Povídky ekniha

První kniha povídek Zdeňka Svěráka Jednotlivé příběhy autor líčí s laskavostí, hravostí a jemným inteligentním humorem. Kniha své čtenáře potěší, neboť kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do stejné situace jako její hrdinové. Věřte, že jejich osudy Vám budou natolik blízké, že...

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/216038/povidky-216038.jpg 4.1661
Humor, Literatura česká
Vydáno: (ekniha)Fragment (ČR)

Kniha Povídky

evonra

Pan Svěrák si "splnil na stará kolena předsevzetí stát se spisovatelem povídek", které si coby student gymnázia dal.
Povedlo se mu to opět na výbornou. Povídky ze života, překrásná čeština, prostě to "Svěrákovské". Jako bonus jsou místa a města, která v povídkách zmiňuje, procházíme ze stejného kraje ;-)

Karra

Pohlazení pro duši.

malazluta

Zděněk Svěrák je prostě jistota, která mě nikdy nezklamala. Jeho cit pro češtinu je obdivuhodný.

bruntal

Příjemné i lechtivé, k nedělní kávě ;)

AlčaVaca

Velmi příjemné čtení.

Bar16

Zdeněk Svěrák to prostě umí. Asi jsem potřebovala čas, abych se mohla správně zamilovat do jeho tvorby, teď na něj nedám dopustit :-)

Sygi

Povídky Zdeňka Svěráka byly milým a osvěžujícím počtením. Zaujalo mě jejich vyprávění z několika různých pohledů, každý vypravěč na mě působil důvěryhodně lidsky. Vypíchl bych povídky Ruslan a Ludmila, Ivanka a Lenin, Natáčecí den a Fotograf.

mata57

Bonboniéra příběhů ze života, kterou můžeme , na rozdíl od té s čokoládovými bonbóny, otevřít třeba ráno při cestě do práce a mlsat, mlsat a mlsat ...