Podvedená

Podvedená https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339370/mid_podvedena-bPg-339370.jpg 4 322 110

Kate Linville a Caleb Hale série

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Die Betrogene , 2015

26Mirka
11.11.2017 5 z 5

Opět další úžasná knížka od paní autorky, zatím všechny co jsem od ní četla mě nadchly a byl to čtenářský zážitek. Napínavá od začátku do konce, mohu jen a jen doporučit. Není divu, že je Charlotte Link nejlepší německou autorkou.

SilvieSisinka
08.11.2017 5 z 5

Prostě božííí celá kniha.Zatím nejlepší co autorka napsala.Těším se na další dílo :-)

gordon13
04.11.2017 5 z 5

Velice čtivá, napínavá, chytne a nepustí do úplného konce.

Lindulinek
03.11.2017 4 z 5

Třetina knihy mi přišla zdlouhavá, protože jsem nevěděla, co se z toho vyvine. Ale pak se to rozjelo a závěr mě překvapil. Doporučuji.

4xbabča
24.10.2017 5 z 5

Začátek knihy se mi moc nezdál, ale pak se děj napínavého příběhu tak rozběhl, že nebylo možné se od knihy odtrhnout. Určitě doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

hzd
20.10.2017 4 z 5

První knížka od této autorky, kterou jsem četla. Nejdřív se mi do ní moc nechtělo, ale nakonec se mi moc líbila. Ze začátku mi přišla trošku zdlouhavá, ale pak to nabralo spád. A konec byl velmi překvapivý. Rozhodně stojí za přečtení.

AlenaF
20.10.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, překvapivý konec. Napínavé, čtivé, těším se na další knihy.

josska
14.10.2017 4 z 5

Kniha se četla sama,čtivá,napínavá,spisovatelka nikdy nezklame

Zoy
12.10.2017 5 z 5

Spisovatelku mám velmi ráda, všechny její knihy jsou super, ale tato je bomba. Vtáhne Vás to do děje od prvních stránek, je to napsáno velmi pěkným stylem, čte se to samo a konec, ten jsem nečekala. Docela velké překvapení. Určitě doporučuji přečíst

Leniiis
10.10.2017 4 z 5

No tak to jsem nečekala. Konec byl pro mě opravdu velkým překvapením, ale to je nakonec skoro vždycky u každé detektivky. Knížka jako taková mě bavila, četla se dobře, to už je u této autorky standart, ale na mě to bylo tak trochu moc zamotaný vše do sebe. Tohle vymyslet muselo dát pořádnou práci.

Francoa
08.10.2017 5 z 5

Už jsem četl několik knih spisovatelky Link-ové, tahle se mi zdála nejlepší, jsou to skutečné romány s kriminální zápletkou a málokterý spisovatel detektivek se jí v tomhle vyrovná.I když jsem ke konci tušil jak to je, tak se četlo výborně.Pro mně kvalitní román.

Didi15
27.09.2017 4 z 5

Čtivá kniha, na můj vkus místy zdlouhává, aniž by bylo třeba. Lehčí nad průměr, proto za čtyři hvězdy. Zápletka mi byla jasná hned.

putpuda
26.09.2017 4 z 5

Dobrá detektivka. Chvílemi trochu zdlouhavá, ale dobře se mi četla. Je fakt, že všechny postavy jsou tak trochu hlavní. Já si nechtěně "napověděla", kdo je asi vrahoun :o (ikdyž v tu chvíli mi to stejně nic neříkalo ;)) Když jsem si knihu půjčovala a náhodně otevřela a zrovna jsem se začetla do té jisté pasáže. Honem jsem zaklapla a mazala domů z knihovny ;)
Klidně by to nemusel být samostatný titul. Caleb a Kate by se klidně mohli vyskytnout i v dalších potenciálních dílech autorky. Mě by to nevadilo :)

janica09
24.09.2017 4 z 5

Tuto autorku mám velmi ráda, ale za mě u ní spíš romantika.

kikies
20.09.2017 4 z 5

Myslím, že každá rovina by si zasloužila své vlastní zpracování. Zajímavé jsou všechny a dohromady tvoří nabitou a velice hutnou směs. Je sice čtivá, ale možná by zvládla lehké odlehčení. Všechny příběhy jsou silné a těžko říct, kdo je vlastně hlavním hrdinou... ale nic to nemění na faktu, že je to moc dobré čtení.

pavčape
19.09.2017 4 z 5

Charlotte Linková se mi líbí, knížka měla spád a četla se dobře

kanitsuj
18.08.2017 3 z 5

Průměrná detektivka, která se dobře čte, ale nezanechá po sobě žádnou výraznější stopu. Čětla jsem i několik dalších autorčiných knížek a podobně jako mnozí ostatní si myslím, že má určitě lepší tituly.

Ajuszka
15.08.2017 5 z 5

Knihy od tehle autorky me bavi:) Povedene cteni,jak to dopadne uz mi ke konci doslo,nicmene me to prekvapilo.Urcite stoji za precteni

Michaela91
14.08.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, možná mohla být o kousek kratší ale i tak to bylo dobré čtení. Konec jsem rozhodně nečekala a ten mě překvapil.

Jane333
11.08.2017 3 z 5

Průměr, ale číst se to dá.

thrillery Yorkshire

Charlotte Link