Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 949 235

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

wielka
07.01.2022 2 z 5

Tato kniha je podla mna presne pre pubertiacky. Presne tento styl som citala davno, pradavno, ked som chodila do zakladnej. Samozrejme, nebolo to take moderne, s mobilmi a pod. Ale tie myslienky a neistoty su stale rovnake. Ked som si spomenula na to svoje 'nastrocne' ja, tak som usudila, ze je to celkom prijemna kniha pre danu vekovu kategoriu.

Adélka18
16.12.2021 2 z 5

Kniha mě zklamala. Přečetla jsem si ji na doporučení kamarádky. Kniha se sice četla sama a rychle, ale čekala jsem od knihy víc.

Ze všech postav mi asi nejvíc sedl Jeff. Hlavní hrdinka Autumn mě chvílemi opravdu rozčilovala. I přes to se mi prostřední líbilo.

Pokud máte rádi knihy od Kasie, tak je to rozhodně pro Vás. Ale jako první knihu bych volila spíš P.S. Líbíš se mi. Ta se mi opravdu četla líp.

Ketfl
11.12.2021 5 z 5

Tato kniha od Kasie se řadí dlouhodobě k mým nejoblíbenějším. Taky má čestné místo v mojí knihovně a když potřebuji vypnout a odpočinout si u milé knížky, ráda po ní sáhnu. Mě se prostě příběh Autumn a Daxe šíleně líbí. Navíc prostředí knihovny, no jsem v sedmém nebi. Možná i proto jsem knížku četla už aspoň pětkrát a myslím, že rozhodně ne naposledy. Za mě velmi povedený a milý příběh.

veverrka11
24.11.2021 4 z 5

Moje tuším třetí knížka od Kasie West. Tak trochu jsem si zvykla, že když potřebuji zvolnit a na chvíli se zastavit, je tato autorka výbornou volbou.
Vrátí se kamarádi pro Autumn, která zůstala nešťastnou náhodou zamčena v knihovně? Nebo tam bude muset strávit prodloužený víkend ve společnosti podivného spolužáka?
West znovu nezklamala a já ji zhltla téměř na jeden zátah. Knížka je čtivá, dej vás chytí hned na prvních stránkách a Daxe si zamilujete s první zmínkou. Trochu jinak je tomu u Autumn, kterou občas nechápu. Nechápu, proč nechtěla říct svým přátelům o uzkostech, kterými trpí. Pak by si ušetřila jednu z posledních kapitol...
Knížka má přidanou hodnotu tím, že se snaží předat důležitost péče o své psychické zdraví a také o psychických poruchách, které nejsou na první pohled vidět, ale může jimi trpět kdokoli.

Niu
31.10.2021 4 z 5

Čteno ve slovenštině - Zabuchnutá v knižnici (to jako fakt?!). Očekávala jsem, že v knižnici zůstaneme většinu příběhu nebo dobré dvě třetiny. To je totiž snad pro všechny knihomoly snem, zůstat zavřená v knihovně (teda ... pro mne :o) Jojo, moc se na knihy nedostalo, což mě mrzelo, že tam nebyl aspoň popis prostředí, ta správná knižní atmosféra. Ono taky, hlavní hrdinka asi nebyla moc velký knihomol. Jak to začalo dobře, tak se to v zápětí utnulo a pak už to nebylo ono. Příběh se dotkl několika zajímavých životních témat, před kterými bychom neměli zavírat oči. Celkově ale přátelé Autumn byli nemastní neslaní, povrchní. Těžko jsem věřila, že se jim dá věřit. Je to taková odpočinkovka.

jitka_dankova
25.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Kniha je čtivá, milá, příběh má potenciál. Nicméně při prvním čtení mi vadila mi nerozhodnost hrdinky vůči dvěma klukům a to, že neustále cítila za něco vinu a neuměla si poradit, co má dělat dál. Necítila jsem se kvůli tomu při čtení dobře, romantickou linku jsem si nijak moc neužila.
Jenže pak jsem se po letech začala ke knížce vracet a nakonec jsem si ji s každým dalším čtením oblíbila a dokázala mi něco dát.

Tialexa
24.10.2021 5 z 5

Skvělá kniha není co dodat

Malíček
13.10.2021 4 z 5

Kasie West opět nezklamala a doručila přesně to, co jsem od knihy na začátku čekala. Příběh je moc milý, i když plný klišé. Čtení jsem si užila, hlavní postavy mi sedly a celkový dojem z knihy je rozhodně pozitivní.
Tuhle romantickou knížku zejména pro dívky v teen věku mohu doporučit i starším ročníkům.

meda2007
21.08.2021 5 z 5

Pri vyberu teto knihy, jsem nemela vudec zadna ocekavani. O to vetsi bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zhruba po hodine cteni, zjistila ze jsem v pulce knihy.
Kniha je ctiva, vtipna, ale taky i trosku jedno velke klise. Hlavni hrhinka a dva kluci okolo ni. Co vic dodat. Kupodivu jsem si vsechny tri hlavni hrdiny oblibila a z kluku jsem nevedela komu drzet palce :) Nakonec to ale dopadlo, jak nejlip mohlo. Knihu jsem mela prectenou za jedno odpoledne na zahrade. Opravu mila a vtipna kniha.

Verča@
18.08.2021 4 z 5

Již druhá knížka od autorky a tímto se pro mě stala vyprošťovákem ze čtecí krize. Kasie West má schopnost ovlivnit mě po dočtení ještě na celý den tím, že se pořád culím od ucha k uchu a mám skvělou náladu. Ale ke knize, byla moc fajn, i když PS je o krapet lepší. To co mi na knize malinko vadilo nebyla ani hlavní hrdinka, ani děj. Poprvé v životě mi vadila romantická linka. Milostný troúhlelník, ve kterém jsem nevěděla, komu mám fandit a i kdyby se hlavní hrdinka rozhodla jakkoli, stejně bych s jejím rozhodnutím nebyla úplně spokojená. Oba hrdinové by si ji zasloužili a byli moc fajn. I když nějak zásadně mi k srdci nepřirostli. Zato hlavní hrdinku Autumn jsem si oblíbila a soucítila s ní ve většině situací.

Pokud čtete Kasie West už nějakou dobu, pak si tuto knížku určitě přečtěte. Ale pokud jste autorku teprve nově objevili, spíš bych vám mohla doporučit její další knížku PS Líbíš se mi. Přesto tato knížka nebyla zklamáním, ale zároveň to nebyl ani žádný nový objev. 4/5⭐

tessalovesbooks
11.08.2021 5 z 5

Tohle je rozhodně moje nejoblíbenější knížka od autorky. Četla jsem ji už asi po čtvrté a nejspíš mě nikdy neomrzí. Myslím si, že tahle knížka se bude líbit každému knihomolovi, protože přeci jenom se děj z velké části točí okolo knih. Co na knížkách od Kasie West obdivuju, je to, že dokáže do každého svého díla dostat i nějaké vážnější téma a díky tomu to není jenom tak leda jaká young adult romantická linka. Autorčin styl psaní je neskutečně čtivý, já knihu měla přečtenou za dva dny a i vám garantuji, že ji nebudete chtít jen tak odložit. Musím taky vyzdvihnout to, jak Kasie West dokáže udělat to, že v tři sta stránkové knize si s hlavními postavami vytvoříte takový vztah, jako si někdy nevytvoříte s postavami v nějaké obsáhlé sérii. Autumn je jedna z mých nejoblíbenějších hrdinek a Dax byl prostě miláček. Kniha se může ze začátku zdát předvídatelná, ale musím říct, že i tak se tam stalo spoustu zvratů, které jsem fakt nečekala. Jenom mě teda pokaždé, když knihu čtu, mrzí, že ta část, kdy jsou dvě hlavní postavy v knihovně, není delší, protože ta mě na tom vždycky baví nejvíc.

5⭐/5⭐ Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších romantických young adult knížek a zároveň moje top od Kasie West.

TeriLin1111
27.07.2021 4 z 5

Ano je to knížka u které prostě víte jak dopadne, ale Kasie West má tak hrozně čtivý styl psaní! Jenom jsem se koukla a najednou vidím že už jsem za půlkou knížky. Toto je moje druhá knížka od autorky, četla jsem Kluka odvedle který byl fajn, ale tohle se mi líbilo o dost víc. Najdete tady klišé (např. kluk kterej nemá rád závazky) ale co u této autorky obzvlášť oceňuji je, že její knížky vůbec nepůsobí takovým klišoidním dojmem. Jako oddechovka na pláž a k bazénu super.

Lu200
27.07.2021 4 z 5

Sympatičtí hrdinové, zajímavé téma, čtivě napsané, ale žádná hloubka, nic extra.
Oddychovka na léto ale dobrá.

loty13
27.07.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

zuzka19
22.07.2021 5 z 5

Stejně jako všechny knihy od kasie west mě i tato velmi bavila. Sice jsem už od začátku věděla jak skonči ale i tak mě bavila. Postavy mi byli příjemné a prostředí také určitě doporučuji přečíst. Jako oddychovka do zimních večerů úplně perfektní.

knihomolkaMist
07.06.2021 4 z 5

Kasie West už mám poměrně načtenou, ale tahle kniha se mi líbila ze všech nejmíň. To ale může být i vkusem, neboť mezi mé oblíbence patří Láska a jiné úkoly, které nejsou tak oblíbené.
Příběh byl ale moc fajn. Postavy příjemné. Je to Kasie, takže to bylo neskutečně čtivé a poutavé. Mohu doporučit :)

Knihomedvěd
05.05.2021

Byla to taková klasika, jak byste od Kasie West čekali. Čtivé, milé a celkem předvídatelné. Obálka se mi upřímně moc nelíbí, ale příběh byl moc hezký. Jestli si chcete přečíst něco lehčího, romantického a bez velkých zvratů, měli byste po této knize určitě sáhnout.

neubam02
04.05.2021 4 z 5

Být uvězněný v knihovně je splněný sen a čekala jsem nějakou romantiku odehrávající se v knihovně, ale odtud se postavy dostaly poměrně brzy. Od knihy jsem čekala něco drobet jiného. Taková hezká romantika, spíše pro mladší čtenáře.

A.books
21.04.2021 5 z 5

Od knihy jsem moc neočekávala ale mile překvapila

xoxo1736
18.04.2021 5 z 5

!MOŽNÉ SPOILERY!

Moje první setkání s autorkou a musím říct, že jsem nadšená! Určitě se podívám i po jejích dalších knihách. Autumn a Daxe jsem si hned oblíbila. Moc se mi líbilo jak se vyvíjel jejich vztah a že to nebyla typická láska na první pohled. Děj byl svižný a prakticky bez hluchých míst. A musím ocenit Autumninu úzkostnou poruchu, sice nemám zkušenosti přímo s úzkostnou poruchou, ale v některých situacích, kdy panikařila jsem se úplně viděla. Postavy byly vykresleny uvěřitelně, takže jsem měla pocit, že bych je mohla znát. Za mě určitě mohu doporučit.
5*/5*