Přede mnou se neschováš

Přede mnou se neschováš https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403308/bmid_prede-mnou-se-neschovas-rC8-403308.jpg 4 102 29

Městem New Jersey otřásá ohavný zločin. Po párty je v bazénu nalezeno mrtvé tělo osmnáctileté Kerry. Za čin okamžitě zatknou jejího přítele, který se brání, že je nevinný. To by znamenalo, že vrah stále zůstává na svobodě. Kerryina sestra Aline touží znát pravdu, ta pro ni ovšem může být smrtelná.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

I´ve Got My Eyes on You , 2018

orinka3
24.04.2019 3 z 5

Detektivka, určená ženám. Neurazí, nenadchne. Pachatele není těžké natipovat. Čte se snadno, nenutí k přílišnému přemýšlení.

raty
12.04.2019 5 z 5

Paní Clarková přesně tak, jak jsem ji měla vždycky ráda. Knihu nemůžete odložit. Pět hvězdiček? No ano, nadržuju téhle dámě s ročníkem narození 1927.

Pajina68
09.04.2019 5 z 5

Kniha od mé oblíbené spisovatelky se mi opět moc líbila, ačkoliv jsem tentokrát brzy uhádla, kdo zabíjel. Ale bylo to fajn počteníčko.

Luccyy98
29.03.2019 5 z 5

Úžasná kniha, dobře se četla, líbily se mi krátké kapitoly. Nemohla jsem se odtrhnout ani minutu. Žádné zbytečné protahovaní příběhu. Je to první kniha od této autorky, co jsem četla a určitě si přečtu další. Doporučuji, kdo má rád dobré detektivky a odreagování.

zuzana2599
23.03.2019 4 z 5

Velice svižná detektivka, která se perfektně a rychle četla. Příběh měl spád, krátké kapitoly, žádná hluchá místa, příběh byl zajímavý, ke konci jsem dokonce tentokrát odhalila pachatele. Ráda si přečtu další lahodnou detektivku od této americké autorky !

konicekbily
22.03.2019 4 z 5

Autorka knihu napsala svým obvyklým stylem, krátké kapitoly a rychlý děj. Detektivka má jednoduchou jasnou zápletku, a je pouze otázkou, kdy dva klíčoví svědci promluví, aby se odhalila pravda. Dobré odpočinkové čtení pro ženy a i pro znalce autorčina díla.

vanilka231
11.03.2019 5 z 5

Novinka od mé nejoblíbenější autorky.
Opět nezklamala, četlo se to samo jedním dechem. Za mě plný počet a určitě doporučuji všem kdo mají rádi tento žánr.

Danago
16.02.2019 5 z 5

Detektivní příběh je určen především pro ženy a dívky. Tím, že se děj odehrává ve středoškolském prostředí, osloví určitě i mladší generaci čtenářek.
Příběh je napínavý od první kapitoly, autorka nic neprotahuje, takže je čtenář ihned vtažen do děje. Autorka příběh zbytečně neprotahuje hluchými místy, což já velmi oceňuji.
Také si myslím, že její starší tvorba měla větší grády. Přesto se mi tato knížka četla dobře a líbila se mi.

mariva
10.02.2019 5 z 5

Do novinky mé oblíbené autorky jsem se pustila s nadšením a to mi vydrželo až do konce knihy. Prostě jsem ji zhltla na jeden zátah. Krátké kapitoly dávají knize spád a i když pachatel se dá už někdy v polovině odhalit,stejně to čtenáři nedá a neodloží knihu dřív, než ji úplně dočte. Kniha se sice nijak nevymyká tomu, na co jsem u autorky zvyklá, taky už jsem od ní četla lepší, ale pořád je to dobře napsaný příběh.