Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/bmid_pomsta-yqO-338252.png 4 500 125

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Friction , 2015

munka
01.02.2019 4 z 5

Romantika s prvkami napätia, k tomu súdna sieň so sympatickou sudkyňou a fešácky ranger. Napínavá až do konca.

Dagmar58
20.01.2019 4 z 5

Čtivá kniha s dávkou napětí i romantiky, pohodovka.

JessieEx
20.01.2019 4 z 5

Moje druhá knížka od Sandry Brown, první byl Nízký tlak a určitě byl lepší. I tak ale jsem věděla do čeho jdu a neměla jsem velká očekávání. Chtěla jsem oddechovku a tyhle romantické "thrillery" mám ráda. Knížka byla opravdu hodně nerealistická a některé scény až přitažené za vlasy, na druhou stranu mě potěšily i nějaké ty zvraty, které jsem tady nečekala. Dala bych asi 3,5* a se Sandrou určitě nekončím.

sabca
15.01.2019 4 z 5

Ze začátku trochu zdlouhavé, proto jen 4 hvězdičky. Když jsem se začetla tak už jsem měla problém knihu odkládat. Posledních 200 stránek jsem přečetla najednou. Sympatický hlavní hrdina a nechyběla ani romantika. Konec byl napínavý a nepředvídatelný. Kdo mám rád spojení detektivky s romantikou, tak doporučuji.

zdehan
12.01.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila napínavá až do konce tak jak to umí Sandra napsat.

dany512
07.01.2019 3 z 5

Začátek knihy se strašně vlekl - neustále dokola byla omílaná ta samá věc, proložená romantickými scénami - až nějak kolem strany 250 to konečně nabralo pořádný spád...

tchiwawa
04.01.2019 4 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, prectena jedním dechem. Jen rozuzlení zápletky me trochu zklamalo, čekala jsem větší bombu...

zuzana2599
27.12.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem si díky vánočnímu reji návštěv nevychutnala jako obvykle. Jinak by to bylo určitě ještě příjemnější čtení, než jsem prožila já. Romantika snoubící se s napětím se mi sice četla dobře, ale příběh mě nějak zvlášť neoslovil, nevtáhl do děje. Ty milostné pasáže jsem dokonce přeskočila. Je to dobrá oddechovka s láskou i napětím. Nic víc.

prcek19
15.12.2018 4 z 5

Tak tohle se Sandře povedlo..od začátku do konce mě držela v napětí, kdo je vlastně vrah..konec mě opravdu překvapil, vůbec sem ho nečekala..knihu doporučuji

Janík511
11.12.2018

Autorku mám ráda, ani tato kniha nezklamala. Četla se velmi dobře, děj napínavý a přečtena jedním dechem.

ArwenAragorn
09.12.2018 5 z 5

S knihou jsem spokojená, detektivní zápletka se tady výborně kombinuje s romantikou. Sandra Brown nezklamala.

narisa
29.11.2018 5 z 5

Další super kniha, tento styl romantických trilerů od této autorky fakt miluju :)

Eeli
25.11.2018 3 z 5

Dlouho mi trvalo se začíst. Příběh na mě byl místy zdlouhavý, místy uspěchaný, v některých běžných situacích mi přišlo chování postav nepravděpodobné. Je to sice stále ten autorčin čtivý styl, ale zřejmě jsem nebyla v tom správném rozpoložení.

Dorkald
15.11.2018 5 z 5

skvělá kniha, čtivá, mírně předvídatelná, ale vůbec mi to nevadilo... opět skvěle!

zoew
23.10.2018 2 z 5

Ačkoliv mám Sandru Brown ráda, tak tohle byla zatím asi nejslabší kniha kniha, kterou jsem od ní četla. Místy se mi děj strašně vlekl, za mě mohla být o polovinu kratší.

Tabby
16.10.2018 4 z 5

První setkání s autorkou a nebyla jsem vůbec zklamaná.
Začátek mě hned zaujal a nemohla jsem ji odložit aniž by jsem věděla jak to dopadne a celé skončí. První polovinu knihy jsem hádala, kdo by to mohl být, bohužel v druhé polovině nám autorka naservíroval viníka, naštěstí na motiv jsem si musela počkat až do konce, což mě udrželo u knihy.
Hrdiny jsem si sice nijak moc neoblíbila, Hunt byl na mě moc chlapácký do všeho se hned vrhal a měl silný řeči. Soudkyně byla zase na mě moc upnutá a taková až moc zásadová.
Děj ovšem hezky plynul, celá zápletka byla skvěle vymyšlená a samozřejmě romantika tam taky nechyběla.
V polovině jsem si díky knize vzpomněla na seriál Walker texas ranger a v určitých aspektech mi ho kniha připomněla. :)

cukrovka
15.10.2018 5 z 5

Tato autorka je pro mne sázka na jistotu. Opět super čtivá knížka. Skvěle nakombinováno napětí a romantika.

novina
05.10.2018 5 z 5

Konec byl trošku očekávaný, ale popravdě mi to vlastně vůbec nevadilo. Kniha se četla skvěle, děj byl napínavý, okořeněný milostnou zápletkou. Byla to má první kniha od autorky a rozhodně si přečtu další.

veronika8042
29.09.2018 3 z 5

Ctiva kniha, napínavý příběh. Autorka ví, jak nechat čtenáře ve střehu. Už druhá kniha přečtena od autorky a nejspíš ani zdaleka poslední..

misaa.p
14.08.2018 5 z 5

Kniha opravdu udržuje čtenáře v napětí, je hodně napínavá a čtivá. Skvělá kniha na dovolenou, kde ji prostě zhltnete za pár odpoledne na pláži či u bazénu. Líbilo se mi prolínání romantických scén a řešení "problémů" z života. Nebyla to jen klasická detektivka. Hodnotím velmi pozitivně.

thrillery pro ženy

Sandra Brown