Není úniku

Není úniku https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428875/bmid_neni-uniku-2sA-428875.jpeg 4 358 100

Jeden z nejznepokojivějších případů, na kterém inspektor Fawley kdy pracoval Jsou Vánoce a z hořícího domu v severním Oxfordu byly právě vyneseny dvě děti. Tříletý Zachary je mrtvý a jeho starší bratr Mattie bojuje o život. Byli doma sami? Jejich otec je na konferenci v Londýně a nezvedá telefon, po matce není nikde ani stopy… Hasiči mají podezření na žhářství, brzy se však objeví nové důkazy a inspektor Adam Fawley se probudí do své nejhorší noční můry. Nejde totiž o nehodu, ale o vraždu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Host

No Way Out , 2019

Kerberos
14.03.2021 5 z 5

Autorka se díl od dílu zlepšuje.Vražda nebo neštěstí,smrt celé rodiny,zapeklité vztahy.Kniha se dobře čte,nedokázala jsem se odtrhnout.Už se těším na další díl,který má letos vyjít.

LeSk
22.02.2021 5 z 5

Napětí této knize rozhodně nechybí. Četli se rychle, děj byl velmi poutavý. Doporučuji.

lucie0184
03.02.2021 5 z 5

Krásné čtivé. Kniha se mi moc líbila

janastok
29.01.2021 4 z 5

Další skvělý díl detektivní série se sympatickým hrdinou. Hodně podobné dílu prvnīmu, včetně flashbacků a internetových ohlasů. Mnoho zvratů a překvapivý konec ( ale už jsem Vás skoro prokoukla, paní spisovatelko!).

Katulinka69
28.12.2020 4 z 5

Na jeden zátah, super

KatyM.
25.12.2020 5 z 5

Další napínavý příběh inspektora Fawleyho. Super čtení, napínavé do poslední stranky. Již se těším na další díl.

Evule *
16.12.2020 5 z 5

Napínavé, poslední kapitola pro mě jako pro mámu dvou dětí, opravdu těžká.

Toňula
21.11.2020 4 z 5

Další zajímavý případ inspektora Fawleyho a jeho týmu, napínavé vyšetřování rodinné tragédie s nečekaným rozuzlením. Autorka opět kombinuje různé způsoby vyprávění a promítá do něj osobní příběhy vyšetřovatelů, zkoumá motivy vedoucí k tomuto hroznému činu a odhaluje pozadí rodinných vztahů, aby nás do poslední chvíle udržela v nejistotě, kdo je skutečný viník.

HaHa11
16.11.2020 4 z 5

Případy inspektora AF jsou čím dál tím víc temnější, a nevím, zda se mi to zamlouvá?! Po stránce literární nelze příběhu nic zásadního vytknout - čtivé, napínavé, nepředvídatelné, ale tak moc a moc kruté a depresivní! Jiskřička naděje na posledních stránkách to nezachrání. Další knihy Cary Hunter zatím do češtiny přeloženy nebyly, stejně teď potřebuji něco radostnějšího.

VeruHoráková
10.11.2020 5 z 5

Knihy od Cary Hunter jsou prostě top. Třetí kniha, co jsem od ní četla a ta úroveň prostě nešla dolů. Baví mě styl jejího psaní, jak se děj posunuje, žádný hluchý místa a líbí se mi i jakým stylem se posunuje život hlavního vyšetřovatele. Těším se až vyjde další kniha. Doporučuji!

michaelaaa5
08.10.2020 5 z 5

Famózní. Nejlepší díl z celé série. Těžko byste odhalili viníka, kniha je velmi dobře promyšlená a napsaná. Naprosto nepředvídatelné.

Kekik
30.09.2020 5 z 5

Souhlasím s názorem, že se jedná (zatím) o nejlepší díl. Ale i předešlé dva jsou úžasné. Celá série se povedla. Jen tak dál.
Autorka píše vážně skvěle, a proto je zde téměř nemožné odhadnout, jak to vše bylo.
Viník se mění každou chvíli.
Doporučuji číst i sloupečky podél online zpráv. Vše má své místo.
Konečné rozuzlení stojí za to. Vážně nejlepší díl ze série. Těším se na další případ.
Tentokrát jsem spokojena i s koncem.
Doporučuji k přečtení.

RADOST
25.09.2020 5 z 5

Tato série se mi opravdu líbila. Témata mě zaujala, nutila mě přemýšlet, nebylo to předvídatelné. Doporučuji k přečtení.

berila
24.09.2020 4 z 5

Stejně jako u minulého dílu dávám jen 4*, protože mi tam dost vadilo nevyřešené těhotenství - proč se autorka o něm zmiňuje, když v podstatě nic neřeší. Jinak ale musím uznat, že všechny tři díly jsou napsány opravdu dobře a určitě doporučuji k přečtení.

martin3554
18.09.2020 4 z 5

Hodně nečekaný závěr i pachatel.

ArwenAragorn
11.09.2020 5 z 5

Skvělý thriller, čtivý, napínavý, s mnoha zvraty. Mně se asi líbil z dílů s inspektorem Fawleym nejvíc, a taky mi připadal nejvěrohodnější.
Určitě si ho přečtěte.

Lkomrska
09.09.2020 1 z 5

Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Přes všechny skvělé komentáře, jsem čekala naprostou bombu, ale prostě mi to vůbec nesedlo.

konicekbily
18.08.2020 4 z 5

Určitě je to dobrá detektivka s promyšlenou zápletkou a chytrými tahy autorky na vytváření falešných a slepých stop. Jaksi rušivě nebo navíc na mne působily rychlé změny ve vyprávění - krátké kapitoly a ohlasy z médií, internetu. Další knihu autorky si přečtu rád.

ctenarkaEva
16.08.2020 5 z 5

Čtivý, napínavý příběh se sympatickým detektivem.

PéEm
14.08.2020 4 z 5

Ze série se mi líbila asi nejvíc, dost čtivá, napínavá knížka. Možná ke konci trochu překombinovaná, ale i tak dobrá.