Není úniku

Není úniku https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428875/bmid_neni-uniku-2sA-428875.jpeg 4 358 100

Jeden z nejznepokojivějších případů, na kterém inspektor Fawley kdy pracoval Jsou Vánoce a z hořícího domu v severním Oxfordu byly právě vyneseny dvě děti. Tříletý Zachary je mrtvý a jeho starší bratr Mattie bojuje o život. Byli doma sami? Jejich otec je na konferenci v Londýně a nezvedá telefon, po matce není nikde ani stopy… Hasiči mají podezření na žhářství, brzy se však objeví nové důkazy a inspektor Adam Fawley se probudí do své nejhorší noční můry. Nejde totiž o nehodu, ale o vraždu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Host

No Way Out , 2019

Sazinek
11.08.2020 5 z 5

Cara Hunter bude má oblíbená autorka. Třetí díl byl opět bomba. Nedokážu se rozhodnout, který mě bavil nejvíce. Asi tento třetí. Líbí se mi styl psaní, Adam je nesmírně sympatický a závěr v rámci jeho osobní roviny je skvělý. Opravdu doufám, že autorka píše pokračování, takhle série nemůže skončit v rámci osobní linie ;).
Co se týče detektivky jako takové. Líbí se mi jak je to psáno, pro někoho plánky hasičů navíc,pro mne příjemné zpestření. Vraha jsem tipovala několikrát a vždy špatně, což oceňuji, že autorka si s námi hraje, jak s loutkami.
Suma sumárum 10/10 a vřele doporučuji.:-)

Rozmarýna Rozm
09.08.2020 3 z 5

Taková průměrná detektivka. Dost dlouho mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, ke konci se to četlo už dobře. Zbytečné články s diskuzemi z internetu, vzhledem k tomu, že nikdo z diskutujících nebyl v případu zapleten. Protože jsem četla e-knihu, vadilo mi, že protokol hasičů byl psán ručně, v čtečce to bylo nečitelné a nešlo to zvětšit. Stejně tam nebylo nic důležitého, protože o zapalovači jsme se dozvěděli už dříve.

Olous1
05.08.2020 5 z 5

Tak to byla bomba.Nestačila jsem obracet stránky.Třetí díl inspektora Fawleyho je nejlepší.Ještě že mám dovolenou a mohla jsem přečíst na jeden zátah.Skvělá detektivka,perfektní zápletka,každou chvilku měníte pachatele.Za mě 100%.Paní autorko potřebovala bych další knihu.

Hvězdinka
05.08.2020 4 z 5

Velmi čtivá a povedená série, líbí se mi styl, jakým je kniha napsaná. Hvězdičku ubírám za konec, není to tak úplně wau konec, u kterého zůstane pusa dokořán.

knihomolka525
31.07.2020 2 z 5

na můj vkus táhlý , rozvláčný děj,kdy už jsem se v polovině začala nudit.Zakomponované spisy z výslechů ,zpráv z tisku k případu byly sice atraktivní ale dosti nezáživné i když právě tam spisovatelka ukryla možného pachatele.

ElenaM
31.07.2020 5 z 5

Cara Hunter mě opět nezklamala. Miluju její styl psaní. Žádné kapitoly, žádné dlouhé popisy a žádná hluchá místa. Super příběh. Čtení jsem si moc užila a těším se na další její knihu. :-)

marion111
29.07.2020 5 z 5

Přečetla jsem všechny tři knihy z této serie a jsem fakt nadšena! Knihy mají spád, jsou napínavé, detektivní příběh i osobní příběh detektiva Fawleyho se pořád rozvíjí, tip na vraha mění. Těším se na pokračování.

Pája699
10.07.2020 4 z 5

Další případ inspektora Fawleyho byl impozantní. Hltala jsem každou stránku a až do posledního listu jsem byla navážkách, kdo je vlastně pachatel. Autorka mě neskutečně mátla a hrála si semnou. Když už jsem si myslela, že vím kdo je vrah, tak na další stránce jsem měla zase pochyby. Prostě luxus. I když musím přiznat, že v tomto díle mě svým způsobem vadili až moc krátké kapitoly. Chvilkama jsem nevěděla, ze kterého úhlu se děj vypráví.

Danago
07.07.2020 4 z 5

Další případ ze série Inspektor Fawley.
Po Vánocích zhoří rodinný dům. Při požáru zemře jedno dítě a jedno dítě je zachráněno. Rodiče nikdo nemůže najít. Rozbíhá se složité vyyšetřování, plné nečekaných zvratů a překvapení.
Děj knihy je opět přerušován nebo snad ozvláštněn zařazováním novinových článků a internetových komentářů, zápisů z výslechů a oficiálních hlášení, e-mailů nebo třeba plánku domu. Což může být na jednu stranu zajímavé na jinou rušivé.
Mě se tato detektivní série líbí. Celá vyšetřovací skupina je sympatická.
Ale přece jen to není až tak dech beroucí, tak jen 4*

alabra
26.06.2020 5 z 5

Kniha napínavá od začátku do konce. Kdo je viník? Toť otázka, autorka směřuje odpověď postupně na téměř všechny postavy, musíte číst dál a dál. Pohrává si s naší logikou i city. Prostě čtení za všechny hvězdy.

oolinkaa
23.06.2020 4 z 5

Opět skvělý čtivý napínavý případ

Vesina
12.06.2020 5 z 5

Jako twl !! Za mě pecka !! Přečteno jedním dechem !!

Renushka
31.05.2020 5 z 5

Třetí kniha od Cary Hunter a opět napínavá od začátku do konce. Stejně jako minulé díly je velmi čtivá a sympatickému inspektoru Fawleymu opravdu fandím, snad se konečně dočká štěstí.

astra3
30.05.2020 5 z 5

Tak to bylo dost dobrý a zároveň děsivý. Rodinu si nikdo nevybírá. Pěkné, doporučuji.

Lenkafrankova
27.05.2020 5 z 5

Trochu drsnější téma, ale za mě super. Člověk do konce neví jak to bylo.

Vladísek
24.05.2020 5 z 5

Tato kniha mě opravdu příjemně překvapila. Příběh byl napínavý, jen jsem trochu zpočátku tápala v tom množství jmen vyšetřovatelů, což přisuzuji tomu, že se jedná o první knihu ze série, kterou jsem od této autorky četla. To však hodlám napravit a přečtu si i další. Knihu hodnotím 5*, nepostrádala napětí a myslím, že milovníci thrillerů si přijdou na své. Jen ty dětské oběti, ty moc nedávám... :(

zuzana2599
23.05.2020 5 z 5

Velmi dobrá detektivka, moje druhá od této britské autorky. Třetí případ ze série o inspektoru Adamu Fawleym. Je to sympaťák a já mu na konci jeho štěstí tolik přála...
Brzy po vánočních prázdninách vyhoří v Oxfordu rodinný dům. Požár se neobejde bez obětí. Co se stalo v rodině Michaela Esmonda ? Proč hořelo ?
Skvělá detektivka, plná zvratů a napětí ! Budu číst i další díly, těším se.

knihomolkadorfa
23.05.2020 5 z 5

Skvělá detektivka. I přes drsné téma se kniha četla velmi dobře. Do poslední chvíle není jasné, kdo je pachatel. inspektor Fawley je velký sympaťák a zaslouží si, aby byl už konečně opět šťastný. Těším se na další díly.

Hella
22.05.2020 4 z 5

Dobrý příběh. Tedy: šílený, ale pěkně napsaný. Jen ve druhé půlce jsem se nečekaně párkrát přistihla, že mi děj přijde až příliš natahovaný a zdlouhavý. Ale osoba inspektora Fawleyho mi to stejně všechno vynahradila :-).

Hanaluna
16.05.2020 5 z 5

Opět jsem spokojená, kniha se mi líbila stejně jako dvě předchozí. Autorka patří mezi mé oblíbené a sní tentokrát nezklamala. Přesto, že témata dětí jsou silná a krutá, kniha se četla lehce, doslova jsem ji zhltla.