Pokud přijde zítřek

Pokud přijde zítřek https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56774/pokud-prijde-zitrek-56774.jpg 4 270 64

Tracy Whitneyová série

Tracy má krátce před svatbou, rýsuje se před ní slibná budoucnost. Stačí málo a její osud se nečekaně zvrátí. Jak s tím souvisí smrt její matky, dosud obestřená tajemstvím Tracy pátrá po viníkovi a neváhá vzít do ruky zbraň. Nešťastná náhoda vykoná své, Tracy se dokonce ocitne ve vězení, ale plánu na pomstu se nevzdá. Podpoří ji snoubenec Jakou roli sehraje přitažlivý Jeff, který jí zkřížil cestu .... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

If Tomorrow Comes , 1993

vladenask
28.12.2018 5 z 5

Super kniha, nemohla jsem přestat číst, dala jsem ji za jeden den :-)

Rozmarýna Rozm
29.11.2018 5 z 5

Skvěle napsané, napínavé. Část ve vězení mi přišla nejzajímavější. Nemohla jsem se od toho odtrhnout.

helenkan
15.09.2018 5 z 5

Tohle je suprový čtení. Normálně jsem to hltala. :-) Klidně bych dala i víc hvězdiček.

Lunitka
07.05.2018 5 z 5

Skvela kniha. Vzdy se k ni vracim.

Ishir
12.04.2018 5 z 5

Tato knížka je mazec. Hlavní hrdinka příběhu je geniální. Napínavé hned od první strany. Můžu jen doporučit.

Evaho73
28.02.2018 3 z 5

V osemdesiatych rokoch, keď kniha vyšla to musela byť poriadna pecka, lebo presne na takýchto akčných a úletených detektívkach s humorným nádychom sme fičali.
Teraz mi kniha prišla trochu nekompaktná, lebo jej prvá tretina mala úplne iný charakter ako zvyšná časť. Začiatok bol napínavý s prísľubom rozohrania premyslenej pomsty jednej veľmi inteligentej a neprávom odsúdenej ženy. Pomsta síce prebehla, ale veľmi rýchlo a naraz sa začal odvíjať úplne iný príbeh...
Miesto napätia som sa začala zabávať na kúskoch a zlodejinách dvoch nepolapiteľných podvodníkov. Nakoniec ich rivalita skončila láskou a dočkala som sa aj romantiky. Ešteže už bol koniec, lebo som mala strach, že kniha bude finišovať poéziou:-))).
Pokiaľ máte chuť na zmes napätia, psychológickej drámy, detektívky, humoru a romantiky, táto kniha je toho zárukou.

jankaander
15.10.2017 5 z 5

Naprostá pecka,doporučuji......

JPBelmondo
18.05.2017 4 z 5

Nejvíce se mi od tohoto autora líbila právě tato - a dále pak - Akce soudný den; Hněv andělů. Ale i tak jsou všechny jeho knížky velmi čtivé, plné dramatických událostí, překvapivých zvratů a rychlých dějů.

rakakan
02.05.2017 5 z 5

Perfektní čtení. V polovině knihy jsem si říkala, že se přeci už nemůže nic stát....o čem to bude dál?! Ale příští stránky mě přesvědčily, že se stát může...pokračování bylo stále plné nových napínavých zvratů... Doporučuji.

babicka_amalka
26.01.2017 2 z 5

tohle není můj šálek kávy - nebavilo mě to, příběh na mě nepůsobí věrohodně

hana4834
10.01.2017 5 z 5

naprosto skvělá kniha vřele doporučuji

Lopezka
08.01.2017 3 z 5

Kniha vypráví příběh mladé ženy,jménem Tracy Whitneyová, která má zrovna před svatbou. Tu již však překazí náhlá matčina sebevražd. Tracy se vydává zjišťovat důvod, proč se matka zabila.... brzy nalézá viníka a vydá se za ním se zbraní, aby podepsal přiznání. Toto jí však nevyjde a je obviněna z pokusu o vraždu, vloupání a krádeže. Je nespravedlivě odsouzena na 15 let vězení. Asi po roce zachránila ve vězení život malé správcově dceři, a proto ji omilostnili a pustili. Ona totiž kvůli té holčičce riskovala život a lidé si ji velmi oblíbili. Její život byl zasvěcen pomstě lidem, kteří ji do vězení dostali. Svou lstivou chytrostí je brzy všechny zničila a tím si splnila svůj velký sen. Snaží se si najít práci, ale brzy zjišťuje, že s jejím záznamem v rejstříku si nikdy žádnou pořádnou nenajde. Proto si, i když velmi nerada, začíná vydělávat okrádáním bohatých lidí. Pak se seznamuje s dalším dobrým zlodějem Jeffem a láska je na světě :)

ErikaKej
14.11.2016 5 z 5

Jedna z najlepsich knih od Sheldona- a v tomto pripade bolo aj filmove spracovanie velmi vydarene. Presne tak som si Tracy predstavovala aj ja :)

milena8281
26.10.2016 5 z 5

Kniha je napsána neuvěřitelně vtipně a je to pro mě naprosto TOP titul. Stále se k ní vracím.

Mruskulka
09.07.2016 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Autor je klasa, že dokázal vymyslet takové zločiny :)

cukrovka
21.02.2016 5 z 5

Skvělé. Velmi čtivá a napínavá knížka. Silně na mne zapůsobil pobyt Tracy ve vězení a držela jsem jí palce v cestě za pomstou. Při zlodějských akcí jsem byla vždy napjatá jak je provede.

Terry11
03.11.2015 3 z 5

No, tak já byla lehce zklamaná. Oproti Hněvu andělů mi dokonce hlavní hrdinka byla nesympatická a tak trochu jsem Tracy přála, aby ji už konečně pojišťovák chytl.

kveta9853
22.08.2015

miluji jeho příběhy...je v nich VŠECHNO...napětí,zápletky až neuvěřitelné, erotika, vášeň,láska.....já s jeho knihami prožívám tolik, až z toho mrazí..příjemně :-)

ovpana
19.06.2015 4 z 5

Hezká kniha, neskutečně napínavá až do konce.

Halila
12.06.2015 5 z 5

nerálné, ale zábavné..

láska humor psychologické romány dobrodružství thrillery pro ženy

Sidney Sheldon
americká, 1917 - 2007
2011  88%Pokud přijde zítřek
1998  81%Dokonalé plány
2002  91%Odvrácená strana půlnoci
2013  89%Hněv andělů
1995  86%Nic netrvá věčně

Kniha Pokud přijde zítřek je v