Krvavé chodby

Krvavé chodby https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43082/bmid_krvave-chodby-k3i-43082.png 4 569 32

Příběhy Darrena Shana série

Darren se nechce podvolit pravidlům upířího světa,i když kontakty s obyčejnými lidmi obvykle končí tragicky. Spolu se svým učitelem panem Hroozleym a hadím chlapce Evrou se ocitají v neznámém městě a prožívají další dramatické události a ohromující odhalení.

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Tunnels of Blood , 2000

Edona
26.04.2014 4 z 5

Krvavé chodby jsou mnohem akčnější a napínavější než předchozí dva díly, já si to maximálně užila. Hodnotím to takovým tím dětským očkem, protože tato kniha si zaslouží krásné hodnocení, i když už nejsem dítě.

Nemesis Moriko
23.02.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka, i když mi trvalo mnohem dýl, než jsem se začetla:-)

Adam Bartoš
24.01.2014 4 z 5

Tak dočetl jsem první trilogii Darrena Shana Upíří krev.

Tento díl se mi líbil ale myslím si že ty dva předešlé byly lepší ;).

Hokkejka
09.01.2014 4 z 5

Slabší než předchozí dva díly, jsem zvědavá na pokračování.

hradil
13.08.2013 4 z 5

Série se začíná formovat do hororové formy, což je mi velice sympatické.
Strašně se mi z počátku nelíbila zápletka s Debbie, ale nakonec jsem se jí dostal na chuť. Doufám, že Debbie bude dále zasahovat do knížek a ještě se dočkáme Happy Endu mezi ní a Darenem:)!
4* - není to tak dokonalé jako 1. díl:)

petrisca
04.08.2013 4 z 5

Tato série mě zaujala už od začátku a nezklamal mě ani tento díl :)

PanKérka
03.01.2013 5 z 5

Krásné pokračování série. Jen škoda, že musel opustit Debbie. Ale při vyjednávání s Muloughem už jsem si málem myslela, že mu ji chce dát. Pak jsem si ovšem vzpomněla na Darrenův nevyřčený plán. Prostě paráda!

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Nejlepší:) Tuto sérii miluji:D

TessDragon
06.10.2012 5 z 5

Á v životě Darrena stále přituhuje.Debbie jsem si oblíbila,s Darrenem byli sladcí,i když mě naštvalo ,že to mezi nimi takhle dopadlo. Murlough byl děsivý ,ale jsou proti němu Hroozley a Darren takže ... ;D Zde končí první část trilogie Upíří krev.Jinak celou ságu Darrena Shana vřele doporučuji.Nebudete litovat!!

Buhvico
12.04.2012 5 z 5

Třetí díl ze začátku docela klidný takový pohodový, ale pak se všechno zvrtne..To je ta část kdy jsem se nemohla odtrhnout od stránek a četla jsem a četla, to napětí jak to dopadne mě úplně zničilo než jsem to dočetla..A hned jsem se musela vrhnout na další díl :-)

Lea
26.09.2011 3 z 5

O hvězdičku méně než první dva díly. Ale stejně se těším na další, určitě se děj zase pořádně rozeběhne. Darren Shan je návyková oddychovka.

kikinasev
30.11.-0001 5 z 5

Tato kniha je velmi dobrá. Vím to z vlastní skušenosti.

upíři

Darren Shan (p)