Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 949 235

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

Lučina7
17.11.2020 4 z 5

Myslím že je to skoro nejlepší knížka od Kasie West a určitě jenda z těch nejlepších, které jsem doposud četla.

Terkaveverka873
08.11.2020 5 z 5

Víte, jak poznáte dobrou knihu?
No přece tak, že na ni ani po půl roce nezapomenete a myšlenka na ni vás donutí si ji třečíst znovu. A přesně tato kniha je tou, která vám nedá spát. Příběh působí odlehčeně i přes to, že v něm jde o dosti vážné téma. Knihu doporučuji vám všem, kteří mají rádi příběhy s hlubokou myšlenkou.

Bajuli
27.10.2020 5 z 5

Opravdu nádherná kniha, tak jsem se začetla až mi stránky ubíhaly. Než jsem stihla přemýšlet, jak to s Autumn a Daxem dopadne už jsem byla na poslední stránce. Jedna z mých nejoblíbenějších knih, která určitě stojí za přečtení..♥️

Lofda
26.10.2020 4 z 5

Už dávno nejsem cílová skupina, sáhla jsem po této knížce spíš jako po příjemné oddychovce, vždyť o prvních láskách se čte tak hezky. Dostala jsem mnohem víc - propracovaný krásný příběh a zajímavý pohled na život s panickou atakou. Toto téma mě zajímá už delší dobu, je to první knižní postava s touto nemocí a i když jsem to podle anotace nečekala, o to víc mě to zaujalo. Jen mě mrzel ten konec, chtěla bych vědět, jak to dopadlo s Daxovo matkou, škoda.

Kubikuli
03.10.2020 3 z 5

Knížka se ke mě dostala asi spíš omylem, protože je spíše o náctiletých pro náctileté :) Pointa příběhu se mi líbila, ale to, jak to bylo napsané, už moc ne. Myslím, že Lenka Lanczová by z toho vytloukla daleko daleko víc :)

lena.o.knihach
03.10.2020 5 z 5

Další kniha od Kasie Westové, kterou jsem přečetla na jeden zátah. I když jsou ty příběhy předvídatelné a celkem jednoduché, jsou také naprosto boží.

A skoro polovina děje Po tvém boku se odehrává v knihovně. No a jaký knihomol by o prodlouženém víkendu netoužil být zavřený v knihovně? Kdyby mu k tomu navíc dělal společnost tajemný, ale na první pohled moc hezký protějšek?

Obálka napovídá v jakém ročním období se děj odehrává a já si dokážu představit, že mi každou zimu bude tato knížka dělat společnost. Bylo by to úžasně strávené odpoledne.

Pája699
30.09.2020 4 z 5

Čtení je spíše pro náctileté slečny, ale i ve svém věku mě kniha bavila :-) Takové příjemné, oddechové čtení na krásné odpoledne. První setkání s autorkou a možná, že ne poslední.

vladka16
29.09.2020

Dávno, dávno tomu, co jsem četla knihu ve slovenštině. Mám radost, že se mi to četlo dodře, vlastně úplně přirozeně. Oceňuji, že se sáhodlouze nerozebíraly duševní pochody postav. Příběh má svůj přirozený spád. Je moc milý, příjemný, ještě si ho nechám v mysli doznít.

TheMelorry
27.09.2020 4 z 5

Pro mě se jedná o první knihu od autorky a splina přesně to, co jsem očekávala. Po tvém boku je romantický YA příběh s milými postavami, které si čtenář zamiluje a musí jim fandit. Text je jednoduchý s absencí komplikovaných slov nebo vět, a o to příjemněji se čte. Místy působí až trochu naivně, což se mi na tomhle druhu četby líbí. Autorka dokázala na banálním příběhu vystavět poutavý román, při jehož čtení se člověk odreaguje a naladí na pozitivní vlnu.

tynka65
23.09.2020 4 z 5

Kasie je u mne sázka na jistotu. Pokud chci číst něco milého, romantického a oddechového, co zahřeje mou romantickou duši volím Kasie West. A Po tvém boku, je jedna (spolu s P. S. Líbíš se mi) z nejlepších knížek co jsem od ní zatím četla... Mám slabost pro badboye, kteří ve skutečnosti nejsou tak moc špatní jak si ostatní myslí. Vlastně jsou to moji oblíbení hrdinové. Takže Daxovi jsem fandila od samého začátku... Miluju ten pocit, po přečtení poslední věty, kdy mi na rtech zůstává ten přihlouplý úsměv a ten mám u Kasiiných knížek pokaždé .

adela2230
23.08.2020 5 z 5

Knížka je skvělá. Skvěle se čte, je super i představa být zavřená v knihovně. Sice mi občas vadila hlavní hrdinka, ale jinak je to fakt super.

Red-haired
21.08.2020 4 z 5

Nebylo to tak skvělé jako Kluk odvedle nebo P.S. Líbíš se mi, ale bylo to zase fajn čtení.
Hlavní hrdinka Autumn mi nebyla nijak zvlášť sympatická, ale ani mě neiritovala, za to Dax byl skvělý. Nejzábavnější pro mě byla stejně část, kdy spolu Dax s Autumn uvízli v knihovně a postupně si k sobě nalézali cestu. Část knihy, která se věnovala převážně Jeffovi v nemocnici, byla za mě bohužel nudná.
Nakonec jsem ale spokojená, kniha mi zpříjemnila den, a pokud zrovna máte náladu přesně na tento žánr, klidně se do ní pusťte, topka to ale není

Aneon
19.08.2020 4 z 5

První knížka od autorky. Hned mě chytla. Pro mě krásné oddechové čtení.

kanitsuj
12.08.2020 3 z 5

Četla jsem ve Slovenštině, ocenila jsem dvojsmyslný název knížky. Nejsem vůbec cílová skupina, ale svého času se mi podobné romány líbily a očekávala bych rozhodně více. Šlo především o psychologii postav na úkor rozehrání děje. Scény z Jeffem v nemocnici mne vyloženě nebavily.

Karly
11.08.2020 3 z 5

Od knihy jsem čekala více. Rozhodně nebyla špatná, ale na autorčinu knihu PS: líbíš se mi, kterou jsem četla před tím, to prostě nemělo.
Hlavní postavy byly sympatické, děj rychle plynul, zápletka byla zajímavá.
Knihu doporučuji, pokud máte rádi romantické knihy. S touto knihou rozhodně nesáhnete vedle.

ja.knihomolka__
10.08.2020 4 z 5

4⭐️/5⭐️
Na knihu jsem se hodně těšila, ale bála jsem se, že to bude nějaká klišé kniha s romantickou linkou. Jenže jsem se spletla.

Kniha se četla rychle - přečetla jsem ji za den a moc se mi líbila.

Námět je suprově vymyšlený a kniha skvěle napsaná.

Hlavní hrdinka mi byla sympatická a chápala jsem ji.
Hlavní hrdina mě sice na začátku docela štval ( což chápu, je to záměr:D), ale postupem času to bylo lepší a lepší.

Vztah, který vznikal mezi hlavními postavami byl roztomilý a držela jsem jim pěsti.

Konec mě překvapil. Čekala jsem něco úplně jiného, abych byla upřímná, ale za tuhle “verzi zakončení příběhu” jsem hrozně ráday

Kniha se mi líbila, četla se rychle a nápad byl skvělý! Těším se na další knihy od autorky!

ElikaBendova
08.08.2020 3 z 5

No není to taková bomba, jakou jsem očekávala.

Banni37
05.08.2020 5 z 5

Kouzelný příběh, nesmírná potěcha pro romanticky založené duše :)

AshleySimmer
29.07.2020 4 z 5

Super kniha, skvělý děj, určitě doporučuji:) ❤️.

ElikaS
19.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Miluju knížky, které pohladí na duši a zlepší náladu, a tahle přesně takovou byla. Jedná se o něžný, milý příběh, kde jsou obě hlavní postavy nesmírně sympatické. Autumn byla svá, ale přesto skvělá hlavní hrdinka. Dax byl zlatíčko. Půlku příběhu jsem si říkala, že bych nechtěla být v kůži Autumn, ale nakonec se i Jeff ukázal jako frajer. Příjemná oddechovka na odpoledne.