Upírův pomocník

Upírův pomocník https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43079/bmid_upiruv-pomocnik-p50-43079.png 4 657 40

Příběhy Darrena Shana série

Druhý díl klukovských upířích hororů. Aby mohl Darren zachránit svého spolužáka, kterého kousla jedovatá cirkusová pavoučice, musí vyhledat jejího cvičitele pana Hroozleyho. To však je ve skutečnosti upír Vur Horston. Darrenově prosbě vyhoví a Steva zachrání, z Darrenavšak udělá polovičního upíra a svého pomocníka. Co všechno Darren vedle Horstona zažije se dočte v tomto druhém díle. Tato kniha obsahuje v závěru upoutávku na další dramatické pokračování Krvavé chodby.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Vampire's Assistant , 2000

nikinikiniki
01.08.2014 5 z 5

Moc krásná kniha, kterou jsem četla 2x, protože se mi moc líbila :) Konec opravdu působivý, člověk se nemusí stydět za slzy ;) A film rozhodně není takový, jako kniha. Nejprve si přečtěte knihu, protože se nedá srovnávat s filmem :) Nemohu říct nic jiného než, že DOPORUČUJI!

Makyta
31.07.2014 5 z 5

Jak už jsem psala u jedničky, kniha je to super. Mimochodem, pokud jste už zjistili, že je i film, tak se na něj nedívejte pokud máte sérii rádi..Nebo se na něj podívejte jen s tím že se moc nebudete soustředit na to že to má být podle knihy. Protože jinak je film v rozporu s knihou v dost zásadních věcech. A český dabing kdy neříkají jako v knize "míhání" ale "flitování" taky nic moc...

mattysion
03.07.2014 5 z 5

Po skvělé jedničce parádní pokračování příběhu.

radek0635
30.06.2014 4 z 5

Dobrá kniha, ale malinké pohoršení oproti Madame Oktě. Čte se to dobře, ale poznávat jen panoptikum mě tolik nebavilo...

Edona
25.04.2014 4 z 5

Kdo by nechtěl cestovat v Panoptiku zrůd a ještě k tomu poznat všechny účinkující?
Upírův pomocník se čte velmi lehce, je to krásné čtení (nejen) pro děti, já jsem si to ráda zopakovala a stále na tuto ságu vzpomínám ráda. Ke konci to začne být malinko děsivější, ale tak to přece má být, ne? Kromě Evry jsem si oblíbila i pana Hroozleyho, ten mě fakt baví! Dávám čtyři hvězdičky za krásný příběh pro mé dětství!

eletrika03
07.03.2014 4 z 5

Dobře se mi četla.

Nemesis Moriko
10.02.2014 5 z 5

Prostě dokonalý! Geniální:33

Adam Bartoš
18.01.2014 5 z 5

Prostě stejně dobý jak první díl :D.

Hokkejka
08.01.2014 5 z 5

Skvělé, přečteno za pár hodin, jdu na další díl. :)

hradil
13.08.2013 4 z 5

Po přečtení 1. kapitoly jsem si jenom říkal, proč mě tak napíná?
Díky začátku mám přečtenou knihu jedním dechem a nemůžu se dočkat na další pokračování!

petrisca
04.08.2013 5 z 5

Knížka je suprová, nemohla jsem se dočkat až začnu číst další díly :)

Pauline_Kau
29.06.2013 5 z 5

Nejlepší knížka, co jsem za poslední dobu četla. Poutavá, čtivá, konec skvělý, a skvělé je, že je dost nepředvídatelná, další díly si určitě přečtu :-)

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Tento díl se mi líbil tak, jako všechny ostatní.:)

TessDragon
23.09.2012 5 z 5

2.díl mé srdcovky.Napínavý,úžasný,smutný a dobrodružný a mnohem více!Jinak obálka není úplně nejúchvatnější,ale já jsem si na ni zvykla a za nic bych ji nedala.Jinak souhlasím,ten konec byl WOW!!Ale bylo mi líto smrti jedné z postav. :(

Eneo
02.08.2012 4 z 5

Tímhle dílem jsem sérii začala. Obvykle mám ve zvyku si pak dočíst předchozí díly, ale protože autor mi vyzradil celý děj první knížky na začátku této, už se mi nějak nechtělo.

Argony
21.05.2012 5 z 5

Podle mého nejlepší díl ze série. Především ten konec jsem jen hltala očima. Souhlasím, že původní desky byly mnohem hezčí, než ty pevné a ač je vazba jenom lepená, tak vydržela přečtení od desítek čtenářů!!!

Moňula7
14.05.2012 3 z 5

No čekala jsem od této knihy knihy něco jiného, ale nakonec mě chytla.

Buhvico
12.04.2012 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ještě víc než první, hlavně ten závěr! Jak bojoval se svým přítelem o život a jak popisovat všechny ty pocity a smrt svého kamaráda, mě fakt dostalo!! Napsáno fakt skvěle!!

Adelica-Opica
12.11.2011 5 z 5

Toto byla moje první kniha od Darrena. Mamka mi kupovala nějaký na dovolenou a paní prodavačka v knihkupectví ji řekla, že nemusím číst první díl, že to na sebe nenavazuje. Každopadně jsem si potom koupila první a třetí díl a tento jsem mezi nima četla znovu :)

Nachci9
30.11.-0001

Ty tvrdý desky maj pěkně hnusný obrázky u všech dílů!!!!!

upíři zfilmováno

Darren Shan (p)