Po stopách sněžného muže

Po stopách sněžného muže https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/7203/bmid_po-stopach-snezneho-muze-L0N-7203.jpg 4 24 4

Fantastický comics podle povídky Josefa Nesvatby. Sir John Esdal ztratil v Himalájích za záhadných okolností ženu a jeho pátrání ho závádí až do srdce Evropy...

Criosphinxx
02.03.2023 2 z 5

Opět úžasná kresba K. Saudka. Jen škoda, že to není barevné, to by bylo teprve něco! Co se týká příběhu tak do poloviny mne to bavilo a pak jsem asi začal bejt mimo, pač mi třeba část ze Španělska přišla až zbytečná a vlastně i po dočtení nevim jeslli jsem to pochopil celý správně. A to mě dost mrzí.:(

Kverulant
21.06.2018 5 z 5

Asi můj nejoblíbenější český komiks (jak jinak než od Saudka) vůbec. Výborný příběh (se skoro lovecraftovským stylem hrůzy) od už asi skoro zapomenutého českého sci-fi spisovatele Nesvadby, kterému dodává atmosféru skvělá kresba do šera ponořených jeskyní a propastí, ze kterých jsem jako kluk pociťoval hrůzu a klaustrofobii, cesta učitele zpět na povrch je pro mě jeden z nejintenzivnějších čtenářských zážitků v dětství. Dodnes také nezapomenu na stylový "přesvědčovací večer manželky". ;)

Ivan Kučera
13.07.2017 5 z 5

Mrazivá, úžasne atmosférická vec s absolútne nenapodobiteľnou kresbou Káji Saudka. Skvelý, vzrušujúci príbeh, plný prekvapení a zvratov. Naprieč celým komiksom sa nesie zvláštna, ponurá atmosféra dôb, ktoré nenávratne mieria do temného prepadliska dejín a na mnohé veci, ktoré sa tu stanú, bude navždy zabudnuté. Vynikajúca práca.

Ikkju
03.03.2012 5 z 5

Krásně snový námět. Zařízla se do mě okýnka ve kterých žena Esdala odhazuje šaty a ... no asi bych neměl prozrazovat ;).