Navždy s tebou

Navždy s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274108/bmid_navzdy-s-tebou-Enx-274108.jpg 4 702 88

Dvěma nespoutaným duším změní život jedna noc… V něco prostě věříte, přestože jste to nikdy nezažili. Například v lásku. Někde tam venku je. Možná i pro Stefanii, která pracuje v tréninkovém centru bojových umění a flirtuje s nádhernými muži, jako je Nick. Tajemství je svede dohromady a před Stefanií se otevírá budoucnost, o jaké se jí nikdy nesnilo – než ji o ni připraví tragédie. Pod Nickovým sebevědomým zevnějškem se skrývá minulost, o níž nikdo nemusí vědět. Báječný vztah se Stefanií to však změní. Stejně rychle jako on kolem sebe bourá zdi, které ho dosud chránily před závazky, ona je naopak kolem sebe staví, aby se ubránila bolesti… a Nickovi. On od ní ovšem odejít nedokáže, protože Stefanie je jediná žena, s níž by si přál žít navždy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Forever with You , 2015

NewKiddo
19.09.2020 5 z 5

Já prostě Stefanie a Nicka zbožňuju. I přes jednoduchou zápletku se mi tato knížka velice líbila a zaslouží si mých 5* :-)

Pája699
22.07.2020 5 z 5

Nevím proč jsem si myslela, že tento díl bude stát za prd, ale opak byl pravdou :-) Příběh Nicka a Stefanie mě dostal a řadím mezi druhý nejlepší díl ze série. Příběh Cally zatím vede. Přečtěte a posuďte sami. Mě příběh bavil a líbil se mi. Můžu jen doporučit. Příjemné čtení v těchto letních dnech.

NikolaSkop
02.07.2020 5 z 5

Hezky a realný příběh! Cela tahle serie mě uplně vtáhla! DOPORUCUJI :)

FairyD.
10.05.2020 5 z 5

V predchádzajúcich častiach Stefanií bola vykreslená ako záporná postava. Ale v skutočnosti ju ľudia odsúdili a nechceli sa s ňou baviť. Príbeh Stefanií a Nicka je z tých smutnejších, zažili niečo čo nechce nikto zažiť a každý sa s tým popasoval ako si myslel že je najlepšie . Ale nakoniec láska zahojila všetky rany.

Myška43
21.04.2020 4 z 5

Další skvělý díl, zajímavé téma, brala bych víc akce. Líbí se mi, že se stále objevují lidé z předchozích dílů, je to pěkně provázané.

janina66
05.04.2020 5 z 5

Tento díl měl méně napětí. To co si prožila Stefanie je nic moc. Ani se nedivím, že nechtěla s Nickem mluvit. A stavěla se na zadní.

jinbr
09.03.2020 5 z 5

Stef se mi líbila. Byla přímá, stejně jako Nick, taková ta brutální upřímnost je někdy opravdu ... no, člověk se někdy musí trochu zapřít, aby to ustál. Bylo líto její ztráty a držela jsem palce, aby to příště vyšlo. Což se zmiňuje v dalším díle.

lusitta05
06.03.2020 4 z 5

Opäť paráda.

Ivet1990
25.02.2020 5 z 5

Další díl z této série byl zajímavý, vtipný a napínavý. Škoda, že není díl o katy, protože ta holka je vážně praštěná :D

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

havrmoni
02.09.2019 4 z 5

Trošku klidnější, ale taky hezké čtení. Nenudila jsem se a to je oč tu běží :).

domina
29.08.2019 3 z 5

tuto knihu jsem četla tři a půl měsíce, prostě jsem se v sérii zasekla a nemohla dočíst. Ne že by se mi nelíbila nebo byla úplně blbá, prostě nevím. Nakonec se mi snad i líbila od druhé půlky, ale stejně přečteno nakonec rychlo čtením, kdy čtu jen monology. Pořád nevím, jestli mám začít číst poslední díl. ale jelikož nikdy nenechávám rozečtené série, tak jdu asi na to :D

georginaa
11.08.2019 5 z 5

Pořád mě zajímalo, proč se Nick tak choval ke Calle a konečně je rozuzlení v tomhle díle. Opravdu mě ani ve snu nenapadlo, že to bylo takhle. Jo v některých případech je minulost mrcha...stále se s vámi táhne a nenajde klidu, dokud se něco nestane. V případě Nicka a Stef jsem jim držela palce, aby to vše vyšlo.

malazluta
13.06.2019 3 z 5

Na této knize vlastně není nic špatně.... bohužel jiné knihy této autorky mám raději.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Nesnáším v knihách mrchy, které se snaží rozvrátit vztahy.
Trošku jsem se bála, ale...!!!
Stefanie byla tak úžasná, že se mi snad tento díl líbil ze všech nejvíc.
Jasně, chovala se občas na přeshubu.
Ale to bylo tak krásně růžový... i přes tu tragédii, co se stala.
Jsem ráda, že v dalších dílech se jim malinko autorka ještě věnuje.
Rozhodně si to přečtu ještě párkrát:D

happy19
16.04.2019 5 z 5

Životní radosti i strasti sepsané do poutavého příběhu...:-*
Celá parta je super!;-)

avalonek
14.04.2019 5 z 5

To bylo hezké,moc hezké..A dosti ze života,protože já zažila to samé(ne to se sexem na jednu noc),a vím jak to bolí,když se to stane..Takže za mě spokojenost a láska zase zvítězila

1moniccka
26.03.2019 5 z 5

knížka byla povedená děj byl klasicky teda nečekala jsme že o to přijdou ale to jejich pak vyznaní lasky bylo pěknyy

Crazy.Girl
12.03.2019 5 z 5

Po druhém dílu jsem se lehce zdráhala si přečíst další díly, protože jsem se obávala nových postav a taky toho,že autorka nesplní moje očekávaní od dalších knížek. Ale jsem opravdu ráda,že jsem se do dalších dílů pustila! Mě jako milovníka romanťáren (a samozřejmě dokonale vykreslených hlavních mužských postav! :D) prostě tahle série strašně baví!
Steff jsem úplně nemusela v prvních dílech,ale tady překvapila :)

uminaa
25.01.2019 5 z 5

Už od prvej knihy série som (ani sama neviem prečo) túžila, aby jedna z kníh bola venovaná buď Nickovi, alebo Stephanie :) A tu to mám dva v jednom. Ďalší pekný (miestami pre mňa bolestný) príbeh.