Vzdej se mi

Vzdej se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/bmid_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4 861 123

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fall with Me , 2015

tynka65
11.02.2018 5 z 5

Já tuhle autorku fakt miluju! Ani jedna kniha nebyla zklamanim :-)

hela777
23.01.2018 4 z 5

První dojmy: „ Roxy mi připadala dost praštěná s Reccem se skvěle doplňovali. Od začátku to mezi nimi jiskřilo"
Kniha si získala místo v mém srdci jako každá z knih od Lynn.
"Jedna bezmála autorek kterou zbožňuji!"

Koláček11
03.01.2018 3 z 5

Kniha nebyla špatná ale předchozí díly byly rozhodně lepší ...

PetraBery
28.12.2017 4 z 5

Další díl odpočinkové série - v hlavní roli servírka Roxy a policista Reece. Příběh o jejich lásce, pocitu viny a naději. Ačkoliv je to podle téměř stejné šablony jako ostatní díly, v tomto případě okořeněný detektivní zápletkou, mě osobně to nevadí. Na oddech ideální.

Elise24
26.12.2017 3 z 5

Celou sérii musím hodnotit převážně kladně. Co se témat a postav týče mají všechny díly něco do sebe. Bohužel však s novějšími a novějšími díly je to horší s 'nabalováním' dalších postav a situací, které potom tak nějak ztrácí šmrnc. Takže první 2 až 3 díly super. Dál už je to trochu moc nucené a ne tak dobře čtivé.

lucie2952
28.11.2017 odpad!

Tak tohle byla jedna velká nuda. Dle popisu a komentářů jsem čekala úplně něco jiného. Napětí mizivé a romantika sem tam. Nechápu jak autorka mohla napsat úžasnou knihu Jako Led a potom tento nesmysl..

mišaša16
16.08.2017 4 z 5

Další skvělý díl. Autorka opravdu umí psát, takže u jejích knih se člověk opravdu nenudí a musí je přečíst pokud možno hned.
Líbi se mi, že v každém díle se objevují staré známe postavy. Ovšem ty nové jako zde byla Katie taky stojí za to ;)

Etule
13.08.2017 4 z 5

Ach, Charlie... :(
Miluju její příběhy. Jsem moc ráda, že se tady opět vyskytovaly páry i z předchozích dílů. Bez nich by to prostě nebylo ono. Oceňuji, že i přesto byl hlavní pár v popředí. Rozhodně to byl jejich příběh. Reece je prostě zlatíčko. Oblíbila jsem si ho už předtím, takže bylo jasné, že tady to bude pokračovat. Navíc se k sobě s Roxy úžasně hodí. A Roxy... Bože ta holka byla skvělá! :D Ty její trička mě dostávala. Hodně tady u mě stoupnul Nick, takže se moc těším na jeho příběh. No a Katie.. Co k ní dodat, je to prostě Katie! :D

mišule5
25.07.2017 4 z 5

Další pěkný příběh u kterého se člověk rozhodně nenudí( hlavně ty erotické pasáže-dost žhavé musim říct :-D)
Příběh s Charliem mi připomněl, že je velmi důležité radovat se z každého dne,protože dopadnout jako on.. :{ no je to velmi smutné- a proto jsem ubrala jednu hvězdu, protože byla pro mě knížka taková pochmurná, ale občas vylezlo i to sluníčko, a tak se mi to líbí!!:-)

Makulka1992
24.06.2017 5 z 5

(SPOILER) Do poslední chvíle jsem si myslela že za všechno může Dean... No bylo to pro mě obrovské překvápko... Napětí,emoce,laska,boj... Ale hlavně DĚJ! Serie se mi moc libi a jsem ráda že jsem si jí pořídila

a.nnysek
15.06.2017 5 z 5

Moc hezký a zajímavý příběh, Reece mi sednul :-)

Ewilka
06.06.2017 4 z 5

Opět čtivý příběh. Musím ale říci, že jsem konec trochu předvídala, ale líbí se mi, že autorka ,,nestaví" celou knihu pouze na jednom vztahu mezi postavami, ale prolíná se to ještě s něčím.

Evule114
16.05.2017 5 z 5

Opravdu nevím, jestli mám J. Lynn naprosto milovat, a nebo šíleně nenávidět za to, že píše tak napínavé romány, že se nejde od nich odtrhnout. Místo učení na zkoušky jsem hltala každou stranu a úplně miluji ty krimi zápletky, jak u Cally tak u Roxy, prostě je to skvělé. No ale upřímně být na místě Roxy, tak už do toho bytu v životě nevkročím a zůstanu u Reece :-) A kdyby tady byly palce dolů u komentářů, tak dám najevo svůj nesouhlas s některými komentáři... Tato kniha byla naprosto skvělá, i když některé věci byly zřejmé... Nejraději bych se ještě teď vrhla na další díl :-)

adrianna0305
14.04.2017 1 z 5

Asi jsem to měla vzdát :-( Začít věřit na duchy,když se začne měnit rozmístění věcí po bytě?? Rozbít knihou sklo u auta?? Ajajaj! Vždyť to by nezvládly ani 'Pilíře země' a to je macatá kniha :-) ...a kdo je pachatel bylo jasné hned, jak byla postava představena. Bídná bída.

salča
01.04.2017 5 z 5

Předchozí díly se mi libily víc,ale i tak opět čtivá kniha.

palomakatka
29.03.2017 5 z 5

Hezka kniha,ale vic me bavil pribeh Bud se mnou.

Náměsíčná26
28.02.2017 4 z 5

Podle mě tahle autorka píše o hodně líp, jak autorka padesáti odstínů šedi. Úplně mě dostalo, kdo byl celou dobu ten úchylák, netipovala jsem ho. Reece se stal mým oblíbencem. Doporučuji.

susinka
19.02.2017 4 z 5

Opět mě autorka nezklama, moooc hezky napsané, možna se k ní jednou vrátím. :-)

Kiwicatko
07.02.2017 3 z 5

Tak bud sem tuhle knizku uz cetla a nepamatuju si to (coz pro me neni typicky), nebo tenhle namet uz nekdo vyuzil a nebo sem behem cteni zazila deja vu tolikrat, ze to ani nemuzu spocitat...
Kniha nebyla spatna, ale predchozi dily byly prece jen lepsi. Zacatek se rozjizdel velmi pozvolna a zaver byl naopak projet primo z rychliku...

tereza1198
15.01.2017 1 z 5

Po předchozích dílech zklamání. Dáma v nesnázích, sexy ochránce a úchylný zloduch. Nebavilo mě to. Předvídatelné a nudné. Strašný pád dolů oproti příběhu Jaxe a Cally. Potěšilo setkání s ostatními páry z předchozích dílů.