Policejní pohádky

Policejní pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242367/bmid_policejni-pohadky-242367.jpg 4 33 9

Víte, že není zločinec jako zločinec? Páchat škodu může kdekdo, například čert nebo pirát, známé firmy, řeknete si. Policejní pohádky však dokládají, že na cestu zločinu se mohou vydat i zdánlivě bezúhonné bytosti. To se budete divit, až si přečtete, co vyvedli tchoř, kuna nebo splašená formule. V pohádkách ale nemají zločinci šanci, jako strážci pořádku totiž nastupují pavouci s píšťalkou, kouzelná policejní čepice, kočka Adelinda nebo detektiv Karamelka. Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová přichází s další pohádkovou sérií z edice Pohádkové čtení, kterou vtipnými ilustracemi doprovodila Zdeňka Študlarová.... celý text

Edeltruda
25.01.2024 4 z 5

Za nás asi nejpovedenější knížka ze "záchranářské série" autorky.

Marek.Sc
17.02.2023 4 z 5

Veľmi milé príbehy pre deti zo života strážcov zákona. Dobro a zlo sveta skutočného je prerozprávané pre svet detskej mentality. Príbehy sme čítali pred spaním a každá rozprávka bola iná. Pre detského čitateľa, či skôr poslucháča (keď im číta rodič) to je také milé odbočenie do policajného chodníčka ich práce. Pekné sú aj ilustrácie a myslím, že zo školskej knižnice si z poličky môj syn vybral túto, len kvôli nim.

adela2316
30.01.2023 5 z 5

Pěkná knížka ideální svou délkou každého příběhu pro čtení před spaním. Příběhy celkem jednoduché a hezké.

KočičákVG
02.08.2022 5 z 5

Moc krásná knížka, nadchne zejména malé budoucí policisty. Z pohledu dospělého jsou někdy pohádky trochu zvláštní, ale 5letý "čtenář" byl nadšený, každou pohádku jsme četli minimálně 2x.
A rodiče potěší i délka pohádek, která odpovídá čtení před spaním.

0287
14.08.2020 4 z 5

Krátké pohádky akorát pro moje 4,5leté děti. Druhá knížka od autorky a opět jsme měli šťastnou ruku. A ilustrace jsou kouzelné.

mot33
13.08.2020 4 z 5

Klasika pro děti mě se líbí jak text tak ilustrace.

petit-a.nge
15.04.2019

Konečně jsme našli knihu, která baví našeho 6.leteho syna a musim říct, že i já se bavím u těchto pohádek. Za nás určitě doporučujeme pro malé policisty.

jasmína
15.03.2019 5 z 5

Pohádky opět povedené !!

Taťka Hraboš
02.01.2017 4 z 5

Klukům (7 a 4 roky) se líbila; kdyby hodnotili oni, možná by dali plný počet hvězdiček. Mně v ní něco chybělo - snad by se to dalo nazvat nedostatkem originality. Počínaje jazykem a konče příběhy samotnými, které jsou mnohdy jen variacemi na staré známé pohádky.