Poslední zrada

Poslední zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513356/bmid_posledni-zrada-VD6-513356.png 5 278 69

Když dvě mladé dívky nedorazí z nočního klubu domů, jejich rodiny jsou bez sebe strachy. Z vězení totiž nedávno propustili Conora Dowlinga, muže, který jednu z dívek nenáviděl, protože právě kvůli ní skončil za mřížemi. Bohužel po pár dnech jsou v odlehlém squatu nalezeny obě dívky mrtvé. Mrazivé je nejen to, že jejich těla byla zcela zkrvavená, ale navíc obě v rukou svíraly stříbrné mince. Jaký vzkaz to po sobě vrah zanechává? Všechny stopy ukazují na Conora, ovšem jeho alibi je neprůstřelné. A zatímco se inspektorka Lottie Parkerová pouští do pátrání, v luxusním bytovém komplexu se najdou těla dalších dvou ubodaných dívek. A pak zmizí Lottiiny dcery...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Final Betrayal , 2019

Evule *
24.09.2023 5 z 5

Napínavé, čtivé, motiv jsem absolutně neodhalila i když už jsem něco tušila. Jsem zvědavá, zda se Lottie v dalším díle posune i v osobním životě.

berila
14.09.2023 4 z 5

Opět další výborný díl, ostatně jako všechny předchozí z této série. Pachatel se dá hodně špatně odhadnout, motiv je hodně překvapivý. Určitě doporučuji k přečtení.

jitka1585
27.08.2023 4 z 5

Moc se mi líbil další příběh s Lotti a Boydem.Bxl to opět komplikovaný případ,který dobře dopadl a zlo bylo potrestáno.A ten konec...no uvidíte sami,byla jsem dojatá.Doporucuji

cedos
25.08.2023 5 z 5

Tahle série nezklame

Katulinka69
23.08.2023 5 z 5

Tohle vás prišpendlí k židli?? To si pište

Blondebookdevil
21.08.2023 4 z 5

Nový díl s Lottie Parkerovou měl zase spád a napětí. Po půlce jsem nemohla přestat číst (ostatně jak slibovala obálka: Tohle vás přilepí k židli!, tak se i stalo! :D) Lottie pak od incidentu na stavbě nejí, nespí, někdo zas ohrožuje její děti a pořád to nemá s tím Boydem sakra dořešené! Taky by se k němu mohla chovat trochu líp, takový ňuňík to je. Už se těším na další díl.

Kubajzz
16.08.2023 4 z 5

Opet super dej i spad. Doporucuji a jdu na dalsi dil:-)

Majulle
15.08.2023 4 z 5

Musím říct, že se mi moc líbil. Mám ráda knihy kde se vyšetřuje ale zároveň vidíme i do rodinného života vyšetřovatelky. Doporučuji

Olous1
26.07.2023 5 z 5

Dočteno. Opět perfektní počteníčko,tato série je skvělá. Příběh se čte úplně sám. Inspektorka Lottie a Boyd jsou moc sympatický. Rozhodně se těším na další díl. Doporučuji..100%.

michaela5515
23.07.2023 3 z 5

Příběhy Lottie mám moc ráda, ale tenhle mě nijak extra nenadchnul. Rozuzlení šokující, nečekla jsem to. Ani to, co nakonec vymyslí Boyd. Rozhodně se těším, co s sebou přinese další díl a nový kolega.

kolacky
22.07.2023 4 z 5

Lottie by si už zasloužila nějaký případ, kde by nikdo neohrožoval její blízké, a taky lepšího nadřízeného, ne takového nafoukance.

rumova_kulicka
19.07.2023 4 z 5

Jako detektivka super, ale fakt nedávám, že děti vyšetřovatelky figurují snad ve všech případech...

Pája699
18.07.2023 5 z 5

Zamotané, komplikované, propletené a ďábelské.....přesně jak to autorka umí a já mám ráda :-D A ty úžasné obálky mě neskutečně baví :-)

Příběh se čte sám....je to nechutně čtivé :-D každopádně jako každý díl této série. Mrtvol je vážně hodně a vlastně proč......? Záporáka jsem měla na mušce docela brzo, ani nevím jak jsem na něho přišla :-) prostě mi tam nesedl..

Závěr byl, no prostě šokující a jsem vážně zvědavá je se soukromý Lotite a Boyda bude vyvíjet dál......nooo nechme se překvapit .-)

netopýrek1985
18.06.2023 5 z 5

Jó Lottie ta nezklame. Opět pěkně napínavé od začátku do konce. Boyd překvapil a jsem zvědavá co se vyklube z nového parťáka.

Ajuszka
11.06.2023 5 z 5

Šestý případ s mou oblíbenou Lottie Parkerovou.
V této knize ji doženou stíny z minulých případů a tak je Lottie opět nucena sáhnout si na dno svých sil aby ochránila svou rodinu.

Co mě však potěšilo je její osobní linka s Boydem a musím říct,že tentokrát si s námi autorka pěkně pohrála a na samý konec nás nechala v napětí. Ještě že další kniha vyjde už zanedlouho :)

Jana65
23.05.2023 5 z 5

Moje oblíbená série díl šestý opět naprosto perfektní. Ještě že má Lotie Boyda, který ji dokáže alespoň trochu usměrnit. Tak doufám, že si to s ním nepokazí, na to je Lotie totiž odborník. Kniha se moc dobře četla, už se těším na další díl.

Mandlevest
18.05.2023 5 z 5

Moje oblíbená série, tento díl jsem si chtěla "šetřit" na dovolenou, která se blíží, ale nakonec si ji se mnou užijí jiné knihy :-). Pro Lottii Parkerovou mám slabost od prvního dílu. Určitě není dokonalá, ale tak nějak lidsky se se vším, doma i v práci, pere, jsem vždy úplně vynervovaná spolu s ní, a to si o tom jenom čtu:-). V tomto případu jsem se občas ztrácela ve všech těch jménech, také důvody, které vedly ke všem vraždám, mně nějak nepřesvědčily, ale četlo se to výborně, opravdu se od knihy nedá odtrhnout, takže tyto marginálie lehce odpouštím. Akorát... nevíte proč ty policejní náčelnice nechtějí být po boku takových skvělých kolegů konečně šťastné a spokojené? To je nějaká diagnóza nebo co? :-).

astra3
14.05.2023 5 z 5

Napínavé, čtivé. Boyd je světec, Lottie "matka roku". Příběh drsný. Tolik mrtvých a proč ...

Jiparis
14.05.2023 4 z 5

Spousta mrtvých, zamotané mezilidské vztahy, ve kterých jsem se občas ztrácela a místy předvídatelné akce.

EmillyT
09.05.2023 4 z 5

Jako vždy skvěle vystavěný napínavý a neuvěřitelně čtivý příběh. Potěšilo mě, že od prvního dílu prošla postava Lottie určitým vývojem k lepšímu.

Patricia Gibney
irská, 1962