Přijede dědeček! Obrázková etiketa pro nejmenší

Přijede dědeček! Obrázková etiketa pro nejmenší https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524575/bmid_prijede-dedecek-obrazkova-etiketa-p-652ef4c9e1932.jpg 5 4 2

Etiketa pro nejmenší Užijte si den s dědečkem a Viktorkou! Pomocí tohoto leporela, které doplňuje oblíbenou knižní sérii Dědečku, vyprávěj, dětem snadno vysvětlíte, jak vycházíme s ostatními dětmi na hřišti, jak se chováme na vycházce, v obchodě, v rodině. Kniha vede k návykům dětské etikety, jako je zdravení, používání prosím a děkuji, neopomene ani hygienu, úklid hraček a oblečení, vede děti k samostatnosti a sebeobsluze.... celý text

Boby17
25.12.2023 5 z 5

Ježíšek mi nadělil celou sérii knížek pro dědečka. Jak doopravdy na děti funguje, to zjistím až později. Za mě konstatuji, že knížka je po všech stránkách pěkná, tak jí dávám plný počet hvězdiček.
P.S. Asi bych byl autorem pokárán, ale přečetl jsem si ji při snídani :-)

eliska2106
03.11.2023 4 z 5

Knížka je srozumitelně koncipovaná pro menší děti. Popisuje postupně aktivity během dne a jak se při nich nejlépe chovat. Líbí se mi stručnost, ilustrace i leporelové provedení. Vadí mi některé formulace typu “když budete říkat kouzelná slovíčka, budou vás mít všichni rádi. To není poselství, které bych chtěla dceři předat, že ji budeme mít rádi, jen když něco. Je to na pár místech, tak si to v průběhu čtení upravuji. Dcera má knížku moc ráda, často si vybere na čtení Dědečka.