Pošta v ZOO

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ondřej Sekora je generacím čtenářů známý jako spisovatel, novinář a výtvarník, loutkoherec a sportovec, ale zejména jako jeden z nejmilovanějších autorů knížek pro děti o dobrodružstvích Ferdy Mravence, ale i jiných hrdinů. Knížka Pošta v ZOO, která vyšla poprvé v roce 1963, seznamuje malé čtenáře se zvířátky, která zoologickou zahradu obývají, prostřednictvím dopisů, které si navzájem píší a posílají holubí poštou. Nechybí v ní laskavost, vtip ani poučení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102145/posta-v-zoo-102145.jpg 3.840
Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Pošta v ZOO, 1963

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Pošta v ZOO

Přidat komentář
Taťka Hraboš
15.06.2017

Úroveň Ferdy mravence tahle knížka nemá, ale stejně se trochu se divím některým extrémně nepříznivým hodnocením a komentářům. Jako by nebraly ohled na to, že je to knížka pro děti a že byla napsána před více než 50 lety. Naši dva kluci z ní byli nadšení. I když mnohé zjednodušuje, obsahuje i různé zajímavé informace o některých druzích zvířat a řadu pro děti srozumitelných poučení - třeba jak se chovat v ZOO a obecně ke zvířatům, že jim svědčí více svoboda ve volné krajině než klec a že je třeba je chránit především před člověkem samým.

Rachel
02.05.2016

Veleryba, která se shání po bratrovi, co ho ulovili velerybáři je pořád stejně hrozná jako před lety. Obrázky jsou krásné.


tyzik.cejka
15.05.2013

1 hvězdu za obrázky

vitavita
13.03.2012

Dítě se pobaví a dospělý se pousměje ...

Doporučujeme

Ferda Mravenec
Ferda Mravenec
Broučci
Broučci
Fimfárum
Fimfárum
Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky
Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky