Poslední zrada

Poslední zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513356/bmid_posledni-zrada-VD6-513356.png 5 265 67

Když dvě mladé dívky nedorazí z nočního klubu domů, jejich rodiny jsou bez sebe strachy. Z vězení totiž nedávno propustili Conora Dowlinga, muže, který jednu z dívek nenáviděl, protože právě kvůli ní skončil za mřížemi. Bohužel po pár dnech jsou v odlehlém squatu nalezeny obě dívky mrtvé. Mrazivé je nejen to, že jejich těla byla zcela zkrvavená, ale navíc obě v rukou svíraly stříbrné mince. Jaký vzkaz to po sobě vrah zanechává? Všechny stopy ukazují na Conora, ovšem jeho alibi je neprůstřelné. A zatímco se inspektorka Lottie Parkerová pouští do pátrání, v luxusním bytovém komplexu se najdou těla dalších dvou ubodaných dívek. A pak zmizí Lottiiny dcery...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Opět super doporučuji

Siege03
Siege03
24.03.2024 5 z 5

Opět skvělý bestseller.A vůbec mi nevadilo, že v ději figurovaly dcery Lottie.. Doporučuji

Timkim
Timkim
18.03.2024 4 z 5

Tento díl hodnotím jako slabší. Poslouchal jsem ho téměř 3 dny, což u mě nebývá zvykem. Navíc to neustálé se babrání v minulosti s odkazy na minulé knihy se zapojením rodiny mi přijde únavné. Začíná mi to připomínat nějakou telenovelu. Opravdu se těším na díl, kdy bude Lottie vyšetřovat zločin neznámého člověka bez návaznosti na ni, nebo její rodinu. Dnes jen za 80% a doufám, že se další díl bude vyvíjet jinak.

bigben
bigben
10.03.2024 5 z 5

Navazuji na své hodnocení předchozího dílu, výborný příběh...a jediné co mi vadí, zase zatažené dcery do vyšetřování...ale nezabrání, abych dala další.

monte
monte
17.02.2024 4 z 5

Opět skvělé. Ten konec byl na můj vkus moc zrychlený

simona g.
simona g.
13.02.2024 5 z 5

Taaaak, vezmu to fofrem, ať můžu co nejdřív k sedmičce! Bylo to super!!! Napínavé jak šle, čtení šlo jako po másle, žehlení šlo stranou, nemáme doma pomalu co na sebe, ale to neva, valim číst další díl a všem doporučuji si tuhle autorku dát!!! Je skvělá!!!

Dumicek
Dumicek
30.01.2024 5 z 5

Patricia opět nezklamala a nachystala nám opět poutavý a napínavý příběh s inspektorkou Lottie Parkerovou, kterou mám prostě ráda. Nejde si ji neoblíbit, snad jen trošku mě mrzí, jak se pořad odtahuje od tak svělého chlapa jako je Boyd..jinak skvělá zápletka, stíny minulosti a vše to do sebe pomalu zapadá..pak už jsem tušila kdo zatím stojí, ale i tak některa odhalení byla překvapením.

Kami33
Kami33
20.01.2024 5 z 5

Napínavé, rychlé čtení, . Sice jsem některé díly vynechala, ale v tomto případě to nevadilo. Za mě povedená detektivka, i když rozuzlení bylo dost jasné.

Madellaine7
Madellaine7
04.01.2024 4 z 5

Rychlý, svižný děj. Nemohla jsem přestat číst, ale konec byl trochu odbytý. Tato kniha mě bavila o trochu víc než ta předchozí, protože i když Lottie stále není žádná sympaťačka tak už aspoň nepije a nebere prášky. Jako matka stojí stále za prd ale je naděje že i to se zlepší.

Theresa.2679
Theresa.2679
27.12.2023 5 z 5

Rychlejší konec, ale opět super kniha :)

Martule44
Martule44
29.11.2023 5 z 5

Lottie nenechá oddechnout sebe ani nikoho kolem, dokud nezjistí, kdo zabíjel a proč ... a tak jsem ani já nenechala ležet další díl. :-) Až v závěru mi došlo, že jsem jeden vynechala. Takže se k němu jdu vrátit a tomuhle dávám plnou, za opět skvělou zápletku !

AlbionFoxyFox
AlbionFoxyFox
16.11.2023 4 z 5

Napínavé, Lottie nebyla tak příšerná, jak je zvykem, ale konec byl hodně odbytý.

čef
čef
11.11.2023 5 z 5

Hodně silně navazuje na předešlé díly série. Asi bych tomuto příběhu neporozuměl, kdybych si je nepřečetl před tímto. Děj se stále točí také kolem povedené rodinky paní inspektorky a pošahanců kolem ní. Nakonec však vyplyne překvapivé zjištění o událostech ve městě, kde si šlo mnoho lidí po krku. Vcelku tedy zdařilá, skoro klasická detektivka.

Terka1975
Terka1975
02.11.2023 3 z 5

Lottie je zase v ráži, jak je u ní zvykem, tentokrát rozplétá vraždu dvou dívek. Nemůžu si pomoci, ale tentokrát mi děj nepřišel moc napínavý, tento případ mě neoslovil a ze židle mě to táhlo pořád někam jinam.

Duchoslp
Duchoslp
24.10.2023 4 z 5

Lottie tentokrát řeší několik vražd najednou a bude se muset snažit ze všech sil, aby našla vraha a ochránila svou rodinu. Napínavé čtení jako vždy

lalaserka
lalaserka
09.10.2023 5 z 5

Další napínavé setkání se sympatickou lottie, která musí řešit nejen hromadící se vraždy ale i vlastní minulost. Už se moc těším na další pokračování a jsem moc zvědavá na to jak se vyvine vztah s Boydem.

Toňula
Toňula
08.10.2023 4 z 5

Další napínavé setkání se sympatickou inspektorkou, řešící nejen komplikovaný případ, ale i vlastní minulost..

Janaves
Janaves
26.09.2023 5 z 5

Tak zase jsem se nedokázala od knihy zvednout, dokud jsem ji nepřečetla. Doufám, že Lottie Boydovu nabídku přijme.

Evule *
Evule *
24.09.2023 5 z 5

Napínavé, čtivé, motiv jsem absolutně neodhalila i když už jsem něco tušila. Jsem zvědavá, zda se Lottie v dalším díle posune i v osobním životě.

berila
berila
14.09.2023 4 z 5

Opět další výborný díl, ostatně jako všechny předchozí z této série. Pachatel se dá hodně špatně odhadnout, motiv je hodně překvapivý. Určitě doporučuji k přečtení.

Patricia Gibney
irská, 1962