Navždy s tebou

Navždy s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274108/bmid_navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4 702 88

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Forever with You , 2015

azraelka
07.04.2016 2 z 5

Rádoby drama, scéna jak vyškolila Nicka, to jako vážně a všichni o tom věděli a plácali ji za to po ramenou? Vůbec jsem to nepochopila. Autorka nutí chlapy skákat přes bar kvůli holce na jednu noc, jenom proto, že jí to přijde rajcovní. Fascinuje mě, jak se hrdinka vůbec nesnažila o to mít kamarádky, ale ony si to prostě vynutily. Bavila jsem se u scén, kdy s tím autorka nepočítala, pokaždé když ze sebe postavy odlupovaly další vrstvy slupek jako cibule. :D

janesy
25.03.2016 5 z 5

Knížka se mi četla skvěle, tak jako předchozí díly, ani jsem nepřeskakovala stránky a co je podstatné, konec tak jak má být :)

Bookworm_213
12.03.2016

Se Stefanií stejně jako s Nickem jsme již měli možnost se okrajově seznámit v předchozích dílech. Stefanie na mě působila sympaticky, i když se okolí mohla jevit jako mrcha. Jejich společný příběh mě bavil, byla to pro mě kniha přečtená za dva večery. Jedno mínus snad vidím jen v tom, že od jisté události na začátku knihy jsem předvídala, co se bude v knize dít. Knihu doporučuji k přečtení :)

Haňulec
11.03.2016 5 z 5

Kniha měla docela poutavý dej, ale mohlo se zde objevit více akce a více tajných zákoutí, které by knize přidali šmrnc. Ale i tak to je zajímavý příběh, který stojí za přečtení (oddechovka na večer). :-)

barbora2863
06.03.2016 4 z 5

3,75*

Pre mňa zatiaľ najslabší diel zo série, aj keď si udržal latku dosť vysoko. Proste ju neviem ohodnotiť, som zmätená. Asi to bude témou, námetom, či ako to povedať, ktorému sa autorka v tejto časti venuje. Som v podstate rada, že sme dostali aj príbeh Stefanie (niektorí tvrdia, že Nicka, ale to je vlastne jedno, keďže to autorka tak poprepletala medzi nimi), bola som aj zvedavá na jej dejovú linku. Škoda, že minulosť bola spomenutá len okrajovo, len akoby spomienka, ale však dej sa odohráva v súčastnosti a tí, ktorých sa to týkalo, sú tým pádom "šťastne zadaní" v súčastnosti :)
Prekvapilo ma, že im autorka nachystala práve "toto", nečakala som to. Očakávala som možno niečo iné, čo si so sebou nesú z minulosti (ako v predošlých častiach vždy), ale nie, to by už nebolo asi zaujímavé?! V podstate to nebola nuda, len fakt iné.
Ak sa na príbeh pozriem z jednej stránky (už som matka), tak to bolo aj dosť silné. Na druhej strane (keďže nie každá čitateľka je matka) by sa to mohlo zdať nezáživné až zvláštne. V podstate je to téma, ktorá je v NA knihách málokedy.

Chýbalo mi tam ale viac Stef, jej samotnej, a prečo konala ako konala, prečo tak rozmýšľala. To, čo tam bolo spomínané, mi nestačilo.
Oproti tomu sme z tejto stránky viac spoznali Nicka. Ako... takýto chlap vážne niekde existuje? Občas mi prišiel až neuveriteľný :) nemyslím teraz, že bol "ukážkový sexy typ chlapa".

A doslova som si vychutnávala časti, kde sa spomínali hrdinovia z predošlých kníh! To bolo proste dokonalé, neskutočne ma to bavilo! Páči sa mi, že autorka ich všetkých spolu tak preplietla, premiešala im osudy, že vlastne sa okrajovo stále stretávame so všetkými. V tejto časti hviezdili najmä Roxy a Reece (milujem túto dvojicu) a Katie samozrejme, to je teda ženská!
A posledná kapitola - čerešnička na torte! Dokonalosť!
Ďakujem autorke, že to takto ukončila, som sa uchechtávala na Roxyiných hláškach (ach!) a bolo to také milé, sladko-lepkavé finále :) dojímavé... och...

Keby som nevedela, že autorka píše ďalšiu knihu, tak si myslím, že to pekne uzavrela. Myslím, že takto uzavrela aj tak osudy tejto päťky - Avery s Camom, Tess s Jaseom, Calla s Jaxom, Roxy s Reeceom a Stef s Nickom. Budú mi chýbať, fňuk :)

muchomurka
01.03.2016 4 z 5

Tahle knížka se mi zatím za všech, které vyšly od J. Lynn, líbila nejméně, ale přesto jsem ji zhltla na posezení. Nick byl naprosto skvělý, jak se postavil čelem k problému, který vyvstal, i to, jak se choval v průběhu. Fantastický chlap. O Stephanii jsem si myslela, že je lehce jiná a to podle toho, jak se o ní zmiňovalo v knížkách s Camem a Jaceem. Na začátku její chování a povaho i celkem odpovídala mému očekávání, ale pak byla větší citlivka (i když to chápu), ale chyběl mi její břitký jazyk a humor. Také jsem si myslela, že se s ní nedokážu sžít, ale dokázala. Měla některé dost podobné názory jako já, a tak se mi vlastně také dostala pod kůži. Jsem ráda, že v příběhu byly i postavy z předchozích knih a že autorka dopřává čtenáři i náhled na pokračování vztahů těchto párů. Vždycky, když skončí kniha, tak jsem zvědavá, jak to s nima bude dál a je fajn si o tom počíst a že je všechno skvělé a růžové :-) Líbí se mi, jak jejich příběhy spojuje, proplétá, dává do nich humor.
Také jsem čekala, že zde bude více o Jillian, že si se Stef promluví. Ale přesto jen takto okrajově mi to, když se na to koukám zpětně, stačilo. Jen ten konec byl nějaký hrrrr, snesla bych ještě kapitolu, dvě... Chci další příběhy od J. Lynn. To bude dlouhé čekání.

Samira
29.02.2016 5 z 5

Neuvěřitelné, že se autorce po tolika úžasných dílech stále daří držet sérii živoucí a prostě krásnou. Tenhle díl byl hodně ze života, jako obvykle možná až s moc velkým zatížením hrdinů, hořkosladký, trochu jiný a maximálně povedený.
Nějaký ten epilog bych rozhodně ještě snesla, ale vím, že se následného vývoje dočkáme později. Tedy doufám.
Milovníky Cama a Avery potěší nádherný závěrečný bonus.
A všem ostatním se dostane úžasného čtení, protože autorka pořád umí!

EvaSupovic
25.02.2016 5 z 5