Policajné rozprávky

Policajné rozprávky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510045/bmid_policajne-rozpravky-Zsa-510045.jpg 4 33 9

Viete, že nie je zločinec ako zločinec? Páchať škody môže hocikto, napríklad čert alebo pirát. Policajné rozprávky však dokázali, že na cestu zločinu sa môžu vydať aj zdanlivo bezúhonne bytosti. To sa budete čudovať, keď si prečítate, čo vyviedli tchor, kuna alebo splašená formula. V rozprávkach však zločinci nemajú šancu, ako strážcovia poriadku totiž nastupujú pavúky s píšťalkou, kúzelná policajná čiapka, mačka Adelinda alebo detektív Karamelka. Obľúbená autorka Zuzana Pospíšilová prichádza s ďalšou rozprávkovou sériou z edície Rozprávkové čítanie, ktorú vtipne ilustrovala Zděnka Študlarová... celý text

Edeltruda
25.01.2024 4 z 5

Za nás asi nejpovedenější knížka ze "záchranářské série" autorky.

Marek.Sc
17.02.2023 4 z 5

Veľmi milé príbehy pre deti zo života strážcov zákona. Dobro a zlo sveta skutočného je prerozprávané pre svet detskej mentality. Príbehy sme čítali pred spaním a každá rozprávka bola iná. Pre detského čitateľa, či skôr poslucháča (keď im číta rodič) to je také milé odbočenie do policajného chodníčka ich práce. Pekné sú aj ilustrácie a myslím, že zo školskej knižnice si z poličky môj syn vybral túto, len kvôli nim.

adela2316
30.01.2023 5 z 5

Pěkná knížka ideální svou délkou každého příběhu pro čtení před spaním. Příběhy celkem jednoduché a hezké.

KočičákVG
02.08.2022 5 z 5

Moc krásná knížka, nadchne zejména malé budoucí policisty. Z pohledu dospělého jsou někdy pohádky trochu zvláštní, ale 5letý "čtenář" byl nadšený, každou pohádku jsme četli minimálně 2x.
A rodiče potěší i délka pohádek, která odpovídá čtení před spaním.

0287
14.08.2020 4 z 5

Krátké pohádky akorát pro moje 4,5leté děti. Druhá knížka od autorky a opět jsme měli šťastnou ruku. A ilustrace jsou kouzelné.

mot33
13.08.2020 4 z 5

Klasika pro děti mě se líbí jak text tak ilustrace.

petit-a.nge
15.04.2019

Konečně jsme našli knihu, která baví našeho 6.leteho syna a musim říct, že i já se bavím u těchto pohádek. Za nás určitě doporučujeme pro malé policisty.

jasmína
15.03.2019 5 z 5

Pohádky opět povedené !!

Taťka Hraboš
02.01.2017 4 z 5

Klukům (7 a 4 roky) se líbila; kdyby hodnotili oni, možná by dali plný počet hvězdiček. Mně v ní něco chybělo - snad by se to dalo nazvat nedostatkem originality. Počínaje jazykem a konče příběhy samotnými, které jsou mnohdy jen variacemi na staré známé pohádky.