Tanečník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Geniální kriminalista Lincoln Rhyme a mladá policistka Amélie Sachsová, kteří se čtenářům poprvé představili v bestselleru Sběratel kostí, řeší další zapeklitý případ: během pětačtyřiceti hodin musejí vypátrat profesionálního vraha, přezdívaného Tanečník. Tanečník má v této lhůtě zlikvidovat tři nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi a již od prvního okamžiku nenechává nikoho na pochybách, že si důvtipem a inteligencí nezadá s Rhymem. Mezi oběma muži se na dálku rozpoutá nelítostná psychologická válka, plná zvratů a úskoků, která se neobejde bez těžkých ztrát na životech. Nervy drásající příběh dává nahlédnout do zákulisí americké policejní praxe a zároveň je brilantní sondou do duševního světa chladnokrevného zabijáka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1330/tanecnik-1330.jpg 4.51554
Série:

Případy Lincolna Rhyma 2.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Coffin Dancer, 1998


více info...
Nahrávám...

Komentáře (246)

Kniha Tanečník

dedecko
13. srpna

Skoro jsem u toho ani nedýchal.

Ladys
24. července

Někdo tu psal, že pomalý začátek.
Nesouhlasím.
Kniha má spád od první stránky a ten nabírá na tempu, že knihu prostě nechcete odložit.
Akce střídá napětí, napětí akci.
Hra na kočku a myš se přiostřuje, jen nevíte, kdo je myš a kdo kočka.
Tanečník je inteligentní a neuvěřitelně taktizující soupeř.
Nakoukneme také pod pokličku americké policii a naťukne se tu i něco málo ze "vztahu" mezi Sachsovou a Rhymesem.
Za mě super čtení a musím dát pět.
Jen si myslím, že ve skutečnosti policejní práce a dodržování předpisů a hierarchie v USA vypadá jinak.
Ale kdo přistoupí na autorovu hru, ten si knihu užije.


RoBertino27
12. června

Historicky moje druhá "deaverovka" mě definitivně přesvědčila, že tento pán bude mít v mé knihovně stálé místo. Rozvíjející se vztah hlavních postav i zvláštní pojetí - čte se to samo a kniha byla pozváním na další setkání s Lincolnem.

Booky84
12. června

Úžasná knižní jízda od začátku až do konce. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout a závěr opět parádní - spadla mi brada, jak to měl autor vymyšlené.

Timkim
10. června

Mám pocit, že jsem objevil další výbornou sérii. Ač jsem si celou dobu myslel, že vím kdo, co a jak, na konci se mi celý úsudek zbortil. Perfektní. Jediné co mi opět malinko vadilo, byl pan dokonalý a Amélie, která začíná pomalu chytat jeho manýry. Pokud by to takto pokračovalo, v poslední knize by to byl páreček nafoukanych, arogantních vyšetřovatelů. Doufám že se pletu. A pokračujeme dál.

Bedřich63
06. června

Kniha je to výborná, jen pro mě trochu těžko uvěřitelný počet mrtvol a jednoduchá likvidace policistů.
Příběh je velmi čtivý, vše pomalu spěje k jasnému závěru, ale ten nakonec není tak úplně jasný, jak to vypadalo. Autor na konci překvapí.
Geniální stratég a analytik Lincoln a jeho ruce, nohy, oči a mozek v terénu Amélie nakonec vše vyřeší a už se můžu těšit na další díl.

maryska09
01. června

Další skvělá kniha s nečekaným koncem. Těším se na další díl, tyto knihy vážně nenudí

Pavla79
29. března

Pro mě skvělá zápletka a rozuzlení na závěr. Celou knihu jsem si užila, až na její úplný konec, ten mi tam moc nesedl. Díky čtenářské výzvě jsem po hodně dlouhé době sáhla po J. D. a určitě se k němu ještě vrátím. :)

1 ...