Nový domov

Nový domov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396643/mid_plants-vs-zombies-novy-domov-KEZ-396643.jpg 4 16 2

Plants vs. Zombies série

Rostliny se stěhují, to ale nezastaví Zombosse a jeho špinavé triky! Skupinka mladých rostlinek se rozhodla přestěhovat z garáže cvoka Dava do jeho obrovského rodinného sídla. Nate a Patrice na ně dohlíží, aby náhodou celý dům neproměnily v hromadu třísek. Proč je ale Dr. Zomboss špehuje? Jaká tajemství doufá, že odhalí a bude moct předat své armádě zombií?... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Plants vs. Zombies: Grown Sweet Home , 2016

ArkAngel
26.08.2022 3 z 5

Nový domov opět slušně zpracovává herní mechaniky Plants vs. Zombies a snaží se zapojit inteligentní květiny do každodenních činností. Oblečky na květinách hned připomenou druhý díl a pak se tu čtenář dočká i soubojů. Lepší než několik předešlých dílů, které v podstatě jen roubovaly na sérii nesmysly, které s ní neměly příliš společného.

eraserhead
04.03.2021 4 z 5

Mám hrozně rád stejnojmennou videohru. Miluju kresbu všech těch postaviček. S klukem jsme nesčetněkrát pořádně a záživně zapařili. Když jsem narazil na tenhle komiks, tak jsem si říkal, že ho vezmu pro nás oba. Je to sranda, trochu vzdělávací a výchovné, ale do vany parádní jednoduché a oddechové "čtivo". Kresba fajn.

Paul Tobin
americká, 1965