Nultá hodina

Nultá hodina https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25280/bmid_nulta-hodina-Ag6-25280.jpg 4 513 91

Policista Battle série

< 5. díl

Gull’s Point, přímořské sídlo lady Tressilianové nacházející se v rybářské vesnici Saltcreek, hostí na první pohled tak trochu zvláštní společnost: ve stejnou dobu – na sklonku léta – sem zamíří chráněnec zesnulého sira Tressiliana a slavný tenisový hráč Nevile Strange, jeho současná i bývalá manželka a rovněž dvojice mužů, s nimiž tyto dvě ženy pojí nedořešené milostné vztahy. Shoda okolností přivádí do blízkého Saltingtonu také inspektora Battlea. Zdánlivě nesouvisející události, které spájí právě jen místo, kde se odehrály, totiž okolí Saltcreeku, se začnou proplétat a napětí v Gull’s Point vyvrcholí v „nulté hodině“ – vraždou lady Tressilianové. Inspektora Battlea čeká těžký případ, protože se zdá, že k tomuto činu neměl nikdo motiv…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Towards Zero , 1944

SáraV.
01.04.2014 5 z 5

Bravo, Agatho, bravo! Už si Tě řadím mezi mé oblíbené autory :-)).

KattyV.
26.02.2014 5 z 5

Perfektní detektivka, napínavá, od knihy jsem se nemohla odtrhnout, můj tip na vraha opět úplně jiný, Agatha má všechno tak skvěle promyšlené.
Prostě pět hvězd. Bravo!

wooloong
06.10.2013 5 z 5

Agatha nám opět zamotala hlavu. Způsob řešení vraždy je opět neotřelý, opět nápaditý a přesto ryze Christieovský.

Marika Vanova
10.08.2013 4 z 5

Tento příběh jsem viděla v televizním zpracování a tak jsem to už od půlky nedočítala, ale je to pěkné.

bezzink
29.07.2013 5 z 5

Knizka se cetla skvele. Ostatne jako jakakoliv jina kniha od Agathy..:) Vraha jsem odhalila, ale motiv byl prekvapujici...

kattyV
21.02.2013 5 z 5

Kniha je založena na myšlence, že vražda začíná doho před tím, než k ní dojde - myšlenkou vraha. Ale přestože do těch myšlenek do jisté míry nahlédneme, stejně nepoznáme ani o jakou vraždu vlastně jde.

Selinute
10.11.2012 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších. Četla jsem ji několikrát a ráda se k ni vracím.

Oswald
08.08.2012 3 z 5

Nejedná se sice o vrcholné dílko A.Christie, ale ten závěr za to stojí.

evickakyticka
26.03.2011 4 z 5

Jedním dechem jsem přečetla knihu od začátku až po konec. Setkání vzájemně nesouvisejících lidí (až na manžele Strangeovy) vyústila v zajímavou zápletku a také její rozuzlení. Doufala jsem v geniálnost vyšetřujících, kteří ji vlastní inteligencí dovedou do konce. Proto 4*

LenaBil
23.03.2011 5 z 5

Nultá hodina je velmi zdařilá kniha, která mě bavila od začátku do konce. Rozhodně ji mohu ostatním čtenářům doporučit.

derminator
30.11.-0001 4 z 5

Hodně zajímavě napsaný a ta zápletka super.