Pohádky pro holky

Pohádky pro holky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146160/pohadky-pro-holky-146160.jpg 4 6 3

Vstupte do vzrušujícího světa princezen, jejich nádherných komnat a přepychových paláců. Tato kniha je pokladnicí těch nejkouzelnějších příběhů o princeznách, ať už jsou zlobivé, moderní, protivné, znuděné nebo odvážné, o kouzelných koních i rytířích, o dracích i třpytivých šatech lehkých jako vánek, o statečnosti i přátelství - čeká jich na vás celkem 19 a k tomu mnoho krásných barevných ilustrací. Tak už na nic nečekejte, otevřete knížku a vstupte do pohádkové říše! ... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Svojtka & Co

Princess Stories

Atlantis
11.01.2023 2 z 5

Otřes. Zaprvé - proč to jsou proboha pořád jen princezny? Pořád a pořád a pořád. I dcera se už docela nudila. Všechny princezny mají vzletná jména typu Cesmína a Pampeliška, ale všichni kluci jsou Bob a Fred. Není to trapné? Ani jedna z pohádek nebyla zapamatovatelná, ilustrace jsou spíše k smíchu. Nepovedené.

Varjohukka
30.11.2022 5 z 5

Princezny jsou u nás velmi aktuální téma. Tuto knihu si dcerka (5,5) sama vybrala v knihovně a moc ji bavily všechny příběhy a dobrodružství malých princezen.

Valerka
03.05.2018 5 z 5

Hezké pohádky, příjemné čtení pro malé princezny