Přede mnou se neschováš

Přede mnou se neschováš https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403308/bmid_prede-mnou-se-neschovas-rC8-403308.jpg 4 101 29

Městem New Jersey otřásá ohavný zločin. Po párty je v bazénu nalezeno mrtvé tělo osmnáctileté Kerry. Za čin okamžitě zatknou jejího přítele, který se brání, že je nevinný. To by znamenalo, že vrah stále zůstává na svobodě. Kerryina sestra Aline touží znát pravdu, ta pro ni ovšem může být smrtelná.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

I´ve Got My Eyes on You , 2018

klarence
03.10.2023 3 z 5

za mne krapet slabší , vraha jsem si ulovila docela rychle. ale musím říct, že se kniha četla sama a na dovolenou, příjemná oddechovka

dee7
15.11.2022 5 z 5

Super! Kniha se dobře četla, dějová linka celkem jednoduchá, bez zbytečné "omáčky" okolo :-) Prostě mělo to spád, fajn počtení!!

NelaMaty
22.06.2022 5 z 5

Jednoduché, rychle plynoucí, oddychové. Vraha jsem uhodla hned na začátku, ale přesto jsem si knihu užila až do konce.

Alienn
05.04.2022 5 z 5

Jedna z lepších detektivek této autorky, opět velmi čtivá. A i když zápletku i pachatele jsem odhalila, tak mi to vůbec nevadilo. Mohu doporučit.

laura
04.05.2021 3 z 5

Tak nakonec řadím k průměru. Četlo se to dobře, přečteno za dva dny, konec předvídatelný a zvraty v ději také, na můj vkus toho autorka zbytečně moc prozrazovala zbytečně brzy, ale chápu, proč asi. Zároveň tím vzbuzovala ve čtenáři pochybnosti, ačkoli u mě tentokrát neuspěla. No a konec mi stiskl srdce dost nečekaně...

Jen to bylo všechno takové až moc snadné a motiv vraha zvláštní, podle mě maličko vykonstruovaný...

marcela0282
30.04.2020 5 z 5

Super, ma druha kniha od teto autorky a urcite ne posledni. Hrozne dobre se cte, dej ma spad a i kdyz clovek tusi, kdo za tim asi bude, stejne si nemuzete byt nicim jisti. Fajn bylo zarazeni dusevne nemocne osoby,takove male nahlednuti pod poklicku jinak uvazujicich lidi.

Ráčkajda
18.03.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka, taková lehoučká detektivka, kdy pachatele velmi brzy tušíte.

Šánka
16.02.2020 4 z 5

Byly doby, kdy jsem každou autorčinu novinku musela mít a jejími knížkami si plnila knihovnu, škoda, že M. H. Clark již nic nenapíše....
Přede mnou se neschováš je klasická detektivka, doporučila bych ji spíše ženám. Žádný drastický krvák, nemusíte být ani detektiv a asi vám brzy dojde, kdo je pachatel i jaký je jeho motiv. Vůbec mi to ale nevadilo, tohle je odpočinková detektivka na pohodu.
Tak posílám své oblíbené autorce aspoň 4* velké a zářivé do toho spisovatelského nebíčka za hezký příběh......

Peggy2711
18.01.2020 3 z 5

Podle mě oddechovka. Krátké kapitoly, vraha jsem odhalila hned jak se ukázal na scéně. Není nutno nijak přemýšlet, autorka zjištěná fakta pravidelně opakuje, takže takové lehké čtení. Pěkné je nahlédnutí do duševní choroby.

jana2302
11.01.2020 4 z 5

Kniha je úžasně čtivá, od začátku do konce, nemohla jsem přestat číst, i když vraha jsem tipovala správně. Kapitoly jsou krátké, žádné zbytečné vycpávky, nudit se nebudete ani chvíli. Některé z postav velmi sympatické. Je to typ knihy, která vám asi brzo splyne s jinými, ale bavilo mě to moc.

TaLu
06.12.2019 5 z 5

S přibývajícími léty už vím, co mohu od své oblíbené autorky očekávat. Odpočinkové čtení s trochou napětí, předvídatelné rozuzlení, ale víte co? Ani trochu mi to nevadí. Přečteno rychle a opět mě naplnilo úžasem, jak vysoko dokáže ve svém věku paní spisovatelka udržet tu laťku čtivého ženského románu s detektivní zápletkou. Tentokráte bez spoluautorky a jsem za to ráda, protože samostatně napsané knihy jsou prostě lepší. Nebo mi to alespoň tak připadá. Děkuji za příjemnou chvíli odpočinku a budu se těšit na další. Hlubší myšlenky spojené s vírou, nebo přítomnost duchovních osob, které se snaží rodině pomáhat v těžkých chvílích, se teď vyskytují v díle paní spisovatelky častěji, než dříve. Snad každý s přibývajícími roky "vyjede více na hlubinu" , proč by spisovatel měl být výjimkou? Smysl a hloubku hledáme na různých místech, mezi lidmi i o samotě a ano, i v knihách.

LeHor
30.10.2019 4 z 5

Dobře se to četlo, vrah odhalen. Spokojenost, můžu doporučit.

kika 13
19.09.2019 5 z 5

Tak jo opět jsem dočítala až do noci napínavé.

putpuda
05.08.2019 4 z 5

Taková retro detektivka ;) Žádné velké drama, četla se dobře. Určitě má spoustu mnohem lepších knih, ale stejně si vždy ráda přečtu další novinku od M.H.C. :)

alnahu
25.07.2019 4 z 5

Další čtivá detektivka od této autorky,psána v krátkých kapitolách s jasnou zápletkou.Dobře se četla.

Zuzaček22
23.07.2019 5 z 5

Mam moc ráda tuhle autorku.kniha se četla dobře,žádné nutné kapitoli naopak kniha měla plynulý spád.vraha jsem si typla dobře.s motivem to bylo trochu horší i kdyz ké konci už jsem věděla a bylo jasne jak to skončí,tak i přes to, jsem v závěru skoro nedychala :-)

josska
12.07.2019 5 z 5

Spisovatelku mám moc ráda,mám ji hodně načtenou a nevynechám žádnou knihu,,,je to záruka kvality,napětí,děje,krátké kapitoly ok,prostě mě baví....

Evka27
06.07.2019 4 z 5

Tuto novinku mé oblíbené M.H.C. jsem si přála k narozeninám a šetřila si ji na klidné odpoledne, protože jak se znám, tak ji odložím až přečtenou. Tak se i stalo a doporučuji.

vikimi
13.06.2019 5 z 5

Vraha jsem odhalila, motiv taky, ale bylo to prijemne pocteni a pro me i vitany utek od zkouskoveho. Uz aby vysla dalsi knizka ;) Vsem doporucuji!

L.Helena
02.06.2019 4 z 5

Dobrá knížka, napínavá, čtivá... Myslím, že už jsem před lety od autorky něco četla, no teď si určitě přečtu i další knihy. Překvapil mě její ročník narození, klobouk dolů...

Kniha Přede mnou se neschováš je v