Železná jízda

Železná jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412255/bmid_plants-vs-zombies-zelezna-jizda-IOS-412255.jpg 4 10 2

Plants vs. Zombies série

Sluncem poháněný závoďák řízený rostlinami proti hot rodu na rarachy se zombiemi za volantem? Závod může začít! Nelítostná jízda rostlin (s pomocí hrdinů Nata a Patrice) proti zombiím o budoucnost městečka je v plném proudu. Cvok Dave proti Zombossovi. Jak tento děsivý závod dopadne?

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Petal to the Metal , 2016

ArkAngel
26.08.2022 2 z 5

Další z příběhů, které se odchylují od původního námětu Plants vs. Zombies a snaží se jen do světa vtahovat hromadu šílených nápadů. Kdyby existovala závodní hra z tohoto světa, nic neřeknu, ale takhle je to celkem zbytečné, byť nám to ukazuje, co by mohlo být. Nemám nic proti tomu, když autor propustí uzdu fantazii, ale předlohu by taky bylo fajn respektovat.

martinstefko
03.06.2019 3 z 5

Kniha "Plants vs. Zombies: Železná jízda" hodně hraje na to, že tu jsou super ujeté designy, což není spojeno jen s dopravními závodními prostředky, které částečně vidíte už na obálce, ale je to spojeno i s tím, kudy projíždějí, co potkávají apod. Je tady toho v tak jednoduchém příběhu opravdu dost, na čem se vyřádila představivost obou hlavních tvůrců, až se to jeví skoro neuvěřitelné. A k tomu máte navíc ještě krátký bonusový příběh, kde Paul Tobin s Brianem Churillou paroduje noirové příběhy. Docela mu to jde, ale to už je ne až tak nutná jednohubka k jinak povedené komedii. Nečekejte od knihy "Plants vs. Zombies: Železná jízda" nějaké velké čtení, o to opravdu nejde, ale pokud vás podobný humor baví, myslím, že budete spokojeni.

Paul Tobin
americká, 1965