Po tvém boku

Po tvém boku https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/bmid_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4 949 235

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

By Your Side , 2017

Abnička
24.10.2017 5 z 5

Kniha byla strašně hezky napsaná. Klasická relaxační romantika, takže určitě doporučuji a teď se vrhám na “Náhradního kluka”

salča
23.10.2017 5 z 5

Knihu jsem četla ihned po "Náhradním klukovi"a líbila se mi ještě víc.
Bavila mě od první stránky až po tu poslední,proto ji nešlo odložit dřív,než po úplném dočtení.Měla jsem z ní velice příjemný pocit.
Byla SKVĚLÁ!

warca
22.10.2017 5 z 5

Čirou náhodou jsem příběhy "Náhradní kluk" a "Po tvém boku" četla hned za sebou.
A... bylo to oboje stejně super skvělé!
Příběhy asi brzy zapomenu, ale za ten hřejivý pocit při čtení to prostě stojí!

Lil30
20.10.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila mnohem více, než Náhradní kluk, kterou jsem četla předtím. Postavy byly sympatické a seznámení v knihovně bylo zajímavé. Hledala jsem příjemnou oddychovou knihu a přesně taková je. Určitě si ji ještě někdy přečtu. Třeba se někdy dočkáme ještě nějakého pokračování s jinou postavou z jejich party?

JajaCZ
18.10.2017 3 z 5

Čakala som oddychovku a dostala som oddychovku. Dej nebol ničím výnimočný, ale aj napriek tomu sa kniha čítala príjemne a ľahko. Myslím, že sa bude páčiť hlavne mladším čitateľkám :)

Teriska
18.10.2017

Je to moc úžásná opravdu úžasná kniha .
Styl Psaní Kasie West mi sedí bohužel je to američanka Doufám že bude druhý díl.
Doporučuji přečíst.
Našla jsem tam pár chyb ale to mi nějak neovlivnilo čtení .

lucie2952
16.10.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Miluju prostředí knihovny, takže začátek knihy pro mne byla dokonalost. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a četla jsem skoro až do rána. Dějově to napínavé skoro nebylo, ale kniha je tak hezky napsáná, že nutí číst dál.

Maja256
15.10.2017 5 z 5

Další kniha kterou jsem si zamilovala. Jsem z ni opravdu nadšená. Líbila se mi obálka, děj, postavy a všechno další. Autorka mela originální nápad jak se mužou dva lidé zamilovat a ještě to uměla dokonale pojmout do knihy. Za mě úžasný a určíte všem doporučuji!

Samira
10.10.2017 5 z 5

Styl autorky Kasie West mi ohromě sedí a je příjemným, mile a vřele vtipným pohlazením a to i tehdy, kdy téma není snadné.
Mnozí píší, že nejde o nic převratného, co by nenalezli jinde. Ale já musím její nenásilnost, nevtíravost a určitou nenápadnost vyzdvihnout.
Mne si naopak tenhle kousek, který si na nic nehraje, velice líbil a obdivovala jsem, s jakou lehkostí autorka do vyprávění zapracovala problémy hrdinů, především hrdinky, o kterých se tolik nepíše.
S knihou po boku mi bylo tak příjemně, že bych ji nejraději otevřela znovu.
Doporučuji!

Clarrisa
06.10.2017 5 z 5

Čtivý, zábavný příběh, jak už je u autorky zvykem, který jsem četla jedním dechem.

EvaSupovic
17.09.2017 5 z 5

Tuhle autorku mám zkrátka ráda, protože příběhy jsou uvěřitelné, reálné a moc se po každé bavím :-D

keiko33
15.09.2017 5 z 5

Pekny pribeh o dvoch tinedzeroch, ktori by sa nikdy nespoznali, keby sa nestali obetami nahody. Sice o sebe vedeli, ale ich cesty sa nikdy nestretli. On je pre ostatnych zahadou a ju maju sice vsetci radi, no ma pred ostatnymi tajomstvo. A prave vdaka nahode zistia, ze sa vedia dokonale pochopit a doplnit, aj ked sa na zaciatku zda, ze ta nahoda je pre oboch nocna mora.

mmmisulka.r
15.09.2017 3 z 5

Tato kniha nijak nevyčnívá z davu, ale přesto jsem byla spokojená. Každopádně nečekejte nic nového a překvapivého. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

jani.ruzicko
15.09.2017 5 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila a určitě mě nezklamala. Byť bez erotiky, to bylo opravdu fajn počteníčko. Velmi poutavé, romatické a přečíst se dá za velmi krátkou dobu. Líbilo se mi, že Dax uměl Autumn "uklidnit", a Autumn to s ním nevzdala, přestože Dax nechtěl žádné závazky. Jeffa je mi sice trochu líto, že dostal košem, ale vzal to hrdinsky a s jeho povahou, by určitě dlouho sám nezůstal. =))

JanaDor
05.09.2017 5 z 5

Autorčin styl je velmi čtivý a poutavý. Přiznávám, že jsem chtěla vědět, jakým způsobem se bude situace vyvíjet, a tak jsem četla hodně dlouho do noci. Ale stálo to za to. Kniha není určena mé věkové kategorii, ale skvěle jsem se bavila. Je to milá, hezká romantika bez erotiky s dobře vykreslenými postavami v reálném životě. Kluk, který to nemá lehké díky svým rodičům a holka, která zdánlivě má vše, ale nemoc ji omezuje. Řekla bych, že je to jeden z nejlepších dívčích románů v tomto roce.