Postrach okolia

Postrach okolia https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488891/bmid_postrach-okolia-35s-488891.jpg 4 18 2

Plants vs. Zombies série

Mladí dobrodruhovia Patrícia a Nate spoločne s ubrblaným strážcom susedstva bláznivým Davom bojovali so zombiami v minulosti i v budúcnosti. Sú však pripravení na novú vlnu akademicky vzdelaných protivníkov? Dokážu čeliť nielen diabolskému plánu Zombossa, ale i ďalšej skupine zombií s ešte diabolskejšími úmyslami?

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Bully For You , 2015

ArkAngel
25.08.2022 2 z 5

Zomboss byl zombíkem už na škole... cože? Zombie výbor proti šikaně... cože? Padouch se baví tím, že přivazuje lidem k nohám padouchy... wtf??? Tohle už má se hrou málo společného a spíše jde o pokus spojit různé ztřeštěné nápady a naroubovat je do světa Plants vs. Zombies. Mělo to podle mě skončit u minulé knihy, případně měli víc zapracovat na onom cestování časem, jak jsem psal u minulého dílu.

martinstefko
24.05.2016 4 z 5

Potřetí a pořád dobře. Paul Tobin se rozhodl, že z téhle série vytěží, co se dá, a že bude prezentovat komiksy, které jsou v první řadě vtipné a budou vás chtít rozesmát, a to jak celkovou zápletkou, tak i situační komikou a komikou, která vychází jak ze scénáře, tak i z kresby. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/05/1172-plants-vs-zombies-postrach-okoli-70.html

Paul Tobin
americká, 1965