Tanečník

Tanečník https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 1730 1730

Případy Lincolna Rhyma série

Geniální kriminalista Lincoln Rhyme a mladá policistka Amélie Sachsová, kteří se čtenářům poprvé představili v bestselleru Sběratel kostí, řeší další zapeklitý případ: během pětačtyřiceti hodin musejí vypátrat profesionálního vraha, přezdívaného Tanečník. Tanečník má v této lhůtě zlikvidovat tři nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi a již od prvního okamžiku nenechává nikoho na pochybách, že si důvtipem a inteligencí nezadá s Rhymem. Mezi oběma muži se na dálku rozpoutá nelítostná psychologická válka, plná zvratů a úskoků, která se neobejde bez těžkých ztrát na životech. Nervy drásající příběh dává nahlédnout do zákulisí americké policejní praxe a zároveň je brilantní sondou do duševního světa chladnokrevného zabijáka.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

The Coffin Dancer , 1998

Rousse
12.10.2013 5 z 5

Ráda jsem si kdysi dávno zatančila s Tanečníkem a moc ráda se k němu občas vracím.

meinita
03.09.2013 5 z 5

napínavé od záčátku až dokonce, nevíc miluji deaverovy zvraty v ději :)

Ra-Amon
13.08.2013 5 z 5

Těžko říct, jestli je lepší Sběratel kostí nebo Tanečník ,ale opět detektivka výtečná. Mělo to spád a příběh byl skvěle vyvážen mezi dobrem a zlem,Rhymem a Tanečníkem. Myslel jsem si, že tentokrát je závěr kdo je vrah jasný již od začátku a nebyl by to Deaver,aby to opět bylo všechno jinak.

hlina
23.07.2013 5 z 5

Pro mě ještě lepší než Sběratel. Rhyme a Amélie mě moc baví. Rozuzlení pro mě naprosto nečekané.

anibeni
30.06.2013 5 z 5

Opět velmi čtivý příběh, s pro mne naprosto nečekaným rozuzlením na konci...

studentice
16.06.2013 4 z 5

Moje první seznámení s autorem a určitě ne poslední:). Knížka napínavá od začátku do konce, plná zvratů a sympatických vyšetřovatelů

danak8
12.06.2013 5 z 5

Druhá polovina knihy je podle mě trošičku horší, ale i přesto pro mě skvělá kniha.

kofola33
03.06.2013 5 z 5

Klasicky Deaver, perfektni jako vzdycky. Jeden si uz uz mysli, ze vi, jak se veci maji a on nas pak smahem pera presvedci, ze je to uplne jinak. Napinave, Rhyme a Amelia jsou super dvojka. Jen skoda, ze jsem knihu cetla v originale anglicky, takze jsem si nemohla poradne vychutnat vsechny nuance, pac moje english neni tak skvela jako Deaverova:-) Trochu me rozcilovalo slozite popisovani mist jako hangaru a tak, ale asi proto, ze jsem nerozumela vsem anglickym slovum.

petka-2007
29.05.2013 5 z 5

Opět velmi kvalitní počtení - jako zatím vždy od tohoto spisovatele. Konec jsem absolutně nečekala. K přečtení určitě doporučuji.

Ormos Atalia
05.05.2013

Jeffery Deaver opět nezklamal, je to moje druhá knížka, kterou jsem od tohoto autora přečetla jedním dechem :-) Určitě stojí za přečtení - perfektní příběh, napínavý děj, nečekaný konec - zkrátka super!

šipek
15.04.2013 5 z 5

Dávám pět hvězdiček,opět vynikající Deaver,čteno jedním dechem,nečekané rozuzlení. Jediná výtka hrozně malá písmenka v knize vydána v roce 2002.

acnalb
10.04.2013 4 z 5

Velmi

Petulik13
29.03.2013 5 z 5

Op

Pepek24
06.03.2013 5 z 5

Druhý případ Linka a Amelie... Jak tvrdí obálka dočtete dřív než za 45 hodin... muj prvni čas cca 18 hodin....

Fenomenální pro mne o chlup lepší než sběratel... Díky Jeffry

Lee7
05.03.2013 4 z 5

Napínavé a velmi dobrý zvrat na konci jak to tak u Jefferyho bývá :) a zrovna v tomhle dílu se nám hlavní postavy zase trochu přiblížily.

kadgam
05.03.2013

Napínavé, napínavé, napínavé od začiatku do konca. Tretia kniha tohto autora ma "nechytila" tak, ako som predpokladala. Téma je stále zaujímavá, nová - prostredie leteckých prepravcov. Chápem, že autor musí oboznamovať čitateľa v každej knihe s rutinným postupom kriminalistov, pre mňa teraz po tretí krát. Dej sa mi zdal trochu zdĺhavý ... opisy presunov a myslenia vraha.

Dan
04.03.2013 4 z 5

Konec knihy pro mě byl překvapením, ale přiznám se, že ne v dobrém slova smyslu. Zdálo se mi, že ten konec byl nějak moc rychlý a hodilo by se zde zpomalit . Jinak jsem si během čtení tradičně říkal, že je autor opravdu hlava :-)

Kůstka
06.02.2013 5 z 5

Sběratel kostí je pro mě prostě pořád jednička, ale Tanečník mu pěkně těsně šlape na paty. Strašně se mi tam líbil Bell a hlavně jsem zírala na všechna ta překvapení, kdo je vlastně nakonec kdo a jak to sakra udělal!"Máme vám zalívat psy nebo kočky?" :))

Petr K.
26.01.2013 5 z 5

Tak jsem prave precetl knihu podruhe, takze ted pridam i koment. Mel jsem trochu strach, ze to bude napodruhe nuda, ale naopak to bylo mozna plus. Nejste sice uz tak napnuty, ale je super sledovat postavu zabijaka celou knihu.
Jinak ke knize. Podle me je to dilo, ktere se radi mezi pet nejlepsich knih od Jefferyho. Rozhodne je to spicka v serii s Lincolnem. Je napinava od zacatku az do konce a nudit se u ni rozhodne nebudete. Uz pred rokem jsem daval 5 hvezdicek a plnej pocet ji davam i ted (A to uz mam od te doby neco nacteno). Nutnost precist :-)

lanusinka
25.01.2013 5 z 5

Pěkné, čtivé, jako obvykle...