Podraz

Podraz https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/bmid_podraz-44L-389780.png 4 457 122

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sting , 2016

Kudík
07.02.2020 4 z 5

Moje první kniha od této autorky a vidím to na dobré 3,5*. Hlavní hrdinové, a to Jordie Bennettová a Shaw Kinnard (kterého jsem relativně rychle prokoukla) jsou sympatičtí, i přes jejich originální seznámení a následně různá tajemství.
Něco málo jsem v rámci četby vydedukovala, ale i tak jsem byla závěrem překvapená. Určitě si přečtu i jiné autorčiny knihy.

em75
31.01.2020 3 z 5

Chvilku mi trvalo,než jsem se začetla. Od začátku jsem nějaké věci tušila,možná proto trochu zklamání. Konec mě ale překvapil a nechyběla ani \"nezbytná\" romantika. Od Sandry jsem četla lepší.

Katt15
18.01.2020 3 z 5

Od této knížky jsem měla hrozně velká očekávání, ale nemohla jsem se začíst, začala mě bavit až když jsem se blížila k polovině. Závěr knihy byl pro mě nečekaný. Celkový dojem nebyl špatný a nelituji, že jsem si knihu koupila,ale asi si ji znovu neotevřu.

vikyna9
31.12.2019 4 z 5

Tři jsou málo, čtyři zase moc. Těšila jsem se na druhou mnou čtenou knihu od Sandry. Z Reportéra jsem byla nadšená. Podraz mě lehce zklamal. Možná těmi dlouhými pasážemi o ničem. Ještě se nijak v jejích knihách neorientuju, ale v začátku jsem Shwawovi, grázlíkovi, fakt fandila. No, pak...

Niu
22.12.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila. Mělo to spád, i když ke konci už to bylo trošku natahované. Ale knihy Sandry Brown se mi líbí právě kvůli toho, jak staví příběhy. Detektivka/thriller říznutý trochou té romanťárny :-D A nikdy nevíte, kdo je ten zlý a hodný.

Litocha
21.12.2019 3 z 5

Už jsem asi Sandry Brown trochu přesycená, protože tahle knížka přesně zapadá do linie její tvorby, ale ničím neohromí. Autorka jede podle zavedené šablony, drsný hrdina, samostatná, sebejistá hrdinka, vzájemná přitažlivost, sex, akce a nebezpečí, komplikované (rodinné) vztahy, nějaké ty nečekané a "nečekané" zvraty... Jak to je se Shawem, je tomu, kdo má už pár těchhle knížek za sebou, jasné hned od začátku. A Jordie mi tedy přišla na oběť únosu pitomě a zbrkle odvážná. Knížka má tradičně spád, ale nepřináší vůbec nic nového.

0197
08.12.2019 5 z 5

Moje první setkání s touto autorkou a rozhodně ne poslední. I když se tu sem tam píše, že začátek není příliš čtivý, mě to tak nepřipadalo. Nejsou tu hluchá místa a v knize se stále něco dělo. Příběh je napínavý a konec mě dost překvapil, vůbec jsem to tak neodhadovala. Zápletka byla parádní a stejně tak zvraty, kterých tam bylo docela dost. Kombinace detektivky a romantiky mě osobně neomrzí a tady to funguje skvěle. Celý příběh jsem si užila a nemohu se dočkat, až přečtu další její knihy. Rozhodně knihu doporučuji.

VasnivaCtenarka
20.11.2019 3 z 5

Přestože má tato kniha ne úplně vysoké hodnocení, já musím napsat, že jsem ráda, že jsem si ji koupila Na mne kniha působila velmi dobře. Byla to první kniha od autorky, kterou jsem četla a byla jsem mile překvapená. Knížka mi přišla docela promyšlená a koneckonců i ten nádech romantiky se mi líbil.

Jessie26
15.11.2019 4 z 5

Za mě to bylo super čtení. Není to detektivka v pravém slova smyslu, ale pro mne tam to napětí bylo.. Chvilku to vypadalo, že jsou zločinci osoby, jež stojí na straně dobra a naopak.
Erotické jiskření bylo popsáno tak jak se do této knihy hodí, žádné nechutné věty, ale ta touha z toho na mě číšila. Chtěla jsem oddechové čtení a tady jsem ho dostala se vším všudy. Já jsem spokojená.

danielavachova
07.11.2019 1 z 5

Kniha mi přišla utahaná,taková trochu o ničem,nemohla jsem se pořádně začíst,jedna ze slabších.

lucievachovaxx
06.11.2019 3 z 5

Možná trochu slabší průměr. Kniha mě začala bavit až tak od půlky.. první půlka se mi zdála taková roztahaná, ale druhá mi utekla a velmi mě bavila.

tess.de.veles
30.10.2019 3 z 5

Průměrná kniha.... Byl tam jeden překvapivý moment na straně 222 :-)..... JINAK..... neurazí.... Ale ani moc nenadchne.... Přišlo mi, že je kniha špatně přeložená, protože se mi špatně četla.... Jakoby 'kostrbatě' :-)

Dannyska
19.10.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila a dobře se mi četla. Byla napínavá a takový konec jsem teda nečekala. Doporučuji :-)

Linda007
18.10.2019 4 z 5

Něco mezi 3-4*. Je zde pár zajímavých zvratů. Hodně věcí mi přišlo dost přitažených za vlasy. Nemyslím si, že by například agent mohl do všech podrobností probírat vyšetřování s manželkou. Hlavní milostný vztah, kdy po dnu a půl nemůžou bez sebe být, nevím no.

cukrovka
01.10.2019 4 z 5

Jako vždy od této autorky čtivá romantika s akční zápletkou. I když je příběh hodně předvídatelný, v závěru mě autorka dokázala překvapit.

ave55
30.09.2019 3 z 5

Tato kniha od Sandry mě výjimečně neoslovila, nějak jsem se stále plácala od stránky ke stránce. Má i lepší knihy.

dawson321
22.09.2019 2 z 5

Mně tato kniha moc nezaujala. Na thriller mi přišla málo napínavá, na červenou knihovnu zase málo "červená". Nemohl jsem se "začíst" do děje, zápletka mi nepřišla nijak zajímavá a v polovině knihy už mě ani moc nezajímalo, jak to celé vlastně dopadne. Paradoxně konec knihy je ale její nejlepší částí, i když mi děj přišel poněkud překomplikovaný a přitažený za vlasy. Ostatní knihy od Sandy Brown jsem nečetl, tak nemám srovnání, každopádně moje mamka je má ráda, tak asi něco do sebe mít budou. Já asi hold nejsem cílovka a pro příště sáhnu raději po jiné literatuře.

Elapheg
19.09.2019 5 z 5

Mé již šesté setkání se Sandrou Brown a nemohu si pomoci, ale za mne je to ta nejlepší kniha, co jsem zatím od ní četl. Zápletka v této knize byla velmi inteligentní, zvratů je v knize vícero, než kdy jindy a autorka to rozehrála hned z několika stran a musím říci, že se mi nepodařilo přesně předpovědět, jak to nakonec dopadne. Konec byl pro mne spíše překvapením, příjemným překvapením. Sandra Brown kombinuje detektivní zápletky s romantikou ve svých knihách a ani v této knize romantika nechybí. Tato kniha je ale opravdu spíše detektivka, protože ve srovnání s jinými knihami, zde romantika nezacházela do červené knihovny, byla vyvážená a hlavně se v knize setkáváme se zvraty, které se týkají hlavně detektivní oblasti. Hluchá místa zde nejsou, pořád se něco děje. Dávám plný počet hvězd a doporučuji k přečtení. :-)

petraj30
18.09.2019 5 z 5

Kniha byla úžasná, naprosto strhující, čtivá a velmi napínavá. Každou stránkou se odkrývalo určité tajemství, které mi vyrazilo dech.
Myslím že v každém čtenáři hlodal červíček, že to asi všechno bude trošku jinak, než jak se na první pohled zdá.
Příběh jsem si opravdu užila, byla jsem napnutá až do konce, opravdu skvělé, těším se na další knihy od této autorky

Mačik145
07.09.2019 5 z 5

Sandra Brown je má nejoblíbenější autorka. Kniha Podraz opět nezklamala.

thrillery pro ženy

Sandra Brown