Poslední zrada

Poslední zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513356/bmid_posledni-zrada-VD6-513356.png 5 277 69

Když dvě mladé dívky nedorazí z nočního klubu domů, jejich rodiny jsou bez sebe strachy. Z vězení totiž nedávno propustili Conora Dowlinga, muže, který jednu z dívek nenáviděl, protože právě kvůli ní skončil za mřížemi. Bohužel po pár dnech jsou v odlehlém squatu nalezeny obě dívky mrtvé. Mrazivé je nejen to, že jejich těla byla zcela zkrvavená, ale navíc obě v rukou svíraly stříbrné mince. Jaký vzkaz to po sobě vrah zanechává? Všechny stopy ukazují na Conora, ovšem jeho alibi je neprůstřelné. A zatímco se inspektorka Lottie Parkerová pouští do pátrání, v luxusním bytovém komplexu se najdou těla dalších dvou ubodaných dívek. A pak zmizí Lottiiny dcery...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Final Betrayal , 2019

chrudas
28.03.2023 5 z 5

Skvělé, napínavé počteníčko jako u předchozích dílů této série. Detektivní zápletka opět dobře promyšlená a omáčka okolo taky dobrá. Jen bych přála postavám trošku více štěstí a pohody v osobních životech .....

Kekik
27.03.2023 5 z 5

Velmi jsem se těšila na návrat mezi mé oblíbené postavy. I tentokrát je příběh zajímavý, i když jsem chvílemi měla pocit, že vyšetřování čtyřnásobné vraždy jde trochu stranou. Poslední třetina knihy je velmi akční a napínavá. V jednu chvíli se mně malém až zastavilo srdce.
Moc bych Boydovi přála, aby mu to vyšlo. Kdo četl, určitě chápe, na co narážím.
Těším se na pokračování. Doufám, že jej vydají brzy.

Pavlína2019
26.03.2023 3 z 5

Děj se mi nyní trošku táhl, vlastně až poslední třetina mě začala bavit víc.

Zápletka mi zase tak zajímavá nepřišla.

Ale autorku mám ráda, četla jsem všechny její knihy a těším se na tu další...

WaN635
24.03.2023 5 z 5

Nejnovější příběh s Lottie stal opravdu za to! Hrozně jsem se na Lottie a Boyda těšila a nebyla jsem zklamaná ani jedním slovíčkem, ba právě naopak, chtěla jsem číst pořád dál a dál.
Při čtení jsem byla napnutá jak kšandy a občas jsem si říkala, že bych rozhodně nechtěla být Lottiino dítě.
V poslední třetině knihy mi autorka téměř způsobila zástavu srdce, ale nakonec vše dopadlo jak má :)
Teď jen počkat na další díl, snad nebudeme čekat dlouho.

Šánka
17.03.2023 5 z 5

To si tak ráno říkáte...,mám volno, paráda, udělám plno práce, umyju třeba okna, Velikonoce se blíží. No, ale jen nakouknu do nového dílu této série, jen pár stránek. A je zameteno, čert to vem :-). Neudělala jsem nic a jen četla.
Anotace říká docela hodně, takže jen dodám, že 20 stránek před koncem se mi asi zastavilo srdce, tak jsem se lekla, co nám to ta Patricia provedla. Lottie i Boyd dostávají nejen od neschopného šéfa, ale přibývají i další šrámy na těle, tak ještě tohle!!!
Jedna z nejlepších současných detektivních sérií. Kdo zná, nenechá si ujít, kdo ještě váhá, tak to nedělejte a pusťte se do ní.

Martiiiik
17.03.2023 5 z 5

To byla docela jízda, ani chvilička na vydechnutí.. a to přece chceme :-) opravdu mi tu chyběla Gilly, ta byla zabita v minulém díle.. a Maria na mateřské :-) nový kolega sympaťák, který se ale moc neprojeví :-) a zase se dozvídáme střípky o trochu ujeté rodině komisařky Lottie.. :-) vrah či vrahové.. ? :-) Vraha jsem v určité chvíli objevila, ale motiv byl záhadou.. na ten si počkáte do konce, ale to čekání stojí za to :-) ale knihu slupnete hned, nedá se moc odkládat :-) jak obvykle u této autorky nezbývá než doporučit, vlastně všech šest dílů, pěkně popořadě :-) a sedmý snad brzy :-)

Andyska007
16.03.2023 5 z 5

Četla jsem všechny knihy z této série a všechny se mi moc líbily. A tato snad nejvíce. Svižný děj, sympatická inspektorka. Pachatele jsem tušila, ale vůbec mi to nevadilo. No a ten konec Snad vyjde brzy další díl.

Pípasek
15.03.2023 5 z 5

Lze jen souhlasit s komentářem "agatha2". Tato kniha si zaslouží nálepku bestseller.

Knižní střípky
09.03.2023 5 z 5

Autorka mě opět nezklamala. Napsala hodně dobrou thrillerovou sérii, ani jeden jediný díl pro mě osobně nebyl slabší, líbily se mi všechny čtyři, vůbec se nedivím, že je tak úspěšná. Je temná, drsná, upřímná, na nic si nehrající.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Patricia Gibney
irská, 1962