Hon na knížete Draculu

Hon na knížete Draculu https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499836/bmid_hon-na-knizete-draculu-s50-499836.jpeg 4 300 75

Když Audrey Rose Wadsworthová se zděšením odhalila pravou identitu Jacka Rozparovače, potřebuje utéci Londýnu i svým zdejším vzpomínkám. Společně s arogantním, ale okouzlujícím Thomasem putuje až do temného srdce Rumunska, kde se nachází jedna z nejlepších škol soudní medicíny v Evropě... a stejně tak i další známý vrah, Vlad III., se svou legendární krvežíznivostí. Ale Audreyin životní sen je brzy znehodnocen brutálními nálezy na chodbách hrozivého školního zámku, načež je dívka donucena vyšetřovat zvláštně povědomé vraždy. A to, co najde, v ní opět probudí její příšerné strachy. V tomto pokračování strhujícího debutu Kerri Maniscalco, Po stopách Jacka Rozparovače, se setkáváme s dalšími bizarními vraždami v zámku Vlada III., též známého pod jménem Drákula. Mohly by to být vraždy podle předlohy... Nebo se zvrácený zabiják vrátil do světa živých?... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: ekniha , King Cool

Hunting Prince Dracula , 2017

Zunka616
24.05.2023

Druhý díl od autorky super krásně navazuje na první díl a hned si jdu objednávku na třetí díl provedení dílo byla o trochu silnější ale po večerech jsem ji dala nečekala jsem takový spát doporučuji všem čtenářům kdo má rád historii a detektivní žánr i romantika tam je super

Vendulis
07.05.2023 3 z 5

3,5*
Čtivé, zajímavý námět a prostředí. Ale děj se občas táhl, plus na můj vkus až přílišné nimraní se v pocitech a málo mrtvol. :D

Knihomol_ka
05.05.2023 3 z 5

Druhý díl byl pro mě krapet nudnější.
Začátek mě bavil, jelikož nové prostředí a nová záhada. Jako milovník upírů jsem si tohle plně užívala. Hlavní postavy mám stále raději. Užívám si jak se buduje vztah mezi Thomasem a Audrey. Od začátku až do konce jsem měla 3 podezřelé. Jeden z nich to byl, ale ten konec byl tak zamotaný, že jsem to prostě neuhodla. Příběh byl až moc a zbytečně rozsáhlý, že u konce jsem se už vážně nudila. Miluji tuhle sérii, ale je krapet zdlouhavá než přijdeme na to, kdo je vrah.

tessie_m
15.04.2023 3 z 5

Stejně jako první díl mě kniha trochu nudila, četla jsem ji docela dlouho, i když postavy jsou skvěle napsané a hlavně Audrey a Thomas jsou geniální..tak musím říct, že až poslední 40 stran jsem přečetla jedním dechem, předešlý děj se na můj vkus moc táhl.

Lavina
08.04.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila..romantika mezi hlavními hrdiny byla skvělá,Thomas úžasně vtipný...Jen nějaké nástrahy už mi přišly dost drsné ,na to ,aby bez úhony přežili.Trochu přitažené za vlasy,ale těším se na další díl....

Mikik
20.03.2023 3 z 5

Líbilo se mi tedy méně než předchozí díl, ale nebylo to špatné. Ale jsem Drakulův fanoušek, takže i když je to naprostá fikce, ty dobové nesmysly mně tam opravdu vadily. Ale jinak příběh utíkal a četl se dobře.

Medasek
17.03.2023 4 z 5

Tak tento díl mě bavil mnohem více než ten předchozí. Na rozdíl od prvního dílu jsem zde neodhadla vraha a byla překvapená, tím kdo to nakonec byl. Chemie mezi Audrey Rose a Thomasem tu byla úžasná. A stín Drákuly dodal příběhu správnou míru tajemnosti.

Yaruschka
13.03.2023 4 z 5

Moje první od Kerri Maniscalco a i přesto, že jsou její knížky zcela zjevně určeny mladším čtenářům, určitě není poslední. Možná nebyl úplně nejlepší nápad nejprve sáhnout po druhém svazku ze série, jelikož se v knize nachází spousta retrospektivních odkazů na první případ hlavních postav, nicméně je tam vše co od odpočinkové četby očekávám: čtivost, tajemno, detektivní linka, lehká romantika a za mě velké plus-prostředí Transylvánských hor.
Těším se na předchozí i další díl.

Dym
10.03.2023 3 z 5

Naproti prvním dílu jsem se musela nutit knihu dočíst a často jsem ji odkládala. Toho napětí a záhad tam bylo trochu moc, až jsem ztrácela nit. Ale pořád jde o skvělý příběh. Interakce mezi Audrey Rose a Thomasem mi vždycky zlepšily den.

Leník95
30.01.2023 5 z 5

Opět skvělé. Nepatřím k těm čtenářům, kteří poznají vraha v půlce knihy, takže konec mě dostal. Tohle jsem opravdu nečekala. Audrey a Thomas? Ti jsou prostě skvělí. Oba dva jsem si zamilovala a romantická linka u vyšetřování je super. Takové příjemné zpestření celého příběhu. Strašně jim fandím. Obě knížky jsem si zamilovala a tak další díl určitě nevynechám. Duben tady je za chvíli.

kiwizak
29.01.2023 3 z 5

Možná jsem nebyla ve správném rozpoložení, proto mi kniha úplně nesedla a spíš jsem na ní hledala nedostatky. Nelze jí ale upřít, že se četla dobře a doručuje všechno, co slibuje. Jen nesmíte mít rýpavou náladu.. :D

Matri
21.01.2023 4 z 5

Podľa mňa rovnako skvelý diel, ako aj predošlý. Ešte viac ma bavil vzťah medzi Thomasom a Audrey - ich doťahovanie a slovné bitky sú top! Dej bol pútavý, dynamický, hoci za mňa záver a odhalenie boli šokujúcejšie pri Jackovi Rozparovačovi, no i tak úžasne a aj prekvapivé rozuzlenie. Veľmi sa už teším na Hudiniho. Táto autorka sa stáva mojou čoraz obľúbenejšou.

Jessybelle
18.01.2023 5 z 5

Trochu jsem váhala nad počtem hvězd, je to něco mezi 4-5*. Nakonec jsem dala pět, protože se mi to líbilo více než předchozí díl.
Kniha je čtivá, děj ubíhá, nejsou tam víceméně hluchá místa. Občas si myslím, že dle chování jsou starší, jindy jim věk sedí. Konec se mi zdál trochu uspěchaný.
Autorka má velký potenciál, vhled do rumunských dějin a historka i upíru Vladovi byl zajímavý. Mam ráda, když mě kniha inspiruje k hledání o daném tématu...
Takže za čas další díl.

katerina28349
14.01.2023 5 z 5

(SPOILER) Dobře napsaná knížka plná zvratů napětí detektivní zápletky legend a lásce. Děj se odehrává v Rumunské Transylvánii na legendami opředeném hradu Bran jakožto sídlem hraběte Draculi. Na hradě sídlí jedna z nejlepších Akademií soudního a forenzního lékařství. Naše dvojice zde pátrá po sériovém vrahovy, který po sobě zanechává těla bez kapky krve. Otázkou je jestli se vrátil duch nesmrtelného hraběte Dráculy nebo za vraždami stojí někdo z akademie. Knihu jsem četla jedním dechem bavily mě roztržky a popichování mezi členy kurzu akademie a jiskření mezi hlavními postavami. Příběh byl napínavý a mrazivý.

jarin58
08.01.2023 5 z 5

Skvělá kniha,když už mám sny ve kterých se mi zjevuje hrad a vše vidím černobíle,tak je to co říci.

TerryDee
29.12.2022 5 z 5

Kerri Maniscalco se rozhodně zařadí mezi mé oblíbené autory. Má neuvěřitelný styl psaní, jenž Vás pohltí a vtáhne do děje. Po celou dobu čtení si tak připadáte jako součástí příběhu. Což na knížkách zbožňuji. ️

Tentokrát se z Londýna dostáváme do Rumunska, do Transylvánie, na prestižní Akademii forenzní medicíny a věd. A právě toto místo je opřeno legendou Vlada Napichovače, alias hraběte Draculy. Nicméně se zdá, že se tento duch vrátil a touží po krvi. Nebezpečí tak číhá úplně všude. Vrahem by by mohl být kdokoliv. Všichni jsou buď podezřelí, či oběti. Audrey Rose a Thomase tak čeká těžký úkol, přijít tomu všemu na kloub.

Tohle byla zase jedna neskutečná jízda. Nechybělo tomu vůbec nic - přes humor, detektivní zápletku, hororové prvky až k romantické lince.

JaAnička
25.12.2022 5 z 5

Rozhodně lepší než první díl! Je to tajemné, má to nádech strašidelna a krásně to balancuje mezi slowburn romantikou 19. století a kriminálním příběhem, který je oproti jedničce ne tak jednoduše předvídatelný a více zamotaný.
Ta kniha má snad skoro všechno, zajímavý příběh, plot twisty, úžasné prostředí rumunského strašidelného hradu, dobrodružství ve stylu Indiana Jonese, otázky postavení ženy ve společnosti (Och, drahý Tomasi, ještě se máš co učit) a sympatické postavy (dejme tomu, že Audrey Rose je někdy troošku otravná, ale pořád je to emancipovaná puberťačka a přechytralý trochu výstřední Thomas, který je něco mezi Doylovým Holmesem a Poeovým Dupinem). Jejich vyšetřovací dvojice má, aspoň podle mě, lepší chemii než v prvním díle, kdy mi vzhledem k okolnostem připadala až poněkud nepatřičná. Ale tak...taková nesourodá dvojice vyšetřovatelů je vlastně příznačná pro žánr detektivek.
Dobré je, že konečně poznáváme i Thomase, jeho rodinu (sestra je perfektní ženská!) a něco málo rodinné historie Cresswellů. A ty dopisy?! Úžasný nápad, ze kterého cítíme motýlky v břiše.

Sarka25
21.12.2022 5 z 5

Opět autorka nezklama. Tentokrát se nás krásný pár vydal do Rumuska kde honí údajného hrabe Daculu. Tento typ vyprávění kde je to napínavé ale i romantické mě moc baví. A doufám že se brzy dočkáme dalšího pokračování.

orinka3
02.12.2022 1 z 5

Jdu proti proudu a vůbec se mi to nelíbilo. Tedy, poctivě přiznávám, že jsem knížku sklapla hned po první kapitole. Školácká snaha o maximální hororovost pomocí různých klišé mě odradila od dalšího čtení. Sedmnáctiletá vědkyně? Ach jo....

Obelix15
29.11.2022 5 z 5

Duo "Cressworth" se po úspěšném prvním díle vydalo do Rumunska a stálo to opět za to. Tuhá zima, ponuré a strašidelné prostředí a do toho se pořád něco děje. Upřímně, obdivuji hlavní postavy i další studenty, že mohou v noci v klidu spát. Představa, že jsem na hradě Vlada III plného pověstí, předtuch a ponurého prostředí, by mě držela celou noc v pozoru a vzhůru u zabarikádovaných dveří s pohrabáčem v ruce!

Kniha se četla jedním dechem, roztržky a popichování mezi hlavními postavami opět bavily a celý příběh byl napínavý až do konce. Chvílemi jsem měl sice pocit, že čtu výňatky z Indiana Jonese a Chrámu zkázy, ale i tak jasný plný počet.

Příští zastávka, Amerika!