Pokud přijde zítřek

Pokud přijde zítřek https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56774/pokud-prijde-zitrek-56774.jpg 4 270 64

Tracy Whitneyová série

Tracy má krátce před svatbou, rýsuje se před ní slibná budoucnost. Stačí málo a její osud se nečekaně zvrátí. Jak s tím souvisí smrt její matky, dosud obestřená tajemstvím Tracy pátrá po viníkovi a neváhá vzít do ruky zbraň. Nešťastná náhoda vykoná své, Tracy se dokonce ocitne ve vězení, ale plánu na pomstu se nevzdá. Podpoří ji snoubenec Jakou roli sehraje přitažlivý Jeff, který jí zkřížil cestu .... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

If Tomorrow Comes , 1993

Veeris
11.03.2015 5 z 5

Co na to říct? I když děj byl veelmi nereálný, tak kniha byla neskutečně poutavě i napínavě napsána.. Vymýšlet se v knihách smí, tak jí asi nelze nic vyčíst. Pro mě pět hvězdiček.

1561
04.02.2014 5 z 5

Jako všechny knížky od tohoto autora napsaná napínavě a ráda se k ní někdy vrátím.

fvtm
10.11.2013 5 z 5

Krásně napsaná kniha, plná fantazie. Moc pěkně se čte. Určitě si přečtu další. Je to dobré odreagování.

rebo
31.10.2013 5 z 5

Díky této knize jsem začla číst knihy od Sheldona. Dobře se čte. Poslední část je sice jak krásná pohádka, ale člověk se u ní zrelaxuje.

hankapimi
16.10.2013 4 z 5

Jedna z nejhezčích "sheldonek", poutavá, napínavá, chytí a nepustí.. Každý musí držet palce Tracy v její touze po pomstě těm, kteří dohnali její matku k sebevraždě, ji dostali do vězení a navždy změnili její život. Užívala jsem si ty její promyšlené lupičské kousky a zlodějské finty, touhu překonat všechny překážky a zvítězit. Skvěle napsané, pane Sheldone, určitě se k ní ještě vrátím !!!

modranka
15.10.2013 5 z 5

Páčilo sa mi, že hneď na úvod neprezradil ako sa Tracy chystá na podvod, nechal priestor čitateľovi premýšľať čo a ako vyrieši. Jeden z autorov, ktorý dokáže logicky pospájať zápletku. Je to literárna lahôdka.

danae1515
22.09.2013

Mám kompletního Sheldona, ale tato je pro mně favoritka :-), jak píše Nikar na posezení i napotřetí.

Nikar
21.08.2013 5 z 5

Dlouho mé sbírce chyběla, až nyní jsem se dočkala a musím říci, že Sheldon je pro mě ten nej spisovatel. Kniha má říz, napětí, přečtete ji na posezení.

oleg
12.06.2013 5 z 5

Jako vždy,bezva čtení....

Hanys_
11.06.2013 4 z 5

Moje první Sheldonovka. A to výborné hodnocení tady rozhodně nelže. Něco na styl perfektních televizních Podfukářů.

martina.m
07.03.2013 5 z 5

Opět skvělá kniha.Tracyna touha po pomstě je fascinující.

kika 13
24.01.2013 3 z 5

Pěkné čtení a dobře napsané.

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Moje první přečtená kniha od tohoto autora,dnes mám v knihovně většinu jeho knih...jeho knihy mohu jen doporučit!

javirgo
21.08.2012 5 z 5

Moje druhá kniha od Sheldona a stejně dobrá jako ta první. Nevím proč, ale na začátku čtení se mě vybavilo Vykoupení z věznice Shawshank. Tracyna touha po pomstě mě zase připoměla Edmonda Dantese. Souhrou okolností se z ní pak ale stal někdo, kým být původně nechtěla a dokonce v tom našla zalíbení. Při do detailu promyšlených a těžko uvěřitelných akcích, které vlastně nikomu poctivému neublížily jsem se bavila a musela jí fandit. Výborně a poutavě napsané.

rose
11.08.2012 4 z 5

Zábavné, hodně neuvěřitelné, dost neskutečné. Docela jsem se bavila, ale jako nejsilnější scény mi připadaly ty z vězení, pak už to byla spíš taková hra, jaký „ujetý“ nápad čtenář ještě vydrží. Oddychovka, budiž.

LenkaKa
25.04.2012 4 z 5

Napínavé, ale chvílemi neuvěřitelné :)

Titi
29.01.2012 5 z 5

Nereálné, ale naprosto super napsané. Ještě teď se směju té šachové partii na lodi :)

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Všechny knihy od Sheldona jsou naprosto super díky jeho stylu psaní.

maruna
29.10.2011 5 z 5

Dala bych knize ještě jeden název: Jak se stát zlodějkou proti své vůli.
Úžasné počteníčko, díky pane Sheldone!

netty.vanity
21.10.2011 5 z 5

Naprosto strhující příběh!Hodně mě bavily pasáže, kdy se Tracy octla ve vězení, anebo kdy se dala na zlodějinu. Těžko uvěřitelné, ale úžasné. Hned bych si to přečetla znovu. Jen se divím, že to nebylo zfilmované...

láska humor psychologické romány dobrodružství thrillery pro ženy

Sidney Sheldon
americká, 1917 - 2007
2011  88%Pokud přijde zítřek
1998  81%Dokonalé plány
2002  91%Odvrácená strana půlnoci
2013  89%Hněv andělů
1995  86%Nic netrvá věčně

Kniha Pokud přijde zítřek je v