. Každý to má ale holt jinak a bylo alespoň dobré, že si to takhle řekli narovinu. Každopádně on byl zlatíčko. Přesně, jak Baily říkal, takový labrador. Nebál se dát najevo své city či emoce. Rád se mazlil a rád byl ve vztahu. Byl hodně trpělivý a vytrvalý, což se mu nakonec vyplatilo. Bylo skvělé, že se konečně svému tátovi postavil a řekl, co chce. Divila jsem se, že jeho táta všechny ty "novinky" vzal tak v pohodě. Tím mě mile překvapil.

Mně bylo Lukeho tak líto! On fakt rodinu nevyhrál. Bože můj. Co to jako mělo znamenat? Nebylo hezké to číst a není vůbec hezké pomyšlení, že někdo tu rodinu má i horší. Díky bohu za mojí. To jsem trochu odbočila. Lukeho jsem si fakt moc oblíbila! Moc se mi líbilo, jak byl vtipný a všechno řekl narovinu. Žádné lhaní, žádné stydění… prostě řekl to, co si myslel. Nedbal na názory ostatních. Byl sebevědomí, což se mi fakt líbilo. Nebyl to žádný namyšlený frajer, který se nadřazuje nad ostatními. Navíc byl fakt moc hodný a to se mu občas nevyplácelo. Nikoho neodsuzoval, byl chápavý a hodně vnímavý. Jeho si prostě oblíbil každý, věřte mi. Jen mě malinko štvalo, jak byl odtažitý, ale kdo by na jeho místě nebyl?

Příběh se mi vážně moc líbil. Sice od toho nemůžete očekávat tolik, ale užijete si ho. Já jsem byla do příběhu vtažena hned a nemohla se odtrhnout. Mrzí mě, že už se s kluky musím rozloučit, protože mi oba přirostli k srdci.

Laf
15.04.2022 5 z 5

Parádní čtení. Takové nové, neokoukané, a zároveň super čtivé a poutavé. Trochu jsem se nejdříve děsila, co mne čeká, ale nakonec jsem byla mile překvapená :)

kubyrd
06.03.2022 5 z 5

Tohle byla bomba!

_Steff_
02.03.2022 5 z 5

Žhavé, vtipné, čtivé. 5/5

Luskal
23.02.2022 4 z 5

Příjemné početní. Lepší, než On, kterou jsem od autorek také četla. Dala bych 3.5 hvězdičky. Vadilo mi, ze konec byl hodně uspěchaný a všechny problémy se na asi 80 stranách zázračně vyřešily.
Chatovací zprávy byly zajímavým a pro mě pozitivním prvkem v knize, hrdinové konečně v jedné z malá knih z moderních dějin používali smartphony a aplikace.
Sexuálními scénami autorky nešetřily.

VercaV
12.01.2022 4 z 5

Na začátek chci říct, že všechny knížky od Elle jsem přečetla několikrát a zbožňuji je. Tuto jsem odkládala delší dobu ale když sem se konečně do ní pustila, litovala sem že jsem nezačala dřív.
Ze začátku mě to sice moc nebavilo, pořád jsem si to nějka spojovala s předchozími díly, kde jen vyměnila sexy hokejistu za fotbalistu. Ale časem jsem se do toho začela a už jsem se nemohla odrthnout. Bylo to boží. Je to vtipné, čtivé, vášnivé, ale taky vážné. Překvapilo mě jen jak se Keaton k tomu velmi rychle postavil, že nepřišlo žádné vyšilování. Líbila se mi nenápadná zmíňka na díly Hodnej kluk a Zůstaň. Velmi se mi líbilo jak se Luke ke všemu nakonec postavil stejně tak Keatonova rodina.
Nakonec to bylo vlastně odlišné oproti předchozím knihám. Nebyl tu sport jako jedno z hlavních témat, to sváděné druhé polovičky taky bylo jinak. A epilog nezklamal.

cukrovka
30.12.2021 5 z 5

Zajímavý příběh s gay tématikou. Nechyběl tomu humor, láska, vášeň a sex, ale také vážné momenty, které donutí k zamyšlení.

SimonaM86
15.11.2021 3 z 5

Bylo to jiné, ale neříkám, že špatné, bylo fajn, zase zkusit si přečíst něco jiného. A knihy od těchto dvou autorek se čtou jedna báseň.

dooky
19.10.2021 5 z 5

Opět super. Série Him se mi líbila o chlup víc, ale tato knížka není o moc horší. Mám tyhle příběhy ráda.

Lili2007
09.10.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila ale zdálo se mi že pořádný děj začal až v polovině knihy. Jinak nemám co knize vytknout.

alzbeta4340
03.09.2021 4 z 5

Na můj vkus obsahuje trochu víc vášnivých scén než by bylo nutné. Ale jinak je to pěkná žánrovka, jak se dva kluci dali dohromady. Jednoduché, odpočinkové čtení - problémy obou hrdinů jsou jen načrtnuté a nepropracované nebo snadné k vyřešení.

Evule114
31.08.2021 5 z 5

Knížky od Elle miluju, ale téhle jsem se dlouho záměrně vyhýbala. Upřímně mě vůbec nelákalo číst o dvou klucích. Jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu dokopala, Elle mě opět nezklamala a z tématu dvou mužů udělala naprosto sexy počtení dvou přitažlivých rošťáků a za mě lechtivé scény byly opravdu LECHTIVÉ....Navíc to bylo opravdu vtipné a přezdívka humříkraťasy neměla chybu. Přečetla jsem jí na jeden zátah a můžu jedině doporučit, co jiného se může stát, že jí odložíte? Já jí odložila teda až na úplném konci. Už se moc těším, až si přečtu On a My.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Tuhle knížku jsem si koupila bez rozmýšlení a ani jsem nevěděla o čem to vůbec je..prostě jsem viděla jména těchto dvou skvělých autorek a musela jsem ji mít..když jsem se dozvěděla o čem to je,tak jsem si rvala vlasy, protože knížky s touto tématikou prostě nejsou nic pro mě...ALE...když jsem četla dál a dál tak jsem si ty dva rošťáky,Keetona a Luka,strašně oblíbila a škádlení a přátelství, které přerostlo až v lásku bylo strašně roztomilé,že jsem se většinu knížku usmívala jak měsíček na hnoji ️️️ tahle dvojice prostě ví jak nadchnout své čtenáře a z něčeho co nemám v knihách ráda udělají romantickou a žhavou bombu ️určitě doporučuji